Skocz do zawartości

Duchy w mieszkaniu.


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilkudziesięciu lat u mnie w mieszkaniu zdarzają się dziwne sytuacje. Kiedy moja matka była młoda słyszała nocą przeróżne szelesty, strasznie się tego bała. Podobne sytuacje ciągnęły się latami. Widywała duchy. Sytuacja ucichła na kilka lat. Lecz zaczyna się to powtarzać. Moja siostra i ja odczuwamy złe wibracje w jednym z pokoi (w tym także pokoju słyszała szelesty moja matka, w latach młodości był to jej pokój). Siostra od pół roku sypia z mamą, gdyż widziała 2x ducha, która przesiadywał w fotelu w salonie. Zdesperowany ową sytuacją proszę was o pomoc. I tak zadam wam pytanie, czy może być to zła istota? Wydaje mi się, że raczej jest to coś złego, gdyż jak opisywałem wcześniej boimy się przesiadywania w tamtym pokoju. Kiedy zajmowałem to pomieszczenie budziłem się codziennie w nocy pomiędzy 2-4 nad ranem z dziwnym i niewytłumaczalnym strachem. Bardzo często śnią mi się koszmary, niekiedy budzę się cały spocony. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję bardzo.

 

I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś orientuje się, czy znajdę w Ostrowcu Świętokrzyskim egzorcystę (najlepiej księdza)?

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś orientuje się, czy znajdę w Ostrowcu Świętokrzyskim egzorcystę (najlepiej księdza)?

 

Zgłoś się do Kurii Diecezjalnej w Kielcach, Jana Pawła II 3- tam powinni udzielić Ci info o księdzach egzorcystach z Twego regionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie będę tu nikogo reklamował, ale Ostrowiec to spora ilość spirytystów praktykujących nawet mają swoją stronę w internecie i jest jeden gość co tam dojeżdża i też duchami się zajmuje. Info jak chcesz to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o egzorcyzmy to proponuje isc na msze o uzdrowienie prowadzoną przez jakiegoś księdza egzorcyste, choc nie koniecznie. Nawet ksiądz nie egzorcysta potrafi poprzez Boga uzdrawiać. Polecam msze z udziałem o. John Bashobora, przyjeżdża co jakis czas do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Straszne ja bym chyba zawalu dostala, osobiscie nigdy czegos takiego nie doswiadczylam, ale...wierze ze ten swiat istnieje, od dziecka po prostu wiedzialam o tym, pociagaly mnie takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś orientuje się, czy znajdę w Ostrowcu Świętokrzyskim egzorcystę (najlepiej księdza)?

1.Poszukaj sobie w googlach gdzie możesz ich znaleźć.

2.Zacznij się modlić i chodzić do kościoła jeśli tego nie robisz.

3.Pójdź do medium lub egzorcysty jak chcesz.

4.Kadzidło itd.

Edytowane przez Terror of Shadows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie sa to istoty dobre, nie wiem czy mam rację ale ten meżczyzna w fotelu już za zycia nie był dobry, można się zastanowić też nad historia domu, historią rodziny, ogólnie nad powodami, jakimi się kierują, jeśli sa to poprostu duchy, zagubione można je odesłać bez problemu, czesto bywa ze nie wiedzą one że dalej tutajj są, jeśli jest to cos bardziej złośliwego, to napewno egzorcyzmy by pomogły, jest tez ważna wasza postawa, jeśli są to istoty złe, to prawdopodobnie, karmią sie wami i waszym strachem, także wzmocnienie miłości , i wiara w samym sobie by pomogły, myślę ze zadna z tych istot nie moze zrobić nic bez pozwolenia, jesli sa bardziej wyrafinowane to o coś im chodzi, nalezy takze się przyjzeć sytuacji w rodzinie czy jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza kwestia czy ktoś z Was, osób tu mieszkających zajmował się jakimiś praktykami ezoterycznymi mogącymi zakłócić czyjś spokój lub coś otworzyć. Drugie to czy wiecie o jakichś tragicznych wydarzeniach, które mogą być związane z tym miejscem. Czasem to ułatwia podjęcie działań zaradczych. Poza tym na początek z rzeczy, które sami możecie spróbować to zapalić świecę w intencji tych dusz, które w tym miejscu utknęły i poprosić Boga, Duchy Opiekuńcze o wskazanie im drogi na tamtą stronę. Jeśli jesteś wierzący również czasem pomaga modlitwa, msza w tej intencji zakładając, że są tam istoty, które tylko utknęły na ziemi. W przypadku złych energii możesz próbować okadzić mieszkanie białą szałwią lub obejść z zapaloną świecą koncentrując się na oczyszczaniu od tych sił, które się tam gromadzą. W przypadku zgaśnięcia świecy można ją spokojnie zapalić, bo to może być sygnałem napotkania czegoś na drodze. Wierzący również używają trzeciego żywiołu w postaci wody święconej na podobnych zasadach (polecane przez osobę, która znała się na tego typu sytuacjach). Oczywiście jeśli skala problemu ma poważniejsze źródło może być konieczna pomoc kogoś doświadczonego w zaawansowanych oczyszczeniach i uwalnianiach z nawiedzonych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Od ostatniego czasu tj. od około 4 tygodni coś daje znać, daje znaki z tamtego świata.

Pewnego wieczoru gdy moja mama wracała od babci przez ogród zobaczyła stojąca przy tui, czarną postać, podobno trudno bylo zobaczyc zarys głowy. Wystraszyła się i powiedziała "kto mnie tu straszy?". Postać nie odezwała się, nie było słychać także żadnych dźwięków. Mama szybkim krokiem poszła do domu, odwróciła się ale tam już nikogo nie było. Oczywiście mógł ktoś wejść na posesję wujka bo brama była otwarta przez większość czasu. Dziwi tylko zachowanie tej istoty.

Po ok. 2 tygodniach, ok. 1-szej w nocy spadł że ściany ozdobny talerz, prosto na telefon. Wisiał on przyklejony do zawieszki która była z kolei na gwoździu. Pozostałości po talerzu ruszały się w koszu jeszcze przez jakiś czas.

Dzisiaj wieczorem gdy siedziałem w salonie i oglądałem tv (co robię sporadycznie) usłyszałem coś jakby spadło, poruszyło się, zaszeliscilo(trudno określic) Poszedłem sprawdzić ale nic nie zauważyłem. 

Teraz dowiedziałem się, że to samo było słychać drugi raz.

 

Teraz pytanie czy zainteresowania życiem po życiu itp. mogły coś przyciągnąć? 

Należy zapalić świeczkę w intencji?

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Yunugar napisał:

Teraz pytanie czy zainteresowania życiem po życiu itp. mogły coś przyciągnąć? 

Same zainteresowania nie, ale jeśli coś praktykujesz lub robisz jakieś eksperymenty  z tym - to mogły.

1 godzinę temu, Yunugar napisał:

Należy zapalić świeczkę w intencji?

Nie ma przymusu, ale nie zaszkodzi. Oczywiście ze wskazaniem z jakiego powodu, a raczej dla kogo. Oczywiście, że nie imiennie, skoro nie znasz energii, lecz z intencją dla tego, "kto tu przychodzi, za spokój jego duszy, kub coś w tym stylu. 

  • Lubię to! 3
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...