Skocz do zawartości

nóż w klatce piersiowej, proba morderstwa


mally08

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie napisze (co wydaje mi się ważne) że nie naoglądałem się horrorów, w ogóle od dawna nie oglądam filmów bo najzwyczajniej nie mam na to czasu. Sen był bardzo realistyczny, zarówno moje odczucia jak i zachowanie innych osób we śnie było na tyle realistyczne, że po przebudzeniu chwilkę mi zajęło zanim się zorientowałem zanim dotarło do mnie że to mi się śniło. Jeśli to w ogóle ma znaczenie to dopisze że mam 21 lat, nie mam myśli samobójczych, wprost przeciwnie, odczuwam ogromną chęć życia (trochę się naczytałem co ten sen mógł znaczyć i dlatego to piszę :szok: )

 

Ale przejdźmy do rzeczy.

We śnie znajdowałem się przed moim domem, na drodze, przy ogrodzeniu sąsiada (taka tam dróżka gruntowa na końcu wsi), czasem tak jest że miejsce w którym jestem we śnie jest nieprawdziwe, ale tym razem wszystko się zgadzało.

We śnie oprócz mnie byli.

mój starszy brat - który obecnie mieszka w niemczech

obecnie moj najlepszy kolega

mama

sąsiad, ktory gdzies odszedl na poczatku, nic nie mówił, po prostu od nas odchodził. ale jednak był. - dodam tylko że gośc ma opinie takiego... "człowieka o życzliwym spojrzeniu" komuś tam na wsi psa pogłaskał - po kilku dniach zdechł, ktos kupił samochód, tem poszedl obejrzeć, po tygodniu auto rozbite, robotnicy kładli blache na dachu, przeszedł obok, spojrzał i powiedział że ładnie i robota idzie to robotnik spadł z dachu. (jestem na tyle niezabobonnym człowiekiem że nie wierze w to, ale opinia jest opinią i sam czasem się z tego śmieje)

i (uwaga) Samarra z filmu Ring - który ostatnio oglądałem może z 3-4 lata temu, nawet nie pamietam, przy czym jedną koleżankę czasem nazywamy Samarrą, a relacje które łączyły mnie z tą koleżanką często ulegały zmianie i miały też wpływ na relacje z kolegą, który również w tym śnie występował.

 

Sen był właściwie bardzo krótki, rozmawiałem z wyzej wymienionymi osobami, nagle odwracam się i Samarra wbija mi nóż dokładnie w splot.

Czułem jak przeszywa mnie ostre, zimne ostrze kuchennego noża, chwilowe problemy z oddychaniem, po chwili moglem bardzo plytko oddychać.

Dlatego senniki internernetowe mi nie pomogły, bo nie wiem czy to interpretować jako brzuch, czy klatke piersiowa.

oczywiscie daje krok w tył z tym nożem w splocie, odciągaja Samare ode mnie, a ja powstrzymuje mame od wyciagniecia noża, myśląc bardzo realistycznie i racjonalnie że jak sie go wyjmie to sie wykrwawie i umrę a tak to jeszcze jest nadzieja (w tym śnie w ogóle krwi nie widzialem). W ogóle myśli mi się tak piętrzyły w głowie, chciałem się opanować, krzyczałem żeby mnie ratowali

brat pobiegł po samochód, a my rozmawialiśmy dalej i po chwili stres związany z nożem opadł (brat ciagle nie wracał z samochodem)

w końcu jakoś powoli (bez bólu) wyciągnąłem ten nóż, rane zasklepiłem i uciskałem żeby krew nie leciała (rane widziałem, krwi już nie), a po chwili Samarra podchodzi i uderzała mnie z łokcia w klatkę i w to miejsce gdzie wbiła nóż, potem znowu próbowała wbic we mnie nóż ale ktoś ją powstrzymał (nie zauwazylem kto, bo skupilem sie na uciskaniu klatki zeby krew nie zaczela leciec. Złość taka z niej emanowała i chęć zabicia mnie.

usiadłem pod płotem sąsiada już taki troche osłabiony, mama tylko mówiła że zaraz brat zawiezie mnie do szpitala, który wtedy tak jakby miałem przed oczami i obudziłem się.

 

jeden szczegół odnośnie Samarry - w filmie ta postac miała tam jakąś swoją twarz, a we śnie tej twarzy nie widziałem i nie wiem czy to była ta postać czy ta koleżanka, bo jak sobie weźmie tak włosy na twarz to wygląda identycznie - stąd ten pseudonim.

Ale we śnie tych 2 postaci nie kojarzyłem ze sobą, dopiero po przebudzeniu.

 

Zwykle nie interesuje się snami, ale ten sen był tak realny że aż się przestraszyłem.

Z góry bardzo dziękuję, będę często zaglądał, więc jak bedzie trzeba to jeszcze dopowiem o co będę pytany.

No i przepraszam że tyle czytania przysporzyłem.

pozdrawiam. Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...