Jump to content

Błoto wyuzdanie studnia nurkować


Zaspana22
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretacje mojego snu, bo to ważny sen, pełen emocji bardzo wyraźnych i sugestywnych - tak sądzę :)

 

 

Śniłam, że (chyba naga lub w bieliźnie, ew. koszulce cienkiej) nurzałam się w błocie. Nie było to głębokie błoto, ale raczej wielka kałuża, pełna błota dość gęstego. klęczałam w nim i zanurzałam się w nie, brudziłam, wyginając się w wyuzdanych pozach, jakbym odgrywała dla kogoś (dziwny i erotyczny) spektakl. Robiłam to jakby w złości, będąc przekorną w stosunku do reakcji obserwujących mnie elegancko ubranych młodych dziewczyn (w moim wieku raczej), siedzących na czystych krzesłach (jakby zaimprowizowana widownia). One czyste, a wokół mnie na mnie pełno brudu. Wyginam się w tym błocie i brudzę, mimo, że też mogłabym być jak one - czysta i zachwycająca, interesująca "pozytywnie", nie zaś ze względu na 'ciekawe' negatywne cechy (błoto). Ale SPECJALNIE nurzam się w błocie, niszcząc moja urodę i czuję wyraźnie, że ich obrzydzenie, oburzenie, litość i niesmak z jakim mnie obserwują to tylko 1/100 i ich uczuć, a reszta to w 99% zazdrość. Wmawiam sobie i wierzę nawet mocno w to, że zazdroszczą mi przekory, oryginalności, urody, swobody w wyrażaniu siebie w tym zmysłowym tańcu. Raczej wmawiam to sobie, bo męczy mnie strasznie myśl, że nie wiem tego na pewno - bo może rzeczywiście jestem godna pożałowania tylko i one odrazę czują jedynie, nie zaś podziw czy zazdrość? Może to, że wydaje mi się, że ich oburzenie na twarzy to tylko maska zazdrości - jest błędne, bo rzeczywiście TYLKO mnie żałują a nie zazdroszczą mi??? Straszne uczucie niepewności tego,co myślą te obserwatorki przykrywam wmawianiem sobie, że zazdroszczą mi NA PEWNO i podziwiają mnie.Wyuzdaniem przekonuje siebie też, że te dziewczyny nie maja dla mnie znaczenia, że nie traktuję ich jak "sędziów" mnie, że mam je gdzieś i i ich opinie. Motywację czy odwagę do tego swoistego wyuzdanego 'brudzenia' się w błocie dały mi opinie mężczyzn, którzy komplementowali mnie wcześniej i uwierzyłam w swoją urodę itp., choc czuję w snie, że jednak mogli to mówić, żeby osiągnąć taki efekt -wyuzdanie - a potem to wykorzystać.

 

Potem śniłam, że wchodzę do betonowego jakby zbiornika wody (mniej-więcej 1.5 m x 2 m), a błoto z ciała spłukuje się naturalnie w wodzie, nie zmywam go ruchami rąk. Potem chcę wypuścić ze zbiornika wodę, nachylam się chcąc wyciągnąć zatyczkę (na łańcuszku, jak w typowej wannie), zanurzam głowę, myśląc, że tylko na chwilę, bo dno blisko. Ale orientuję się, że nie. Nie wychylam się by zaczerpnąć powietrza tylko prę w dół, nurkuję głęboko jak w studni, daleko, aż do dna, łapię za łańcuszek od zatyczki. Nie pamiętam czy woda spłynęła.

 

 

Proszę o interpretację snu. Przyśnił mi się po przełomowym wydarzeniu w moim życiu i ma zapewne znaczenie.

Edited by Zaspana22
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha
Przyśnił mi się po przełomowym wydarzeniu w moim życiu i ma zapewne znaczenie.

 

cały sen mówi o przełomowym momencie w Twoim zyciu,ale ten moment jeszcze trwa.Masz jakies kłopoty,problemy,brniesz w nie i w przeszłość byc może. Jeszcze ich nie pokonałaś,nie widać jeszcze ich zakończenia.To co się wydarzyło/nastąpiło/decyzje jakie podjęłaś,to co zrobiłas są bardzo ale to bardzo stanowcze i radykalne.

Link to comment
Share on other sites

cyganicha dzięki za odpowiedź :) Ten "przełomowy" moment chyba jeszcze nie nadszedł, albo powinien nadejść, stąd może tyle frustracji i negaywnych emocji we śnie:/ Dziś z kolei przyśniło mi się, że ktoś (lub ja sama) rozciął mi pierś wycinając z niej kawałek, jak z tortu, widziałam krew i trzymałam jej resztki :/

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

to te kłopoty...nadchodzi ten przełomowy moment. ten sen potwierdza poprzedni, trzymaj się Zaspana, siły i powodzenia życzę Ci :)

Przed snem myśl i przyciągaj do siebie pozytywne wydarzenia, próbuj myśleć o miłych i przyjemnych rzeczach i pokonuj w myslach wszystkie kłopoty.Czuj sie silna i wygrana,radosna i pogodna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...