Skocz do zawartości

blainttiger

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem człowiekiem który często jeżdżącym na rowerze. Ostatniej nocy miałem dziwaczny sen. Śniło mi się że jeździłem na rowerze w nocy po mieście (mi nie znanym) z koleżanką. Nagle znajoma wyprzedziła nie i pojechała przodem jakieś 50 m. Wtedy pod koła roweru zatrzepotał i wpadł mi siedzący na chodniku szary gołąb, próbowałem hamować mimo wszystko przejechałem go przednim kołem. Gdy sie zatrzymałem i zszedłem z roweru zobaczyłem że przejechałem mu po szyji i odpadła mu głowa, rozlała się krew. Ptak poruszał się jeszcze przez klika sekund i wydawał ostatnie dźwięki. Stworzenie zdechło na moich oczach... Co to może oznaczać?

Edytowane przez blainttiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie jestem pewny moich osądów ale ... Czy jesteś człowiekiem agresywnym? Wydaje mi się ,że nie ... ale uważaj... Jeżeli jesteś agresywny możliwe ,że kogoś zaatakujesz mimo swojej woli w afekcie coś zrobisz... na prawdę nie warto... Jeżeli natomiast jesteś spokojny co wynika mi z opisu snu to radziłbym abyś uważał co mówisz i robisz... możliwe ,że na prawdę niechcący zrobisz komuś krzywdę- np. słowem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...