Jump to content

Uciążliwy sen o pociągu:(


Agulcia87
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Od jakiegoś czasu mam sny o pociągach. Wczoraj miałam taki,że byłam pasażerką pociągu.W pewnym momencie skład ustał na jakiejś stacji(nie mam pojęcia,gdzie to było).Otworzyły się drzwi pociągu.Ukazało mi się przed oczami sporo zieleni,trawy...I piękne,lazurowe niebo...Miało tak cudowny kolor,że doskonale go zapamiętałam. W tym śnie pojawił się mój menager-jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach,traktuję go jak starszego brata-jest także jednym z moich najlepszych kumpli(ale nie mamy romansu,zapewniam!).Stał za drzwiami pociągu,na zewnątrz,coś do mnie mówił,machał ręką,a jego twarz wyrażała spokój.Może to zabrzmi dziwnie,ale moja podświadomość podpowiada mi,że ten sen ma dla mnie jakieś znaczenie pozytywne,ale nie wiem,jak mam to odbierać i zinterpretować.Muszę dodać, że ten człowiek jest osobą, która bardzo dobrze mi życzy...

Z góry bardzo dziękuję za odpisanie na mój post:).

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Jesteś w coś uwikłana przez prace,nadszedł ostateczny czas by podjąć decyzje w tej sprawie.Musisz się chwilę zastanowić czy chcesz kontynuować to co było dotąd,czy chcesz zmiany.Nie rozumiesz czegoś,nie odbierasz sygnałów jakie wysyła Ci Twój menager.Byc może on chciałby bliższej Waszej relacji,otwiera Ci drzwi na to wszystko a Ty tego nie widzisz.Zapowiedź szczęśliwego związku z nim lub nowej drogi w karierze zawodowej którą Ci umożliwi.Jednak .Ten sen ma pozytywne znaczenie,ten człowiek jest osobą która bardzo dobrze Ci życzy.Wkrótce będziesz doświadczała przyjemnych zdarzeń od niego.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za interpretacje,Cyganicho:).Jesli cos jeszcze wysni mi sie w najblizszej przyszlosci,z checia zwroce sie do Ciebie o pomoc.Pozdrawiam i sciskam z calych sil:))))!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...