Skocz do zawartości

Prowadzenie samochodu w snach


Brio

Rekomendowane odpowiedzi

Już od kilku lat co jakiś czas mam regularnie sen o takiej treści: (nadmienię, że nie mam prawa jazdy, oraz nie bardzo znam zasady prowadzenia samochodu, biegi sprzęgło...- czarna magia) śni mi sie, że prowadzę samochód na ruchliwej ulicy, jadę dosyć szybko, mijam inne samochody z naprzeciwka, wyprzedzam te obok, cudem udaje mi się uniknac kolizji, ocieram się o rózne przeszkody, czuję strach i napięcie, zawsze w ostatniej chwili wykonuję manewr, ktory mnie uchrania przed wypadkiem. Co oznacza taki sen? Nie jeżdzę za często samochodem jako pasażer, raczej komunikacja miejska. Śni mi sie ten sam motyw juz od kilku lat, zmienia sie tylko otoczenie. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo pozytywny symbol. Świadczy o tym, że dobrze sobie radzisz sam ze sobą. Że potrafisz zapanować nad sobą w trudnych sytuacjach. Niezależnie od tego, jaką osobą jesteś, czy nerwową, szaloną, czy spokojną - potrafisz zacisnąć zęby i nie dać wyprowadzić z równowagi. Wykazujesz się opanowaniem.

Symbol prowadzenie samochodu (tym bardziej, kiedy nie ma on nic wspólnego z twoją rzeczywistością, ani marzeniami) wskazuje na umiejętność kontrolowania siebie i opanowania swojej osobowości.

 

Polecam zwrócić uwagę na sny, w których ten element się pojawia. Może tam być wskazówka, w jakich sytuacjach (najpewniej bieżących) powinieneś wykazać się właśnie tym, co opisałam wyżej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za to zaskakujące mnie wyjaśnienie. Dałaś mi nowe spojrzenie, gdyz zupełnie siebie tak nie oceniam, moje wieczne rozgoryczenie sprawia, ze źle oceniam to jak sobie radzę w życiu. Czasem takie obiektywne stwierdzenie moze uświadmomić, żeby byc mniej krytycznym wobec siebie. A może fakt, że jestem raczej wycofana, psywna, wręcz wyalienowana powoduje, że nie pakuje się w większe kłopoty. Serdeczne dzięki i pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...