Jump to content
BlueLeaf

Klątwa i rozzłoszczony duch

Recommended Posts

BlueLeaf

W szalonych czasach gimnazjum była starsza pani którą wszyscy rówieśnicy nazywali Kwiatkową, z kolegami powyrywaliśmy jej wszystkie kwiatki które sadziła pod blokiem i ona jak to zobaczyła to wyszła się kłócić z balkonu, zrobiłem coś z czego nie jestem dumny i obnażyłem się przed nią. Ona rzuciła wtedy klątwę: "a niech ci uschnie", oczywiście wyśmiałem kobietę. Później miewałem problemy z potencją ale siłą woli zmusiłem swoje ciało do przełamania tego, pojawiły się za to zmiany skórne których się wstydzę. Tutaj wystąpił kompleks winy który przełamał moją podświadomość i dopuścił klątwę do działania, tym się mało przejmuję.

Ale historia ma ciąg dalszy, od czasu kiedy kobieta zmarła czuję postępującą falę wyciągania ode mnie energii od strony stóp, myślę że to ona po śmierci mnie nachodzi, wiem że to ona ponieważ rozzłościłem jej ducha słowami "a niech ci mchem porośnie" i się nasiliło jeszcze bardziej podkradanie siły życiowej.

Znacie jakiś rytuał na przeproszenie ducha?

Guest Gość

Tu przeproszenie ducha chyba na nic sie nie zda :).

BlueLeaf

Więc zrobię inaczej, czy dałoby się cokolwiek zrobić z klątwą?

Zdejmując klątwę udowodnię duchowi, że odpokutowałem swoje winy i będzie mógł spokojnie iść spotkać się ze swoją rodziną w zaświatach.

Guest Gość

O ile to jest klątwa.Tak,każda klątwe można zdjąc.Jak podasz dane to sprawdze co to jest..

Edited by Gość

BlueLeaf

Czy szeptucha mi w tym pomoże? Jakie dane będą potrzebne?

Guest Gość

Na maila dostałam dane. Sprawdzam i mi klatwa nie wychodzi.To jest bardziej urok. Co do zdjęcia...no szeptucha też prawdopodobnie umie to zdjąć.

Seid

Czy szeptucha mi w tym pomoże?

Jeśli dobrze trafisz to powinna Ci pomóc. Swoją drogą nie upatrywałbym w tej całej sytuacji ani klątwy, ani uroku.

Trida
Swoją drogą nie upatrywałbym w tej całej sytuacji ani klątwy, ani uroku.

Ja się pod tym podpiszę trochę ;)