Jump to content

Papież, rozmowa, płacz


Supay91

Recommended Posts

Ostatnio śniło mi się, że byłam w kościele z grupą znajomych mi osób podszedł do mnie papież i zaczął ze mną rozmawiać po niemiecku... Współczuł mi czegoś a rozmowa ta wywołała we mnie płacz. Ludzie którzy tam ze mną byli przestali zwracać na mnie uwagę ale wciąż byli blisko a ja płakałam....

 

Co może oznaczać taki sen???

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Kościół i papież we śnie mogą oznaczać Twoje sumienie, a raczej jego wyrzuty (płacz) - nawołanie do powstrzymania się od niesprawiedliwego i nieuczciwego postępowania - pwenie dotyczy to Twoich znajomych lub ludzi z Twojego otoczenia, a to że przestali na Ciebie uwagę zwracać - dowodzi że nie akceptują tego co zrobiłaś. Najwidoczniej coś poważnego przeskrobałaś skoro sam papież Ci współczuł.

 

Język niemiecki to wskazówka - w jakim stopniu zrozumiesz problem (zależy czy rzeczywiście znasz i rozumiesz ten język?) lub czyjąś radę.

Edited by winteer
Link to comment
Share on other sites

Używanie obcego języka w snach często symbolizuje brak porozumienia. Papież jest jakby symbolem jednej osoby, która potrafi się z Tobą porozumieć. Inni nie potrafią znaleźć z Tobą wspólnego języka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...