Skocz do zawartości

ksiądz i pająk


ZawszeWinna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam ostatnio dwa sny, które szczególnie utkwiły mi w pamięci.

 

Pierwszy, to sen o pająku. Po prostu go widziałam, stał na poduszce, tuż obok mojej głowy. Był to jeden z tych zwykłych o cienkich odnóżach, tylko że ten był fioletowy. Na dodatek jego odnóża mieniły się, tak jakby były wykonane z jakiegoś drogiego kamienia, nie wiem, diamentu? Nie cierpię pająków, strasznie się ich boję, chociaż tak właściwie, to bardziej mnie obrzydzają. Ten wydał mi się piękny, co nie zmienia faktu, że i tak się przestraszyłam. Wtedy się obudziłam i wyskoczyłam z łóżka. Wiedziałam, że to był sen, ale i tak szukałam tego pająka na poduszce.

 

Sen drugi. Byłam koło domu i szukałam swojego kota. Dostrzegłam go za płotem, w ogrodzie sąsiadów. Podeszłam do ogrodzenia i usłyszałam czyjś głos. Wydał mi się znajomy, a po chwili zobaczyłam księdza. Podszedł, zamieniliśmy kilka słów i już miałam wrócić do domu, kiedy zorientowałam się, że on stoi tuż za mną. Zbliżył się dość niepewnie i mnie objął, a moment później pocałował. Krótko mówiąc - zdębiałam. Nie miałam pojęcia, co o tym sądzić. Zastanawiałam się, co on wyrabia i dlaczego, ale po pewnym czasie, ku własnemu zdumieniu, oddałam pocałunek. Sceneria się zmieniła, znaleźliśmy się w parku. Niedaleko byli jacyś ludzie. Ksiądz nieznacznie się odsunął, ale jednak dalej mnie obejmował, twierdząc, że nie obchodzą go inni. Położyliśmy się na ławce, ja z głową na jego brzuchu. Było mi dobrze, czułam się bezpieczna. I wtedy sceneria znów się zmieniła, obudziłam się we własnym łóżku i przestraszyłam się, że mężczyzna zniknął, ale okazało się, że siedzi niedaleko. Wyglądał na strasznie niepewnego, jakby smutnego. Podejrzewałam, że właśnie dotarło do niego, co tak naprawdę zrobił i żałuje. Zrobiło mi się dziwnie. Wiedziałam, że to wszystko nie powinno się stać, ale czułam się przy nim naprawdę dobrze i nie chciałam, by mnie zostawiał. Nic nie powiedziałam, ale on chyba zrozumiał, bo przysiadł się do mnie, przytulił mnie i znów pocałował.

 

Co to może oznaczać? Te sny naprawdę utkwiły mi w głowie i bardzo mnie to męczy, dlatego będę niezmiernie wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie

 

Bardzo ładnie opisałaś swoje sny, podoba mi się to.

Wg mnie: te dwa sny oznaczają to samo. Pająk pokazuje, że to co Tobie wydaje się początkowo "nienajlepsze" (delikatnie mówiąc) będzie dla Ciebie dobre. (akurat ten pająk był "piękny" i wskazuje na to, cokolwiek to będzie będzie dla Ciebie dobre)

 

Kot którego szukałaś u swoich sąsiadów, oznacza że "to" jest już blisko, w "twoim sąsiedztwie" (szkoła, praca,). Ksiądz wcale nie był księdzem. To symbol, że doświadczysz czegoś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś, przyjdzie to z całkowicie niespodziewanej strony, i będzie to coś czego się nie byś nie spodziewała (tak samo jak nie wiedziałaś, że ksiądz będzie Cię całował).

 

Spacer po parku, wg mnie: jako symbol że ta sytuacja będzie dla Ciebie wyjątkowo dobra, i będzie Ci służyć, i tak jak we śnie, byś nie zwracała uwagi na innych ludzi (którzy jak w parku będą gdzieś "obok" lecz nie będą Cię niepokoić ani ingerować, raczej obserwować z ciekawością).

 

Sama nie będziesz do końca pewna swoich odczuć względem tej sytuacji, bo raz że będzie to dla Ciebie dobre, a dwa że trudno to będzie zrozumieć innym.

 

Ostatni etap to gdy już jesteś u siebie w sypialni i jest już "po wszystkim" (po tej sytuacji) a Ty leżysz i myślisz co to wszystko oznacza, okaże się, że tak naprawdę wcale się nie skończyło tylko dalej trwa.

 

Wg mnie to będzie to coś nowego i dobrego dla Ciebie. (i nie będzie to romans, coś innego)

 

pozdrawiam Cię

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...