Skocz do zawartości

ann...*

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałam koszmar do teraz nie daje mi spokoju . Byłam z moja blisko przyjaciółką na obozie/biwaku ? i stałyśmy na schodach, to było zejście do wody ostatni schodek był zalany . I ona tam wpadła i nie mogła do mnie dopłynąć i jakiś chłopak po nią wskoczył i uratował . I jak już wyszła to mówi ze idzie sie przebrać bo jest mokra . Ja zostałam i rozmawiałam z tymi chłopakami ( było ich 5 ) i jej bardzo długo nie było i patrze a na chodniku obok leży jej telefon. Zaczęłam sie bać i poprosiłam ich żeby mi pomogli jej szukać. I wszyscy poszli szukać do takiego lasu było w nim pełno bardzo wysokich krzaków . I ja sie dowiedziałam od tych chłopców że w tym lesie zabijają. Wtedy to już policja, ludzie z psami wg pełno osób jej szukało. I jej już nie było kilka dni i ja mowie że ja zabili, ale nikt mi nie chciał wierzyć - mówili ze pewnie uciekła albo niedługo wróci wiec poszłam sama szukać. I była tablica przy tym lesie chyba były tam wyniki jakiegoś meczu... I szłam tym lasem i patrzę noga jedna potem druga podnoszę ale to była noga manekina. I za chwilkę jest jeszcze jedna noga ale tym razem zakrwawiona ucięta tak do kolana i to była właśnie noga mojej przyjaciółki i potem ręce leżały wszystko ucięte i zakrwawione i na koniec głowa ja zaczęłam krzyczeć i zaczęłam uciekać . Co to może oznaczać dla mojej przyjaciółki i dla mnie oczywiście ;p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

ann...*

Ten sen ewidentnie dotyczy Ciebie a nie Twoje przyjaciółki.

Treść wskazuje na jakąś tymczasową sytuację, która dostarcza Ci wystarczajaco duzo wrazeń (wpadniecie do wody), a które nie sa do końca przez Ciebie pożądane (chce sie wysuszyć) i liczysz na czyjąś pomoc.

Mogłaś się nawet sama w tym wszyskim pogubić, mozliwe ze nie rozumiesz sama siebie ani własnego postepowania, a pewne zachowania czy przyzwyczajenia powinnas odrzucić abys mogla pójść na przód... możliwe że bedziesz szukać rozwiazania problemu ktory Cie trapi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...