Jump to content

Najazd na miasto, pocałunek


kociara1star

Recommended Posts

Jeden z moich najdziwniejszych snów...

 

No więc na początku byłam w kościele, gdzie było bardzo dużo osób i świętowaliśmy zwycięstwo - wygraliśmy wojnę (nie wiem jaką). Cały kościół był zniszczony, a jakaś dziewczyna - chyba czarodziejka - sprawiała, że wszędzie rosły rośliny i robiło się zielono. Ja byłam wojowniczką, strażniczką czy coś w tym stylu. Nagle jednak ktoś krzyknął, że coś się zbliża. Wybiegliśmy na dwór i zobaczyliśmy jak jakieś potwory biegną w stronę Kościoła. Normalni ludzie tego nie zauważali, jakby tego nie widzieli. Chwilę później rozpoczęła się rzeź, bo wszyscy zaczęli walczyć z tymi potworami. Ja chwyciłam tę dziewczynę za rękę i ukryłam się z nią i kilkoma innymi osobami w przedsionku. Przez uchylone drzwi widziałam jak moje dwie przyjaciółki walczą z tymi potworami. Chciałam im pomóc, walczyć, ale wiedziałam, że nie mogę zostawić tej dziewczyny i że muszę ją chronić. Po jakimś czasie wszystko się skończyło i wyszłyśmy z kościoła. Stałyśmy na przystanku autobusowym, a ona... mnie pocałowała. Co dziwniejsze mi się to podobało i odciągnęłam ją w jakieś miejsce, gdzie nikt nas nie widział i znów zaczęłyśmy się całować.

 

Zapewniam, że nie jestem lesbijką, ani nic w tym stylu... Sen wydaje mi się dziwny i niezrozumiały. Może mi go ktoś zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

czemu lesbijką? :)

 

ja tu raczej widzę konflikt wartości z jednej strony duchowość kościoła i siła płynąca z podświadomości, najwyraźniej odradzająca się po jakimś kryzysie, a z drugiej brutalna rzeczywistość świata. Jeżeli pozwolisz umrzeć swojej sile będzie źle. A sądząc po efekcie przynoszenia roślinności i wiosny przez tę czarodziejkę to tej siły musisz mieć sporo. Podejrzewam, że dość dużo, żeby wejść w konflikt z otoczeniem, które będzie chciało cię wepchnąć do szeregu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...