Skocz do zawartości

Zapraszam po interpretacje snów


Gość cyganicha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cyganicha

Kochani wszystkie sny,których interpretacja jest kierowana bezpośrednio do mnie zostaną przeze mnie zinterpretowane.Zarówno te sprzed czasu przenoszenia forum na nowy serwer jak i aktualne.

Proszę o wyrozumiałość ale snów dużo,muszę nadgonić czas związany z przenosinami kiedy forum nie działało i wcześniejsze sny kiedy tak bardzo forum muliło. Postaram się w jak najkrótszym czasie wszystkim Wam odpowiedzieć. Pozdrawiam cieplutko i życzę tylko pięknych snów :)

 

Proszę dla Waszej i mojej wygody zamieszczajcie oddzielnie każdy swój sen tu Interpretacja snów - cyganicha jako NOWY TEMAT. Jeden sen - jeden post. Ułatwi to Wam odszukanie swojej interpretacji jak również mi, udzielanie ich.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi sie dziewczyna w której jestem zakochany.

Spotkaliśmy sie w szkole przed j.polskim i rozmawialiśmy .

Potem podczas lekcji poposzono do odpowiedzi mnie i ją jednocześnie.

Ona przez przypadek machneła ręką i mnie uderzyła, po czym nauczycielka kazała jej mnie przeprosić a ona mnie objęla tak czule i wtedy całą klasa zaczeła bić brawa.

co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Cyganicho:)

 

dzieiejszej nocy sniło mi sie takie cos;

byłom na podwórku i stałam obok letniej kuchni, zauwazyłam takiego wielkiego psa który mial czerwone oczy i zaczal biec w moim kierunku wiec sie schowałam do letniej kuchni, i złapałam za jakas line którą drzwi przyciagałam do siebie, i zgniotłam troche glowe tego psa, lecz nie uciekł i nadal napierał na drzwi,

potem zobaczyłam w oknie moja mame i wielka strzelbe, potem stzreliła do tego psa i go zabiła.

wcześniej probował mi pomoc mój mały piesek ale mu sie nie udało ale ten wielki nic mu nie zrobił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Mati,Dysortografia proszę swoje sny zamieszczajcie jako NOWY TEMAT TUTAJ gdzie jest na to miejsce Interpretacja snów - cyganicha

Umożliwi to rozmowę z Wami.

 

 

Proszę dla Waszej i mojej wygody zamieszczajcie oddzielnie każdy swój sen tu Interpretacja snów - cyganicha jako NOWY TEMAT. Jeden sen - jeden post. Ułatwi to Wam odszukanie swojej interpretacji jak również mi, udzielanie ich.

 

Proszę,by nie zwracały się do mnie z prośbą o interpretację snów osoby poniżej 19 roku życia.Wyjątki czynię od tej reguły ale w zależności od sytuacji danej osoby.

Dziękuję

Edytowane przez cyganicha
uzupełnienie informacji o wieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cyganicha

Dalszy ciąg problemów technicznych mających wpływ na brak interpretacji snów.

http://www.ezoforum.pl/sprawy-techniczne-rozwiazywanie-problemow/60-problemy-techniczne-20.html

 

http://www.ezoforum.pl/sprawy-techniczne-rozwiazywanie-problemow/60-problemy-techniczne-19.html#post401837

 

http://www.ezoforum.pl/members/cyganicha.htm

Edytowane przez cyganicha
uzupełnienie o więcej linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kochani, problemów technicznych ciąg dalszy http://www.ezoforum.pl/sprawy-techniczne-rozwiazywanie-problemow/60-problemy-techniczne-20.html

 

Bardzo Was proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.Jak tylko będzie mi to umożliwione systematycznie będę udzielała interpretacji na wszystkie czekające sny.

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kochani, problemów technicznych ciąg dalszy

 

http://www.ezoforum.pl/sprawy-techniczne-rozwiazywanie-problemow/60-problemy-techniczne-20.html#post403814

 

Bardzo Was proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.Jak tylko będzie mi to umożliwione systematycznie będę udzielała interpretacji na wszystkie czekające sny.

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kochani ze względu na notoryczne problemy techniczne spotykające mnie na forum od jakiegoś czasu -od chwili obecnej zawieszam interpretację snów do odwołania.Dopóki na stałe nie będę miała możliwości normalnie odpowiadać na posty w sub forum-nie będę tego czyniła.

