Skocz do zawartości

subtelle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowa, więc ładnie dygam nóżką i mówię "Dzień dobry".

Trafiłam tu, bo jestem przerażona snem, który przyśnił mi się dzisiaj.

nie pamiętam całego, ale sedno utkwiło mi w pamięci.

Sen rozpoczął się spotkaniem z człowiekiem, z którym kiedyś łączyło nas bardzo wiele [ciągnie się to uczucie za nami do tej pory, pomimo, że już dłuuugo nie jesteśmy razem i oboje jesteśmy w związkach]...

rozmawialiśmy w tym śnie dosyć długo, przewinęła się tam jego dziewczyna. rozmowę tę pamiętam jako dosyć przykrą, smutną , wręcz tragiczną - jakbyśmy rozmawiali jako kochankowie, którzy się żegnają... nie zostało powiedziane "żegnaj"- jednak w powietrzu czuć było, że to spotkanie ma taką formę... :(

zaraz po tym spotkaniu nagle znalazłam się w toalecie, z koleżanką z pracy... uciekłam tam od tego spotkania...zebrało mnie na wymioty, czułam się fatalnie-psychicznie i fizycznie. i nagle zaczęłam czuć w ustach jakieś tworzywo, wydobywało się z mojego przełyku, żołądka... zaczęłam wyciągać wręcz[wymiotować] workiem foliowym, wyglądało to jak woreczki foliowe połączone ze sobą....wyciągałam to z siebie torsjami parę minut...i nagle wszystko ze mnie się wyrwało...i poczułam ulgę...ogromną ulgę....psychicznie-w szczególnosci....

i tu się obudziłam....

 

co myślicie....? wspomnienie to wywołuje u mnie dreszcze..... fatalnie się czuję:( proszę o wszelkie porady...

Edytowane przez subtelle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Subtelle :)

 

Rzeczywiście wyglądasz jak uosobienie wdzięku i subtelności :)

 

Twój sen oznacza, że powinnaś rozstać się ze wspomnieniami, o których napisałaś.

Powinnaś pozbyć się tego, co Cię obciąża. Obciąża Twoją psychikę, budzi poczucie winy. Powinnaś przestać się oszukiwać, okłamywać swoje uczucia.

Jeżeli trzeba, idź do spowiedzi.

Jeżeli jesteś osobą wierzącą proś Boga o wsparcie i pomoc w uporządkowaniu swojego wnętrza, swoich uczuć.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Caliah:bukiet:

wiesz, dużo racji jest w tym, co napisałaś. powinnam uporządkować sprawy z przeszłości, a ten sen potraktować jako swoiste oczyszczenie. Może to znak, by zrzucić z siebie ten ciężar wielu lat.

Bardzo dziękuję za sugestie i za dobre słowa [ z tą subtelnością, to chyba troszkę przesadziłaś -ale dziękuję :) mój Nick to chyba przypadek...spodobał mi się i ot co..]

Pozdrawiam Cię gorąco Caliah.:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...