Jump to content

Prośba o interpretację snu - duch (młody chłopak)


arwena123
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Dzisiaj w nocy śnił mi się bardzo osobliwy i odrealniony sen.Kiedy się obudziłam pamiętałam go w miarę dobrze.Jednak czuję się zaniepokojona i zbita z tropu.Takie sny nigdy mi się nie zdarzają.Muszę przyznac, że nie miałam nigdy do końca pozytywnego stosunku do tego tematu.Babskie fanaberie wydawałoby się ale zaczynam zmieniac o tym zdanie.

Przejdę lepiej do nurtującego moją głowę snu. Mianowicie śnił mi się duch.

Było to w mojej uczelni,w jednej z sal wykładowych (pamiętam ten sam rodzaj krzeseł i otoczenie)Wokoło mnie było dużo ludzi, których nie znałam.Nie było osoby prowadzącej zajęcia.Nagle na podium pojawił się młody chłopak, krótko ostrzyżony z melancholijnym spojrzeniem.Ubrany był w jakąś obszerną bluzę.Jego wzrok był daleki,jakby nie stąd.Stał tak bez ruchu.TU mi się faza urywa.Później pamiętam to, że wszystko zaczęło mi przypominac teatr Niektórzy mężczyźni studiujący z mojego otoczenia których jak wiadomo nie znam siedzieli na tym podium na krzesłach przy stole (skądś pojawiły się te meble,nie wiem kiedy)Żywo dyskutowali co trzeba z nim zrobic.Usilnie nie chciał zejśc,patrzył na mnie i lekko się uśmiechał.Podeszłąm bliżej i zapytałam kim jest.Patrzył nadal i się uśmiechał.Po dłuższym milczeniu odpowiedział,że duchem. Po czym jeden z mężczyzn wstał i szarpnął go za bluzę.On się uśmiechał.Powiedziałam,że przecież nic nie może zrobic duchowi bo on niczego nie czuje.Facet przyznał mi rację i go zostawił. Duch popatrzył na mnie.Przeprosiłam go,na co on odpowiedział że nic się nie stało.Patrzył na mnie tak dobrotliwie.Nie zapomnę tego do końca życia.Miał duże niebieskie oczy,był we mnie bardzo wpatrzony.Nie wykonywał żadnych ruchów stale stał w miejscu,otaczała go naprawdę miła jasna i ciepła aura.Powiedział,że wie o mnie wszystko z naciskiem na słowo Wszystko.Dalej snu nie pamiętam,obudziłam się..

Proszę o wyjaśnienie,gorąco proszę, chcę wiedziec.Dziękuję

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj arweno.

 

mam jedno pytanie czy wcześniej śnił ci się ten chłopak albo czy kojarzysz go z innych snów? Może ma podobne oczy itp?

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Hmm Zapytałam o to ponieważ pierwsze co mi na mysl przyszło to Twój opiekun. Czasami opiekun pojawia się w snach aby wskazać naszą drogę, pomóc nam przejść pewne trudne momenty i etapy w życiu.

Hmm wiesz co mnie zastanowiło w Twoim śnie? Otóż masz konkretne podejście i jesteś bardzo spostrzegawcza. Odrazy zrozumiałaś, że jest niezwykły. Mnie się wydaje, że chyba jesteś na etapie jakiś poszukiwań. Jesteś we śnie wsród obcych sobie ludzi, których nie znasz. I być może jest ktoś, kogo uważasz za ważną osobę w swim życiu ale obawiaz się, że za dużo może wiedzieć? Stawiam tu pytanie ponieważ daawo nie interpretowałam snów o duchach. Ale ciągle nie daje mi spokoju, że to Twój opiekun.

Może moje koleżanki się wypowiedzą?

Co Wy na to?

Pozdrawiam

I Wesołych:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...