Skocz do zawartości

Pogrzeb mamy


Marta2157

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis miałam bardzo dziwny sen.mianowicie snił mi sie pogrzebmojej mamy był bardzo dziwny gdyz nigdy wczwesniej nic takiego mi sie nie sniło.Od samego poczatku w snie o pogrzebie mamy dowiedziałam sie od sasiadki pozniej spozniłam sie na jej pogrzeb wszyscy byli dla mnie w tym snie nie mili i widziałam ducha mojej mamy ktora powiedziała ze od teraz sie bedzie mna opiekowa(mama nie mieszka ze mna)a pozniej nagle przestała sie do mnie odzywac gdy chciałmja przytulic ona odsuwała sie>czy moglibyscie zinterpretowac ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistką od interpretowania snów, ale myślę, że ten pokazuje Twoje kontakty z mamą. Ty pragniesz uwagi, pomocy i może czegoś jeszcze, a ona nie umie - lub nie chce - Ci pomóc.

To, że o pogrzebie dowiedziałaś się od sąsiadki, może świadczyć, że czujesz się pomijana - rodzina nie mówi Ci o ważnych rzeczach, lub po prostu uważa za kogoś głupiego, lub po prostu kogoś, kto się mniej liczy.

Niemiłe Ci osoby symbolizują otoczenie, do jakiego nie chciałabyś wrócić, lub może Twoje obawy.

Niespełniona obietnica ducha mamy może oznaczać, że zawiodłaś się na swej rodzicielce, ale mimo to wciąż masz nadzieję na odbudowę stosunków.

Mam nadzieję, że pomogłam Ci choć trochę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm ale tez ostatnio mam bardzo dzinwe sny wrecz koszmary>ze ktos przyjezdza u mnie pod dom samochodem i chce sie włamac albo jakies trupy lub ktos chcacy zabic 2 dzieci.A najczesciej sni mi sie moj chłopak ze jestesmy w domu on jest kochany przytula i takie tam a nie keidy sni mis ei ze jest straszne chamski i nie moge sie znim dogadac.Faktem jest ze nie układa nam sie za bardzo bo on ma ciezki charakterr.CO te sny moga oznaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ja w Twoich snach dostrzegam głównie obawy. Boisz się o swój dom, o swoje najbliższe otoczenie (włamywacz), boisz się o swój związek (Twój chłopak)... Odnoszę wrażenie, że ostatnio w Twoim życiu źle się dzieje, a Ty boisz się stracić to, co mimo wszystko jest Ci drogie. Dwoje dzieci... Na pewno wiesz, w jakim są wieku. Czytałam, że o dzieciach we śnie wie się tylko tyle, ile mają lat - zazwyczaj symbolizują jakiś okres w życiu, a ich wiek równa się czasowi tego okresu (mnie na przykład często śnią się trzyletnie dzieci - jestem licealistką :). Przypomnij sobie, ile lat mają te dzieci - na pewno uda Ci się odnaleźć jakiś okres w swoim życiu, który symbolizują. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że o to również się boisz.

To chyba wszystko. Życzę miłych snów! I - przede wszystkim - odwagi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...