 

Czuję się bardzo niezręcznie w stosunku do Was,ponieważ Wy oczekujecie pomocy a ja ze względu na błędy występujące po stronie technicznej forum,interpretacji Wam udzielić nie mogę.Pomimo najszczerszych moich chęci.

Każdego dnia byłam na forum i na bieżąco sprawdzam,ile mi się udawało-tyle interpretowałam.Wyłapywałam momenty-co było bardzo uciążliwe.

 

Obiecuję,że wszyscy użytkownicy którzy do tego momentu zamieścili w moim sub forum posty z prośbą o interpretację snu,otrzymają ją-ze względu na wyjątkową sytuację-wiadomością pw.

Użytkownicy nowi,którzy nie mają możliwości korzystania z pw -dostaną jako wpis w profilu.Ewentualnie proszę o napisanie 10 postów,wówczas będzie możliwość korzystania z priva.

 

Wiem,że czekacie ale proszę-nie poganiajcie.Sukcesywnie będę odpisywała każdemu z Was.Postów jest dużo a interpretacji udzielam w swoim prywatnym czasie.Dlatego bardzo proszę o zrozumienie.

 

Nie moją winą jest zaistniała sytuacja.Jednak ze swej strony najmocniej Was przepraszam.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę wszystkiego co najpiękniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

To zaczynamy :)

 

Proszę dla Waszej i mojej wygody zamieszczajcie oddzielnie każdy swój sen tu Interpretacja snów - cyganicha jako NOWY TEMAT. Jeden sen - jeden post. Ułatwi to Wam odszukanie swojej interpretacji jak również mi, udzielanie ich.

 

Proszę,by nie zwracały się do mnie z prośbą o interpretację snów osoby poniżej 19 roku życia.Wyjątki czynię od tej reguły ale w zależności od sytuacji danej osoby.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kochani, każdy z Was interpretację otrzyma.Proszę jednak o wyrozumiałość i cierpliwość.Zamieszczacie posty, piszecie pw, prosicie na gg. Odpowiadam i odpowiem każdemu kto mnie o to prosi ale systematycznie i w miarę moich możliwości czasowych. Bardzo Was proszę o cierpliwość i zrozumienie.Nie zostawię Was bez pomocy.

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Osoby,które od jakiegoś czasu zwracają się do mnie z prośbą przez pw o naukę interpretacji snów informuję,iż jest to niemożliwe.Pierwszym ważnym elementem interpretacji jest stworzenie własnego dziennika snów.Intuicja i kilka innych czynników...

 

Pozdrawiam i sukcesów życzę.

Edytowane przez cyganicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kochani, chcę Was poinformować, iż z powodów osobistych zaprzestaję interpretacji snów.

 

Na forum będę już bywać zapewne bardzo rzadko. Przepraszam te osoby, które zawiodłam.

 

Wszystkim Wam życzę wspaniałych, pięknych snów i cudownego życia :)

Pozdrawiam cieplutko i bądźcie szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witajcie Kochani

 

Powróciłam z dalekiej podróży...

Potrzebowałam tego czasu ...

 

Odnalazłam to czego szukałam i jestem z Wami.

 

Jeśli uznacie, że nadal moje interpretacje są Wam potrzebne - zapraszam Interpretacja snów - cyganicha

Zamieszczajcie oddzielnie każdy swój sen jako NOWY TEMAT. Jeden sen - jeden post. Ułatwi to Wam odszukanie swojej interpretacji jak również mi, udzielanie ich.

 

Proszę,by nie zwracały się do mnie z prośbą o interpretację snów osoby poniżej 19 roku życia.Wyjątki czynię od tej reguły ale w zależności od sytuacji danej osoby.

 

Dziękuję i pozdrawiam cieplutko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Znowu od kilku dni mam powracający problem z udzielaniem interpretacji. Nie mam dostępu w sub forum do odpowiedzi na posty. Nie mogę odpowiadać na Wasze prośby o interpretację, gdyż mam zablokowany dostęp.

To jest taki sam problem techniczny, który występował już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

W dalszym ciągu mam problem techniczny z udzielaniem interpretacji. Nie mam dostępu w sub forum do odpowiedzi na posty. Nie mogę odpowiadać na Wasze prośby o interpretację, gdyż mam zablokowany dostęp.

