Jump to content

Brodzik, znajomi, blondyn, rower.

aniusia206
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam w mieszkaniu u znajomych. To był mężczyzna i kobieta. Oboje mieli czarne włosy. Tak na prawdę w rzeczywistości ich nie znam. Wygląda na to, że korzystałam z ich brodzika. Na brodziku był mój mocz. Oni zdziwili się na jego widok w ich brodziku. Potem widziałam chłopaka wyjeżdżającego na drogę z drogi od sąsiadów. Jechał rowerem, był przy tuszy, miał na sobie czapkę z daszkiem na lato, miał blon włosy. Ja szłam na przeciwko niego. To był chłopak, którego w rzeczywistości poznałam w ubiegłym roku w środę przed Bożym Ciałem, a mama mi go polecała.

Guest winteer

anusia206

Powtarzające się sny to wyraźny sygnał ze powinnaś zwrócić baczna uwagę na uczucia w stosunku do osób/osoby z Twojego otoczenia.. najwidoczniej masz do kogoś jakiś żal (motyw uryny - moczu)..

Niestety nie napisałaś nic o tych osobach.. czy były one dla Ciebie miłe i przyjazne i jak Ty sie do nich odnosiłaś.. jedynie tyle, że możesz kogoś zaskoczyć swoim zachowaniem (zdziwienie na widok moczu)

Te osoby nic w ty śnie nie mówiły. Kobieta pierwsza zauważyła ten mocz i tak jakby poinformowała tego mężczyznę, ale on z kolei tak jakby nie aż tak bardzo zwrócił na to uwagę. Chłopak na rowerze po prostu jechał i jakoś szczególnie na mnie nie patrzył, po prostu jechał przed siebie, nic nie mówił. W ich mieszkaniu widziałam czerwony dywan, na korytarzu. Ta para to jacyś ludzie, którzy byli tylko w śnie. Nawet w rzeczywistości takich nie znam. Tego chłopaka znam z widzenia. Rok temu powiedzieliśmy do siebie ,,cześć''.

Nie lubię tych osób, które mam na myśli z rzeczywistości. Po prostu swym zachowaniem chciałam coś zamanifestować i te osoby nie były dla mnie miłe. Z resztą jakoś ich uczucia mnie nie interesowały, liczył się mój cel. Nie wiem, czy żal. Złość do osoby, która negatywnie wobec mojej osoby postąpiła. To są obcy ludzie, już wcześniej zwrócili na mnie uwagę. A ja nie jestem jakąś sławą, żebym z każdą osobą co najmniej zamieniła słowo. Mam wrażenie, że ludzie wiedzą, iż mogę im pomóc. I ja też tak myślę, ale nie wiem, jak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• arahja7
      By arahja7
      Witam.
      Śnił mi się koniec świata, nie pierwszy raz. W przeszłości sny o końcu świata powtarzały mi się, tzn śnił mi się wiele razy(nie w ciągu jednej nocy) ten sam sen. Tym razem śniło mi się coś zupełnie innego. Na kwadratowej, betonowej platformie otoczonej wodą stały budynki WTC i dwie bomby atomowe. Wyglądały jak okablowane wielkie silniki. Miały wybuchnąć. Bałam się śmierci bo choć byli dookoła ludzie to nie umieli rozbroić bomb, więc nie próbowali tego zrobić. Była tam moja przyjaciółka i jej facet, na jakiejś drewnianej drabince, placu zabaw, w trochę innej scenerii, jakby poza kwadratem. Nie podzielali moich obaw więc poszłam gdzie indziej. W pociągu/tramwaju spotkałam starego znajomego i przypomniało mi się, że kiedyś śnił mi się koniec świata z bombą do rozbrojenia i jego ciotka wtedy ją rozbroiła. Zawołał swoją ciotkę. Ona rozbrajała bombę ale czas się kończył a ja wciąż się bałam, nie chciałam być przy wybuchu gdyby sie nie udało więc poszłam w stronę dworca, na autobus do domu. Rozmawiałam tam z jakimś dziwnym typkiem. Gdy przyjeżdżał mój autobus myślałam, że już nie będzie wybuchu bo powinien już dawno temu być i ciotka kolegi pewnie rozbroiła bombę.

