Jump to content

Wchlonąłem kruka?

Sukier
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatniej nocy śniłem o tym, że jestem w lesie. Biegłem między drzewami, pod górę. W oddali słyszałem krzyczących ludzi i śmiejące się dzieci. Ziemia była miękka, mimo że zapadałem się w nią biegłem nadal.

Wywróciłem się i czułem błoto na każdym kawałku ciała. Usłyszałem kruka (albo wrone, nie jestem pewny). Czułem jak lata nade mną i kracze. Leżąc w bezruchu na tej ziemi, coś mnie uderzyło, coś na mnie spadło. Było o mnie zaczepione. To był kruk, szarpał się we wszystkie strony kracząc coraz słabiej.

Czułem jak zapadam się coraz niżej, a ptak wraz ze mną. Słyszałem moje serce. Wnet kruk zaczął ruszać skrzydłami i krakać w rytmie mojego serca. Czułem jak go wchłaniam. On już się poddał.

W tym okropnym bezruchu chciałem go puścić, lecz gdy tylko się ruszyłem- zbudziłem się.

Proszę o interpretację, nie daję mi to spokoju.

Naczytałem się trochę o krukach, że są oznaką złych wieści, śmierci, mądrości, proroctwa itp. ale wciąż czuję, że jestem dalej niż bliżej.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Guest SooYoung

Sukier myślę że ta dyskusja pomoże Ci spojrzeć na swój sen z innej, pozytywnej strony :)

Dyskusja - Forum SHAMANIKA szamanizm-ezoteryka-śnienie • Zobacz wątek - Kruk

Za interpretację snu się nie biorę, ponieważ nie chcę Ci niczego sugerować. Znasz siebie, czy mniej, czy więcej ale tylko Ty wiesz czy lubisz ptaki, w tym właśnie kruki, jak reagujesz na nie itd.

A po przeczytaniu podlinkowanej przeze mnie dyskusji poszukaj swoich skojarzeń :)