Jump to content

łazienka, lustro, odbicie, oko, zniekształcenia


szopenn

Recommended Posts

Witam!

 

Kiedy wróciłem zmęczony po zajęciach postanowiłem zdrzemnąć się przez 30 minut, wtedy zaczął się mój koszmar.

Nagle znalazłem się w łazience(zdałem sobie sprawę, że śnię na samym początku ponieważ zauważyłem, że pojawiłem się w tej łazience nagle bez powodu być może dzięki rutynie :D) przed lustrem. Postanowiłem sprawdzić czy moje odbicie będzie wyraźne, ku mojemu zdziwieniu wydawało mi się, że wszystko się zgadza. Kiedy nagle chwilę później moje odbicie zaczęło samo się ruszać i robić jakieś drwiące gesty. Na początku byłem zaskoczony i lekko przestraszony, ale pozbyłem się strachu i zacząłem zbliżać się do postaci w lustrze(żeby bliżej się przyjrzeć), która nagle przestała się ruszać i zaczęła na mnie patrzeć z pełną powagą.

Jak tak zbliżałem się do swojego odbicia to nagle zaczęło mu się zniekształcać prawe oko(pomniejszyło, zapadło się pod siebie poruszając się jak woda wpadająca do wiru). Zwiększyłem odległość, oko wróciło do normy i sen zaczął się kończyć.

 

Jako ciekawostkę dodam, że jeszcze dziś jak zasnąłem(wcześniej) to od razu bez żadnego wysiłku, chęci, pomyślunku znalazłem się poza swoim ciałem(szybko się obudziłem i zapomniałem o tym zajściu do teraz).

Jeszcze dziwi mnie jedna sprawa, kiedy pomodlę się do Archanioła Michała nigdy nie śnię :|

 

Proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Cześć ;D

 

już wiem, że nie wolno spać po zajęciach ;) dzięki.

 

Wg mnie to było tak: przeżyłeś fajny sen którego ja nigdy nie miałem ;) jeżeli chcesz symbol to proszę - postać w lustrze symbolizuję byś bliżej przyjrzał się samemu sobie (intowersja?). Oko symbolizuję część tego jak patrzysz na świat (dlaczego część? uważam, że dwoje oczu symbolizuję całe Twoje spojrzenie, jedno oko może mieć znaczenie takie byś czemuś "małemu" się przyjrzał, na przykład przez mikroskop patrz się jednym okiem, pomyśl o tym). Lub przez lornetkę (wtedy to coś oddalonego).

 

Ja jako ciekawostkę dodam, że pewnego dnia napiszę do Ciebie i poproszę o rady, jak mieć "OOBE". Jak już się nauczę, to będziemy śmigać po pokojach jak duchy. Nigdy nie miałem oobe, podobno fajnie ;D

 

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...