To jest taki sam problem techniczny, który występował już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie mam problem techniczny z udzielaniem interpretacji. Nie mam dostępu w sub forum do odpowiedzi na posty. Nie mogę odpowiadać na Wasze prośby o interpretację, gdyż mam zablokowany dostęp.

To jest taki sam problem techniczny, który występował już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, każdy z Was interpretację otrzyma.Proszę jednak o wyrozumiałość i cierpliwość.

Odpowiadam i odpowiem każdemu kto mnie o to prosi ale systematycznie i w miarę moich możliwości czasowych. Bardzo Was proszę o cierpliwość i zrozumienie.

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani z przyczyn zawodowych nie będę obecna na forum do najbliższej soboty.

Jeśli pojawią się do mnie prośby o interpretację snów, otrzymacie je po moim powrocie. W sobotę będę już z Wami.

Pozdrawiam cieplutko i udanego tygodnia życzę oraz tylko pięknych snów:serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość cyganicha

Kochani bardzo Was proszę, zamieszczajcie sny tylko swoje i tylko aktualne.

Od momentu zamieszczenia tego wpisu nie będę udzielała interpretacji snów, które zamieścicie po jego dodaniu, a będą dotyczyły snów z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cyganicha

Kochani, każdy z Was interpretację otrzyma.Proszę jednak o wyrozumiałość i cierpliwość.

Odpowiem każdemu kto mnie o to prosi ale systematycznie i w miarę moich możliwości czasowych. Bardzo Was proszę o cierpliwość i zrozumienie.

 

Proszę, zamieszczajcie sny zgodnie z Regulaminem - tylko swoje i tylko aktualne.

 

Proszę również, by nie zwracały się do mnie z prośbą o interpretację snów osoby poniżej 19 roku życia.Wyjątki czynię od tej reguły ale w zależności od sytuacji danej osoby.

 

Zaś niektóre Interpretatorki z działu ogólnego, które używają moich zwrotów w udzielanych przez siebie interpretacjach proszę, jeśli już opierają się na moich wcześniejszych interpretacjach, by czyniły to tylko wtedy kiedy znajdują one faktyczne odzwierciedlenie w danym śnie.

Edytowane przez cyganicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość cyganicha

Kochani z powodów osobistych jestem zmuszona zawiesić na jakiś czas udzielanie interpretacji.

Przepraszam Was bardzo i pozdrawiam cieplutko.

Życzę pięknych snów i jeszcze wspanialszego reala :)

 

Edit:

Czekające na interpretację sny, w miarę wolnego czasu uzupełnię o brakujące interpretacje.

Nowe postaram się udzielać ale nie w takich ilościach jak miało to miejsce wcześniej.

Edytowane przez cyganicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cyganicha

Zdaję sobie sprawę z tego, iż nie wolno powielać postów.

Nie Wszyscy z Was jednak przeglądają całe to forum, dlatego i tutaj zamieszczam specjalnie dla Was życzenia:

 

 

3163.gif

 

 

Kochani życzę Wam nadziei,

własnego skrawka nieba,

zadumy nad płomieniem świecy,

filiżanki dobrej, pachnącej kawy,

piękna poezji, muzyki...

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

pod żywą choinką zaś dużo prezentów,

a w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

Pogodnych Świąt zimowych,

odpoczynku, zwolnienia oddechu,

nabrania dystansu do tego co wokół,

chwil roziskrzonych kolędą,

śmiechem i wspomnieniami.

Wesołych Świąt!

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję na Nowy 2012 Rok,

by był jeszcze lepszy od tego,

który właśnie mija.

http://http://www.youtube.com/watch?v=xVtP9ZeM900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość cyganicha

Przeczytajcie proszę jeśli nie możecie znaleźć swojego postu

http://www.ezoforum.pl/sprawy-techniczne-rozwiazywanie-problemow/62361-kolejne-wlamanie-na-forum.html#post477508

 

Edit:

Snów wcześniej zinterpretowanych nie będę interpretowała ponownie. Chyba Wszyscy zdążyliście się z interpretacjami zapoznać.

Niestety nie robiłam sobie kopii w wordzie.

Edytowane przez cyganicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...