Skocz do zawartości

basia12

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze szukalam syna, zaczelam go nawolywac po czasie uslyszalam jego glos i zauwazylam jak nie opodal siedzi pod mostem ubrany na czarno i z zolta walizka,

snilo mi sie tez ze jadlam czekolade,

pozniej stalam gdzies na molo i tresowalam swojego psa ale on byl uparty ,rzucalam mu rybe tak zeby mogl ja zlapac w pyk, ale on nie chcial???dziwny sen i co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiu12, moim zdaniem wszystkie te sny niosą podobne przesłanie, a mianowicie odnoszą się do Twojej troski o bliskie Ci osoby.

Zacznę od snu o czekoladzie, który może świadczyć o tym, że bardzo ważne jest dla Ciebie zaspokajanie potrzeb osób pozostających na Twoim utrzymaniu, np. dzieci.

 

Sen o synu może zawężać ten krąg, ponieważ odnosi się do jego osoby. Widać tutaj Twoją troskę i chęć niesienia pomocy, a czarne ubranie, siedzenie pod mostem i żółta walizka są tutaj symbolami problemów, z którymi boryka się Twój syn.

 

pozniej stalam gdzies na molo i tresowalam swojego psa ale on byl uparty ,rzucalam mu rybe tak zeby mogl ja zlapac w pyk, ale on nie chcial

Powyższy fragment zwraca uwagę na to, iż Twoja chęć niesienia pomocy przeradza się raczej w nadopiekuńczość. Pies symbolizuje bliską Ci osobę, z którą utrzymujesz serdeczne warunki, ryba zaś jest symbolem dobrobytu, dostatku, pieniędzy.

Wygląda na to, że sama z siebie oferujesz komuś swoją pomoc, ale ów "ktoś" nie chce jej przyjąć. Może nie chce czuć się zależny? Może sam chce do czegoś dojść?

Zastanów się nad tym.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...