Jump to content

sen o ogryzaniu kory z powalonego drzewa


effcien

Recommended Posts

Nie wiem, czy to był las, czy inne miejsce, w każdym razie nieznane mi. Widziałam dużą zbieraninę ludzi, gapiów. Wśród tego tłumu byłam ja i moja matka. Wszyscy patrzyli z zainteresowaniem, jak dwoje dzieci (nie znam ich płci, podejrzewam, ze byli to chłopiec i dziewczynka, w wieku około 7-10 lat) z wielkim zawzięciem ogryzało korę z wielkiego powalonego drzewa (we śnie miałam wrażenie, ze to drzewo jest powalone, a nie ścięte; nie widziałam jego korzeni). Drzewo nie było uschnięte, spod kory widać było jasny, zdrowy i „soczysty” pień, a samo drzewo miało na koronie dużo ciemnozielonych liści. Ogryzali je wielkimi pasami, nie wiedziałam, żeby połykali kawałki, które ogryźli. Pilnował ich mężczyzna (wydawał się być karłem, był bardzo niski ale chyba prawidłowo zbudowany), ukrywał się wśród gałęzi i liści drzewa tak, ze nie było go dokładnie widać. Potem zaczął powoli wychodzić spośród tych gałęzi (jeśli to ma znaczenie, zrobił to od lewej strony; tzn. korona drzewa była z lewej strony). Powiedziałam do mojej matki „uwaga, idzie”. Bałam się, że coś jej zrobi. Mama do niego podeszła, on coś do niej zaczął mówić, ale tak cicho, ze matka nie słyszała i musiała się nachylić. Wtedy on ją niespodziewanie pocałował w usta. Wokół swoich ust miał cos na kształt wymiocin z ogryzionego drzewa. Bardzo się przestraszyłam i chciałam matce pomóc. Zerwałam się do niej i wtedy sen się skończył.

Sen był niepokojący, pamiętam, że cały czas się bałam. Nie chciałam, żeby któreś z dzieci albo ten mężczyzna do mnie podeszli. Wśród tłumu nie widziałam, prócz matki, nikogo znajomego.

Dzieci i mężczyzna we śnie byli chyba brudni, mieli ciemne włosy i ciemną cerę (coś jak Cyganie), ich ubranie też mi się kojarzyło z Romami. W samym śnie było mało kolorów, wszystko było ciemne, brunatne, szaro-bure. Dźwięków niestety nie pamiętam albo żadnych nie było.

 

Jeśli to pomoże w interpretacji snu, to mam 22 lata, jestem mężatką i znajduję się w raczej nieciekawej sytuacji osobistej w tej chwili.

 

Dziękuję za interpretację snu. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

czy mogę prosić moderatora o przeniesienie mojego wątku do działu cyganichy? :) tu cisza panuje, a zależy mi na interpretacji. będę wdzięczna, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...