Skocz do zawartości

Ucieczka przed nocą poślubną


netka1201

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś śniło mi się coś bardzo interesującego.Otóż mieszkałam w Ameryce,poznałam to po tym,jak wygladał mój dom. Siedziałam w łazience i szykowałam się do mojej nocy poślubnej. W pewnym momencie pomyślałam,że brzydzę się mojego męża (?) i bardzo chciałam uciec. Gdy szukałam ubrania doszłam do wniosku,że muszę żyć w innej epoce,bo znalazłam tylko jakieś długie suknie,nic,co byłoby wygodne by uciekać. Tak samo było z butami. W końcu założyłam jakąś suknię i czerwone buty na wysokim obcasie i wybiegłam z domu. Na drodze zauważyłam dwóch bardzo przystojnych mężczyzn. O dziwo byli bliźniakami i siedzieli na motorach w skórzanych kurtkach. Wtedy sobie jakby przypomniałam,że w jednym z nich się kocham. Usiadłam za nim na motorze. Ostatni raz spojrzałam na dom,a potem na moje buty..

Co mam o tym myśleć?Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mogę się tego podjąć , ale jutro do południa ,ok? Dziś już wieczorkiem dwa sny interpretowałam i jakoś padam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś śniło mi się coś bardzo interesującego.Otóż mieszkałam w Ameryce,poznałam to po tym,jak wygladał mój dom.

A jak wygladaja typowe domy w Ameryce?;)

 

Siedziałam w łazience i szykowałam się do mojej nocy poślubnej. W pewnym momencie pomyślałam,że brzydzę się mojego męża (?) i bardzo chciałam uciec.

 

Czy masz faktycznie meza albo narzeczonego?Jezeli tak,to znaczy,ze on tak naprawde nie spelnia Twoich kryteriow co do bycia mezczyzna w Twoich oczach,na tyle,na ile tego oczekujesz i bys chciala(stad uczucie obrzydzenia).

Gdy szukałam ubrania doszłam do wniosku,że muszę żyć w innej epoce,bo znalazłam tylko jakieś długie suknie,nic,co byłoby wygodne by uciekać.

Ucieczka przed mezczyznami to znak,ze sie ich boisz,skoro we snie byly tylko dlugie sukienki to znaczy,ze chcialas pod nimi ukryc swoja kobiecosc-zeby nikt nie zobaczyl i nie mogl podziwiac Twojej urody.

 

Tak samo było z butami. W końcu założyłam jakąś suknię i czerwone buty na wysokim obcasie i wybiegłam z domu.

Czerwony kolor to namietnosc,ogien,seks,dodatkowo Twoje buty to byly obcasy-czy obawiasz sie swojej seksualnosci albo masz jakies zle doswiadczenia w tej dziedzinie?

 

Na drodze zauważyłam dwóch bardzo przystojnych mężczyzn. O dziwo byli bliźniakami i siedzieli na motorach w skórzanych kurtkach.

 

To Twoje marzenie,zeby faceci byli prawdziwmymi facetami-silnymi(pewnie stad blizniacy jako podwojenie energii,zapalu,meskiego wigoru),skora+mtory-to dla mnie typowe meskie cechy,bardzo silne powiazane z seksualnoscia.

 

Wtedy sobie jakby przypomniałam,że w jednym z nich się kocham. Usiadłam za nim na motorze. Ostatni raz spojrzałam na dom,a potem na moje buty...

 

To Twoje ukryte pragnienie pokochania mezczyzny,ktorego obraz masz w sobie,ktory spelnialby Twoje oczekiwania.Chcialabys z takim przezyc przygode,moze seksualna,stad Twoja ucieczka i dlatego spojrzalam na dom i czerwone buty-dwie sprzeczne rzeczy-dom to stabilnosc,spokoj,nawet monotonia zycia rodzinnego a Twoje buty to szalone przygody,dziki seks,same rozrywki.Jestes rozdarta wewnetrznie i nie wiesz czego chcialabys bardziej a czego byloby Ci zal zostawic i pojechac sina w dal;)

Co mam o tym myśleć?Proszę o pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do domów w Ameryce,to był niski,miał duży podjazd,miał szeroką elewację. Po prostu wiedziałam,że mieszkam w Ameryce.Nie mam męża,ani nawet chłopaka.

 

Co do całej interpretacji to chyba coś w tym jest:)Bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...