Jump to content

bardzo prosze o interpretacje snu

violinist
 Share

Recommended Posts

ostatnio mam powtarzajacy sie "obraz" w snach, otoz widze kogos kto sie przeglada w lustrze i czesze sobie brwi malutkim grzebykiem, robi to delikatnie i elegancko. zupelnie nie rozumiem tego snu.

a drugi to taki ze wchodze do saloniku prasowego i widze siebie na okladce jakiejs prestizowej gazety, jednak tylko we snie ogladam okladke, nie przewijam stron. blagam bardzo o pomoc. chce dodac ze jestem chlopakiem, nie czesze sobie brwi i nigdy nie bylem na zadnej okladce prestizowej gazety i chyba raczej nie jest na dzisija to moim celem.

A kogo widzisz w lustrze? Siebie? Kobietę?

Kto jest na okładce? Ty jako mężczyzna?

Pytam,bo mogą to być przebłyski z poprzedniego wcielenia.

w lustrze widze raczej kobiete. tzn. nie wiem jak to okreslic, nie widze oczu, widze tylko nos, oczy i brwi. bardziej na kobieca urode to podchodzi. a co do okladki to widze siebie tak o jakies 5-6 lat pozniej z jakims naglowkiem, tytulem ale w snach nigdy nie umiem 'czytac' ; /

baaaardzo prosze o pomoc.

nie widac jej ubran, nie mam zasiegu obrazu na jej tułów. wiem ze to skomplikowane :( mam nadzieje, ze pomozesz. a z tym drugim snem wysnulas jakas interpretacje?

Z drugim snem może być tak,że albo rzeczywiście będziesz na okładce (sam napisałeś,że wyglądasz jakbyś miał 5-6 lat więcej),bo zasłyniesz z czegoś albo osiągniesz coś wielkiego i poczujesz się jak "gwiazdor" trzecia teoria może być taka,że będziesz bogaty ;D.

Co do kobiety to albo to Twoje jedno z poprzednich wcieleń albo przyszła dziewczyna/małżonka.

Intepretacja albo -albo z tego powodu,że za mało mam informacji,a i Ty sam ich nie możesz podać ;).

dzieki, wiem ze to jest bardzo malo informacji ale po raz pierwszy mialem takie dziwne sny bez zadnej konkretnej akcji. tylko najbardziej zaciekawia mnie fakt, czemu ktos czesal brwi , a nie np. wlosy. wlasnie takim punktem skupienia byly brwi, kazdy pojedynczy wlosek.

Brwi w moim senniku oznaczają:

Brwi - jest to symbol przedstawiający świadome pragnienie podobania się, subtelną grę uwodzenia, wrażliwość i uczuciowość. Ukazuje dążenie do podboju miłosnego i zastanawianie się nad szansą powodzenia.

Czyli skoro mamy taki opsi,to mogę stwierdzić,że jakaś Pani ma na Ciebie chrapkę ;).

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• goodchoice
      By goodchoice
      Witam. Miałam tej nocy tak dziwny sen, że decyduję się poprosić o pomoc w interpretacji na tym forum.
      Otóż śniło mnie się, że idę ulicą (chyba z jakąś koleżanką) i nagle okazuje się, że jestem w ciąży i zaczynam rodzić. Odczucia we śnie nie przypominały prawdziwego porodu, ponieważ wszystko działo się bez wysiłku, jakby coś wylatywało z maszyny.
      Najpierw zamiast dziecka pojawiła się kość- szkielet ręki. Pamiętam, że powiedziałam, iż to zwykłe złamanie i, że reszta dziecka może być normalna (?). Ogólnie zamiast dziecka 'urodziłam' kościotrupa, prawie niepołączony szkielet i dwie(!) czaszki. Jeśli chodzi o wrazenia emocjonalne we śnie to miałam postawę obojętną, Dopiero gdy udalam sie do domu zaczelam płakac i miec ataki paniki, a to co urodzilam było chyba we worku na śmieci.
      Nie mam pojęcia co taki chory sen może oznaczać. Jakieś interpretacje? Proszę o odpowiedzi.
      Wskazówki: nigdy nie rodziłam, jestem w młodym wieku, i nawet nie myśle o takich tematach,
    • Nameless75
      By Nameless75
      Witam.
      Co w moich snach może oznaczać bycie potworem, demonem a nawet Szatanem?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Hej. Śniło mi się, że byłam u siebie w domu, w łazience. Spojrzałam w lustro, zauważyłam drobny wąsik, a potem patrzę i widzę... brodę! Zobaczyłam jak rośnie mi taka słaba, licha kozia bródka... :/ Przyjrzałam się temu i stwierdziłam "kurde, będę musiała to depilować"... Co ten sen oznacza?
    • czarna124
      By czarna124
      Pare dni temu mialam sen, w ktorym bylam ja i chlopak, ktory podoba mi sie juz od jakiegos czasu, wlasciwie moglabym to nazwac juz zakochaniem:p Pamietam, ze siedzielismy, rozmawialismy, bylo fajnie. Gdy skonczylismy to sie przytulilismy i nawet chyba pocalowalismy. Niby nic takiego,ale dla mnie to byl na prawde piekny sen ;p moze ktos sprobuje wytlumaczyc co mam o tym myslec? z gory dziekuje;)
    • Krimi
      By Krimi
      Witam

Ze snu najbardziej charakterystyczne są dwie postacie obie miały czerwone oczy: wilk i człowiek.
      Proszę o fachowców o interpretację.
  • Create New...