Skocz do zawartości

Ucieczka


nina219

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Pierwszy raz proszę o zinterpretowanie snu. Do tej pory robiłam to sama, przy pomocy sennika, ale teraz, kiedy problemy dwoją mi się i troją chciałabym prosić o pomoc kogoś bardziej zorientowanego w tym temacie:)

 

Przejdźmy do rzeczy:

Śniło mi się, że byłam w dziwnej małej wiosce. Nagle po wiosce rozniosła się wiadomość, że zaczyna się wojna. Ludzie wpadli w popłoch i zaczęli uciekać do schronu, następnie przyjechał pociąg, zrobiło się zamieszanie, przez chwile nie wiedziałam, co robić, po czym wpadł mi do głowy pomysł, żeby ukryć się w pobliskim lesie.

 

I w tym momencie wtrącę, że ten las już kiedyś mi się śnił, i co najlepsze, wówczas też się w nim ukrywałam!

 

Kiedy doszłyśmy do tego lasu okazało się, że tam już czeka mój Tata, który za pomocą podstępu załatwił nam miejsce w schronie dla żołnierzy armii, która miała nas zaatakować. Weszłyśmy na wielki plac, i czekałyśmy aż wokół nas zbiorą się ludzie w białych ubraniach (po tym wojska nieprzyjaciela miały poznać, że tej fortecy nie należy atakować).

 

 

Byłabym wdzięczna za "wyciągnięcie" jak najwięcej z mojego snu:) myślę, że coś ważnego jest w tym lesie. Jestem pewna, że dwa razy śnił mi się ten sam: drzewa były w nim daleko od siebie, były bardzo wysokie.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, was serdecznie miewałem wcześniej sny jednak do tej pory nie po przebudzeniu nie balem się, a dziś właśnie odrazu postanowiłem poszukać informacji o moim śnie ponieważ się boję mam przeczucie że coś się stanie a mianowicie:

śniło mi się że gonił mnie mężczyzna chciał mnie złapać sen był wyjątkowo realistyczny byłem poz domem gdy poczułem obawę że coś się stanie wtedy dostrzegłem szpiegującego mnie mężczyznę myślałem dlaczego idzie za mną dlaczego szpieguje

Trwało to dłuższy czas jednak coś mi powiedziało że powinienem ociekać ponieważ szybko biegam rozgrzałem się podczas chodu i zacząłem ociekać ten mężczyzna biegł za mną biglem bardzo szybko znikł z horyzontu gdy już byłem prawie pewien że mu uciekłem on się pojawił i szczelił do mnie igła która wbiła mi sie wplecy wyciłem tą igłe ale nagle poczułem słabośc że sie przewróce ale mówiłem sobie że nie moge zasnac zebrałem wszystkie pozostałe siły uciekałem nadal on mnie doganiał wbiegłem do klatki w bloku poprosiłem młoda dziewzyne by mnie zabrała do domu że musze sie skryc że mnie gonią ona powiedzała że mmnie zabierze bo wie że musi mi pomóc przespałem się zjadłem podziękowałem nie widziałem tego meżczyzny ale wiedziałem że muszę nadal uciekac ponieważ mnie znajdzie wyjechałem do innego miasta tułałem się on znów mnie znalazł uciekałem uciekałe uciekałem...

 

Proszę was o interprtację tego snu jeszcze nigdy tak bardzo się nie obawiałem dodam że po przebudzeniu nie byłem wyspany tylko zmeczony jeszcze bardziej niz kładłem się spac spocony i zdenerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioska to chyba teren na którym żyjesz normalnie, wydaje Ci się on mały i taki "zapyziały". Wojna to kłótnie, walka z kimś, wróg wszystko to wydarzy się za pomocą plotki (świadczy o tym ten fragment "rozniosła się po wsi"). Ucieczka w takiej sytuacji jest normalną sprawą, schron tutaj symbolizuje lepsze poznanie siebie i swoich umiejętności, uczuć. Las przedstawia naturę Twojej psychiki, jej zawartość. Las ukazuje sposób w jaki będziesz postrzegać te zmiany, to będzie Twoja reakcja. Las to też symbol nieświadomości, ponieważ jest ciemny i skrywa wiele tajemnic. I sądzę,że będą to zmiany,w których będzie też i Twój tata (nie wiem w jaki sposób,ale on też będzie w tym uczestniczył, może Ci pomóc w Twoim problemie). Kolor bieli oznacza mądrość, pomoc duchową.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...