Jump to content

supermarket/zakupy/wilkołak


Sephira

Recommended Posts

Oto fragment mojego dzisiejszego snu:

Byłam w supermarkecie w towarzystwie dwojga ludzi i wchodząc zauważyłam, że market ma na wyprzedaży wilkołaki :icon_smile2: Chyba nie były żywe.

Wraz z moimi towarzyszami (kobieta i mężczyzna) zaczęliśmy oglądać te leżące wilkołaki i stwierdziliśmy, że bierzemy! I wtedy zrobiliśmy coś, czego do końca nie potrafię wyjaśnić - postanowiliśmy oszukać sklep, poszlachtować wilkołaka na kawałki, zapakować w foliową torbę i zważyć na stoisku mięsnym tak, jak byśmy kupili wielką torbę surowego mięsa, a nie wilkołaka. Zrobiliśmy to, ja chyba kroiłam wilczka, pamiętam surowe mięso i wypływające wnętrzności.

Worek wyszedł dość duży, starannie go zawiązaliśmy i z innymi zakupami ruszyliśmy do kasy.

Kasjerka przenosząc worek nad czytnikiem przedziurawiła go, było widać to surowe mięso a ona się zdziwiła co to (bo w worku poza surowizną z wilkołaka była jeszcze skóra, głowa itd.) i po co nam tego tyle. Skłamałam, że chcemy kogoś znajomego nastraszyć i dlatego kupiliśmy przebranie wilkołaka i surowe mięso. Cały czas miałam świadomość, że to co robimy to oszustwo, ale kiedy kasjerka kupiła tę bajeczkę szybko się oddaliliśmy do samochodu. Zapakowaliśmy te zakupy i odjechaliśmy z przeświadczeniem, ze w każdej chwili ktoś może zacząć nas gonić.

 

Proszę o pomoc w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Czekają cię nienagrodzone trudy i wydatki uważaj z zaciąganiem długów w najbliższym czasie bo możesz stracić swoich przyjaciół, którzy Cię zlicytują! Ktoś knuje przeciw Tobie

i czekają cię kłótnie. Zmień swój egoistyczny tryb życia a uda Ci się zrealizować plany.

Nawet się nie spodziewasz, że otacza Cię wiele nieprzyjaznych osób.

Ale widzę też optymistyczny wątek będziesz mieć wielkie szczęście u odmiennej płci więc polecam jakiś podryw ^^

 

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

ciekawy sen :)

odebralam go tak: siedzisz w ezoteryce, masz czesto doczynienia z nieznanym, roznymi niepokojacymi sytuacjami, zdarzeniami - czasem niebezpiecznymi; potrafisz zachowac sie w takiej sytuacji trzezwosc umyslu,tzw. "zimna krew", przeprowadzac kalkulacje - co warto - i mozna zrobic, a czego nie - jak omijac pulapki;

zaleznie od sytuacji, poslugujesz sie sercem badz rozumem (we snie towarzysza ci kobieta i mezczyzna, jin i jang)

nalezy jednak byc ostroznym i zanadto nie ufac we wlasne mozliwosci, poniewaz czasem mozemy zostac zaskoczeni

sen dobrze sie konczy (udalo sie), wiec szczescie ci sprzyja w twych poczynaniach :)

 

mysle, ze mozna ten wywod zastosowac rowniez do jakiejs zyciowej sytuacji ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja widzę to tak: jestem w sklepie, stoi przede mną bogactwo możliwości, a ja wybieram akurat coś, co zbyt przyjazne nie jest (w sensie, wilkołak). Decyduję się na coś co nie do końca jest dobre, więc później próbuję to ukryć. Cały czas towarzysz mi świadomość, że oszukując sklep postępuję niewłaściwie, że oszukuję, ale nie mam wyrzutów sumienia. W końcu jadę dalej (czerwonym autem).

 

Bagheero, nie sądzę by można było powiedzieć iż siedzę w ezoteryce.

 

kaffko, po części masz rację, nie tyle z dobrego serca, co przez własną nieuwagę i niezdolność totalną do odmawiania pakuję się w kłopoty, ale jednak nie na zasadzie przejmowania cudzych, a tworzenia własnych. Później, żeby jakoś się z tym uporać męczę się i marnuję sporo sil, prawda.

Edited by Sephira
Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Sephi

Supermarket to możliwości, którymi dysponujesz.. jednak wilkołak może oznaczać zmianę nie do końca korzystną, a to że nie były żywe - najwidoczniej jest oznaką braku działania związanego z agresywnością.. a kobieta i mężczyzna mogą oznaczać Twoje dwie strony natury (męską i żeńską).

Daksza część snu informuje o nieuczciwym postepowaniu (oszustwo).. moim zdaniem bedziesz chciała coś ukryć przed innymi (stąd rozkawałkowame międo, w dodatku w torebce... mimo wszystko w krytycznej sytuacji (czytnik kasy, skaner) wszystko wyjdzie na jaw (dziurawa torebka i wypływające wnętrzności).

Kłamsto moze oznaczac fałszywy osąd lub popełnie błędów a w konsekwencji nierealny odbiór rzeczywistości - wg mnie moze sie okazać ze albo bedziesz niesprawiedliwa wobec kogoś albo sama nieporzebnie wpedzisz się w maliny, może nawet ktoś Cię rozczaruje.

A ucieczka - unikanie odpowiedzialności i obawa przed konsekwencjami

 

Czyżby nawiązanie do snu o wrzodach, o których opowiadałaś mi wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

Czyżby nawiązanie do snu o wrzodach, o których opowiadałaś mi wcześniej?

 

Raczej do snu o jabłkach. Jestem pewna, że z wrzodami to nie ma nic wspólnego.

 

 

 

Dziękuję wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer
Raczej do snu o jabłkach. Jestem pewna, że z wrzodami to nie ma nic wspólnego.

 

Dziękuję wszystkim!

 

Możliwe, tak czerwone jabłka które zbierasz i zaraz potem chowasz, pamietam... nawet domyślam sie o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...