Jump to content

Prowadzenie samochodu w snach


Brio

Recommended Posts

Już od kilku lat co jakiś czas mam regularnie sen o takiej treści: (nadmienię, że nie mam prawa jazdy, oraz nie bardzo znam zasady prowadzenia samochodu, biegi sprzęgło...- czarna magia) śni mi sie, że prowadzę samochód na ruchliwej ulicy, jadę dosyć szybko, mijam inne samochody z naprzeciwka, wyprzedzam te obok, cudem udaje mi się uniknac kolizji, ocieram się o rózne przeszkody, czuję strach i napięcie, zawsze w ostatniej chwili wykonuję manewr, ktory mnie uchrania przed wypadkiem. Co oznacza taki sen? Nie jeżdzę za często samochodem jako pasażer, raczej komunikacja miejska. Śni mi sie ten sam motyw juz od kilku lat, zmienia sie tylko otoczenie. Proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Jest to bardzo pozytywny symbol. Świadczy o tym, że dobrze sobie radzisz sam ze sobą. Że potrafisz zapanować nad sobą w trudnych sytuacjach. Niezależnie od tego, jaką osobą jesteś, czy nerwową, szaloną, czy spokojną - potrafisz zacisnąć zęby i nie dać wyprowadzić z równowagi. Wykazujesz się opanowaniem.

Symbol prowadzenie samochodu (tym bardziej, kiedy nie ma on nic wspólnego z twoją rzeczywistością, ani marzeniami) wskazuje na umiejętność kontrolowania siebie i opanowania swojej osobowości.

 

Polecam zwrócić uwagę na sny, w których ten element się pojawia. Może tam być wskazówka, w jakich sytuacjach (najpewniej bieżących) powinieneś wykazać się właśnie tym, co opisałam wyżej.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za to zaskakujące mnie wyjaśnienie. Dałaś mi nowe spojrzenie, gdyz zupełnie siebie tak nie oceniam, moje wieczne rozgoryczenie sprawia, ze źle oceniam to jak sobie radzę w życiu. Czasem takie obiektywne stwierdzenie moze uświadmomić, żeby byc mniej krytycznym wobec siebie. A może fakt, że jestem raczej wycofana, psywna, wręcz wyalienowana powoduje, że nie pakuje się w większe kłopoty. Serdeczne dzięki i pozdrowienia. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...