Skocz do zawartości

Wypadek samochodowy


eweq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o interpretację mojego snu. Dziś w nocy śniło mi się że prowadziłam mój stary samochód - sprzedałam go kilka dni temu. Jechałam sama, było raczej ciemno, w pewnym momencie droga prowadziła lekko pod górę i skręcała w prawo, nie wiedzieć czemu, ponieważ na 100 % jechałam wolno wypadłam z zakrętu i wjechałam w drzewa, właściwie las, czułam jak odbijam się od drzew, aż się zatrzymałam i na koniec na maskę spadło wielkie drzewo. Nie wiem co było dalej, jak ja wyszłam z tego bo się obudziłam. Sprawdziłam w senniku, że ten sen nie wróży niczego dobrego i szczerze mówiąc boję się wsiadać no nowego samochodu, czy to jakieś ostrzeżenie? Bardzo proszę jeszcze raz o interpretację, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eweq, ten sen zapowiada chwilowe kłopoty na drodze do celu, który sobie wyznaczyłaś. Unikaj teraz pośpiesznych decyzji i nieprzemyślanych transakcji finansowych, bądź ostrożna bo ktoś może chcieć Cię oszukać, wykorzystać.

 

Zachęcam do rozejrzenia się po forum, abyś następnym razem mogła zamieścić swój sen w bardziej odpowiednim miejscu ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...