Skocz do zawartości

bardzo prosze o pomoc wazne wazne


nikayka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem Nika, jestem nowa i założyłam konto po to aby ktoś pomógł zinterpretować mi mój sen.

Więc tak, zacznę od początku. Można powiedzieć że znam pewnego chłopaka, wiem jak ma na imię - Łukasz jest wysokim blondynem i czasem w roku szkolnym jeździlismy ze sobą w busie - bo mieszkam poza Krakowem, jednak ja zawsze wysiadałam wczesniej bo mieszkam w samym centrum a on jechał dalej. Nigdy się nie poznaliśmy. Wiem że jest starszy prawdopodobnie o rok, wiem bo odkąd skonczyl sie okres matur on już nie jeździł ze mną. Więc powoli zaczełam go zapominać, jednak wczoraj gdy byłam u fryzjera nagle wszedł ON, i właśnie wczoraj dowiedziałam sie jak ma na imię.

 

Więc streściłam krótko historię a teraz sen. Mam nadzieje że nie zanudzam, jednak to dla mnie bardzo ważne.

 

Śniło mi się że byłam na swoim starym osiedlu, takim blokowisku i czekałam na tramwaj, stał ze mną m.in. były chłopak mojej siostry, ale to chyba niewazne, i była zima bo miałam ubrany mój płaszcz zimowy, i stał ze mną właśnie Łukasz i patrzył czasami na Mnie. Potem wsiedliśmy do tramwaju 15 i on usiadł za mną. Jechaliśmy, jechaliśmy, on rozmawiał z jakąś dziewczyną, a potem wysiedliśmy i nagle było już ciepło, jakby wiosna. On zszedł podziemiami gdzieś i ja pobiegłam za nim, okazało sie że w podziemiach jest jakas szkoła liczyłam na to że ktoś go będzie tam znał, i zaczęłam wypytywać szukać go, ale zgubiłam go. I przez cały sen go szukałam.

 

Muszę dodać że jest to dosc dziwna sprawa, bo nie znamy sie ale wiem ze gdy na mnie patrzy to mnie rozpoznaje. Nie wiem czy jestem w nim zakochana, ale bardzo mi sie podoba, i to juz od prawie roku. Nie zwracam na nikogo innego uwgi tylko na niego.

 

+ TO JEST PIERWSZY RAZ JAK ON MI SIĘ ŚNI. NIGDY PRZEDTEM MI SIE NIE ŚNIŁ. proszę o pomoc

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...