Zastanawiam się co mogli w tym śnie robić moi znajomi tzn przyjaciółka z facetem i owy kolega który przyprowadził ciotkę?
      Resztę snu chyba rozumiem: mój świat się skończył, ale ja ciągle w nim trwam.
    • aaaniha
      By aaaniha
      Witam.
      Śniło mi się, że byłam z mężem i córą na spacerze z naszym chomikiem, który biegał sobie po ulicy (było pusto - brak samochodów). Nagle chomik skręcił na trawnik, żeby zrobić siusiu, ale robił to dziwnie bo stanął na dwóch przednich łapkach a tylne podniósł do góry i tak sikał (pomyślałam, że nie chce się pomoczyć). Moja dorosła córka podeszła do niego i wyciągnęła rękę - krzyknęłam, żeby uważała bo chomik sika, ale nie zdarzyła cofnąć ręki i nasikał jej na nią. Potem idąc dalej powiedziałam córce, żeby najlepiej zapięła chomikowi smycz (zupełnie jakby to był pies) bo może jechać jakiś samochód i potraci chomika. Mieliśmy przy sobie czerwoną smycz, którą w realu rzeczywiście posiadamy - jest to smycz naszego psa. Nie zdążyliśmy tego zrobić i nadjechał jakiś samochód, chomik biegł i nagle okazało się, że to nie chomik ale taki średniej wielkości pająk. Pobiegłam za nim i szybko wzięłam na rękę, ale przy tej ucieczce zdążyły ucierpieć jego dwie tylne nóżki. Postanowiliśmy wracać, a ja niosłam ostrożnie pajączka na ręku mając nadzieję, że mu przejdzie.
      Dodam, że właśnie mąż jest bez pracy, jesteśmy w trakcie sporu o należne nam pieniądze (pieniądze dość duże - wstępna faza u prawnika, która skończy się sądem w najbliższym czasie) oraz mamy dwie nieudane transakcje internetowe, gdzie walczymy o zwrot wpłaconych przez nas środków (małe sumy).
      Córka natomiast ma jakieś problemy w pracy.

Czy ktoś potrafi zinterpretować ten sen?
    • Guest paulinqa123
      By Guest paulinqa123
      Cześć dziewczyny,
      może chociaż to mi pomożecie zinterpretować, będę wdzięczna.

Poznałam ostatnio dwóch facetów, ale nie pod kątem uczuciowym. Zwyczajnie towarzyskim. Zależy mi jednak troche na ich opini względem mnie. Podczas spotkania alkoholowego wydarzyło się kilka nieprzyjemnych sytuacji, no można by powiedzieć że sie nie popisałam xd Dodam że są to bracia i zależy mi na znajomości z nimi.

Zadałam pytanie kartom co myśli o mnie Pan A. i co myśli Pan. B.

Jak mnie postrzega, co myśli A:
      8 pik (o), joker czarny bez kropki (o), as pik (o), 5 pik(o), król karo- że jestem zarozumiała, egoistka, władcza, trudna że zachowałam się nie najlepiej ? straciłam w jego oczach,wczeniej miał omnie lepsze zdanie

Jak postrzega mnie ,co myśli B:
      2 karo(o), król trefl, 3 trefl, 7 karo, joker czerwony bez kropki(o)- że jestem nerwowa, ale też uczciwa i przyjazna,obiektywna, uparta, imprezowa, impulsywna, konfliktowa ?

Bardzo proszę spójrzcie na karty, nie musicie odczytywać wszystkich, wystarczy chociaż kilka, potrzebuje obiektywnego spojrzenia,
    • kociara1star
      By kociara1star
      Okej, dodałam ten sen wcześniej, ale niestety nikt go zinterpretował :C

Dzisiaj miałam dość nietypowy sen, a mianowicie o wojsku. Byłam generałem czy kimś ważnym i ktoś (jakiś mój szef) powiedział, że mam poustawiać wszystkich w rzędach, dziewczyny i chłopaków oddzielnie. Zaczęłam od chłopaków. W ogóle wśród wszystkich tych ludzi było dużo moich znajomych. Nagle napotkałam mojego byłego chłopaka, który zaproponował, że mi pomoże i rzeczywiście nawet mu się to udało/ Gdy chciałam go zaprowadzić do jego miejsca w rzędzie, chwycił mnie za rękę, a ja nie wyrwałam mu się. Następnie poustawiałam dziewczyny i przyglądałam się swojemu dziełu.

pomoże ktoś?
    • kociara1star
      By kociara1star
      Dzisiaj miałam dość nietypowy sen, a mianowicie o wojsku. Byłam generałem czy kimś ważnym i ktoś (jakiś mój szef) powiedział, że mam poustawiać wszystkich w rzędach, dziewczyny i chłopaków oddzielnie. Zaczęłam od chłopaków. W ogóle wśród wszystkich tych ludzi było dużo moich znajomych. Nagle napotkałam mojego byłego chłopaka, który zaproponował, że mi pomoże i rzeczywiście nawet mu się to udało/ Gdy chciałam go zaprowadzić do jego miejsca w rzędzie, chwycił mnie za rękę, a ja nie wyrwałam mu się. Następnie poustawiałam dziewczyny i przyglądałam się swojemu dziełu.

Kompletnie tego snu nie rozumiem, może mi go ktoś zinterpretować?
  • Create New...