Jump to content

Prosze o interpretacje snu


Patiii69

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy śniło mi się ze mój chłopak wyjechał na 9 mcy i mnie zostawił a mianowicie jechal do swojej byłej dziewczyny zostawiając mi pod opieką swoją małą siostrzenice.Podchodziłam co chwile do niemowlaka by spojrzeć jak śpi. Łozeczko stało przy łozku brakowało w nim szczebelków. Ja spałam w białej pościeli gdy się podniosłam pościel byłą zakrwawiona, zaczęłam szukać źrudła krwotoku okazało się ze to krwawienie z dróg rodnych. Co to może oznaczać???

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Widzę tu powiązanie .

9 miesięcy -tyle trwa ciąża

Siostrzenica mała w łóżeczku -małe dziecko

krwawienie dróg rodny- poronienie lub komplikacje

 

Dziecko leżące w łóżeczku nie było zabezpieczone szczebelkami więc mogło by wypaść i sobie krzywdę zrobić .Krwawienie to tez niebezpieczeństwo zwłaszcza dla dziecka -nie koniecznie poronienie.

 

Była dziewczyna która pojawia się jako powód wyjazdu -obawiasz się jej ,czy aby ufasz swojemu chłopakowi.

 

Miałaś może jakieś doświadczenia w tej kwestii lub może jesteś-byłaś w ciąży lub ktoś z twego otoczenia. Może to tez oznaczać obawy zajścia w ciąży , utrata dziecka lub boisz się reakcji chłopaka w przypadku gdybyś zaszła w ciąże .

Masz jakieś palny ,pragnienia które boisz spełnić z obawą przed porażką.

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje.Moja przyjaciółka obecnie jest w ciązy a dzis zerwałam z moim chłopakiem próbował mnie uderzyć a co do ostatniego zdania "Masz jakieś palny ,pragnienia które boisz spełnić z obawą przed porażką." Nie dawno zrozumiałam ze na kimś bardzo mi zalezy i bardzo boje sie odtącenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...