Jump to content

Błoto wyuzdanie studnia nurkować

Zaspana22
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretacje mojego snu, bo to ważny sen, pełen emocji bardzo wyraźnych i sugestywnych - tak sądzę :)

Śniłam, że (chyba naga lub w bieliźnie, ew. koszulce cienkiej) nurzałam się w błocie. Nie było to głębokie błoto, ale raczej wielka kałuża, pełna błota dość gęstego. klęczałam w nim i zanurzałam się w nie, brudziłam, wyginając się w wyuzdanych pozach, jakbym odgrywała dla kogoś (dziwny i erotyczny) spektakl. Robiłam to jakby w złości, będąc przekorną w stosunku do reakcji obserwujących mnie elegancko ubranych młodych dziewczyn (w moim wieku raczej), siedzących na czystych krzesłach (jakby zaimprowizowana widownia). One czyste, a wokół mnie na mnie pełno brudu. Wyginam się w tym błocie i brudzę, mimo, że też mogłabym być jak one - czysta i zachwycająca, interesująca "pozytywnie", nie zaś ze względu na 'ciekawe' negatywne cechy (błoto). Ale SPECJALNIE nurzam się w błocie, niszcząc moja urodę i czuję wyraźnie, że ich obrzydzenie, oburzenie, litość i niesmak z jakim mnie obserwują to tylko 1/100 i ich uczuć, a reszta to w 99% zazdrość. Wmawiam sobie i wierzę nawet mocno w to, że zazdroszczą mi przekory, oryginalności, urody, swobody w wyrażaniu siebie w tym zmysłowym tańcu. Raczej wmawiam to sobie, bo męczy mnie strasznie myśl, że nie wiem tego na pewno - bo może rzeczywiście jestem godna pożałowania tylko i one odrazę czują jedynie, nie zaś podziw czy zazdrość? Może to, że wydaje mi się, że ich oburzenie na twarzy to tylko maska zazdrości - jest błędne, bo rzeczywiście TYLKO mnie żałują a nie zazdroszczą mi??? Straszne uczucie niepewności tego,co myślą te obserwatorki przykrywam wmawianiem sobie, że zazdroszczą mi NA PEWNO i podziwiają mnie.Wyuzdaniem przekonuje siebie też, że te dziewczyny nie maja dla mnie znaczenia, że nie traktuję ich jak "sędziów" mnie, że mam je gdzieś i i ich opinie. Motywację czy odwagę do tego swoistego wyuzdanego 'brudzenia' się w błocie dały mi opinie mężczyzn, którzy komplementowali mnie wcześniej i uwierzyłam w swoją urodę itp., choc czuję w snie, że jednak mogli to mówić, żeby osiągnąć taki efekt -wyuzdanie - a potem to wykorzystać.

Potem śniłam, że wchodzę do betonowego jakby zbiornika wody (mniej-więcej 1.5 m x 2 m), a błoto z ciała spłukuje się naturalnie w wodzie, nie zmywam go ruchami rąk. Potem chcę wypuścić ze zbiornika wodę, nachylam się chcąc wyciągnąć zatyczkę (na łańcuszku, jak w typowej wannie), zanurzam głowę, myśląc, że tylko na chwilę, bo dno blisko. Ale orientuję się, że nie. Nie wychylam się by zaczerpnąć powietrza tylko prę w dół, nurkuję głęboko jak w studni, daleko, aż do dna, łapię za łańcuszek od zatyczki. Nie pamiętam czy woda spłynęła.

Proszę o interpretację snu. Przyśnił mi się po przełomowym wydarzeniu w moim życiu i ma zapewne znaczenie.

Edited by Zaspana22

Guest cyganicha
Przyśnił mi się po przełomowym wydarzeniu w moim życiu i ma zapewne znaczenie.

cały sen mówi o przełomowym momencie w Twoim zyciu,ale ten moment jeszcze trwa.Masz jakies kłopoty,problemy,brniesz w nie i w przeszłość byc może. Jeszcze ich nie pokonałaś,nie widać jeszcze ich zakończenia.To co się wydarzyło/nastąpiło/decyzje jakie podjęłaś,to co zrobiłas są bardzo ale to bardzo stanowcze i radykalne.

cyganicha dzięki za odpowiedź :) Ten "przełomowy" moment chyba jeszcze nie nadszedł, albo powinien nadejść, stąd może tyle frustracji i negaywnych emocji we śnie:/ Dziś z kolei przyśniło mi się, że ktoś (lub ja sama) rozciął mi pierś wycinając z niej kawałek, jak z tortu, widziałam krew i trzymałam jej resztki :/

Guest cyganicha

to te kłopoty...nadchodzi ten przełomowy moment. ten sen potwierdza poprzedni, trzymaj się Zaspana, siły i powodzenia życzę Ci :)

Przed snem myśl i przyciągaj do siebie pozytywne wydarzenia, próbuj myśleć o miłych i przyjemnych rzeczach i pokonuj w myslach wszystkie kłopoty.Czuj sie silna i wygrana,radosna i pogodna.