Skocz do zawartości

MYSZ


ecia_19

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy śniło mi się, że byłam w pomieszczeniu gdzie było sporo myszy,i nawet z nimi rozmawiałam. Nie mam pojęcia co to oznacza, może ktoś mi pomoże to rozszyfrować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej nocy śniło mi się, że byłam w pomieszczeniu gdzie było sporo myszy,i nawet z nimi rozmawiałam. Nie mam pojęcia co to oznacza, może ktoś mi pomoże to rozszyfrować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze alezy od tego czy boisz sie myszy, bo jesli tak to pamietaj ze sen jez rowniez forma odreagowywania nerwow. Jesli masz ostatnio gorsze dni, lub zdarzylo sie cos szokujacego to byc moze dlatego snilo Ci sie cos, czego sie boisz. A jesli nie boisz sie myszy hmmm, czy one byly biale? ;))) Mi to wyglada na niewinna fantazje senna :) Pozdrofka! :*

 

>> Mateczka Natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze alezy od tego czy boisz sie myszy, bo jesli tak to pamietaj ze sen jez rowniez forma odreagowywania nerwow. Jesli masz ostatnio gorsze dni, lub zdarzylo sie cos szokujacego to byc moze dlatego snilo Ci sie cos, czego sie boisz. A jesli nie boisz sie myszy hmmm, czy one byly biale? ;))) Mi to wyglada na niewinna fantazje senna :) Pozdrofka! :*

 

>> Mateczka Natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madzia

właśnie się przeprowadziliśmy na nowe mieszkanko :lol: pierwsza noc - pierwszy sen, który oczywiście ma zawsze symboliczne znaczenie. ¦niły mi sie myszy, szare, wychodzące z ryry kanalizacyjknej w łazience>były miłe, ale było ich strasznie dużo i próbowaliśmy je wyganiać..... proszę :lol: napiszcie co to znaczy>>>>>

 

Mojemu chłopakowi śniło się nasze stare mieszkanie, noc i nasi sąsiedzi, którzy bardzo lbuią alkohol...była awantuta i sąsias chciał zabić swoją żonę, ona krzyczała bardzo....co to za sen, jakie ma znaczenie???? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madzia

właśnie się przeprowadziliśmy na nowe mieszkanko :lol: pierwsza noc - pierwszy sen, który oczywiście ma zawsze symboliczne znaczenie. ¦niły mi sie myszy, szare, wychodzące z ryry kanalizacyjknej w łazience>były miłe, ale było ich strasznie dużo i próbowaliśmy je wyganiać..... proszę :lol: napiszcie co to znaczy>>>>>

 

Mojemu chłopakowi śniło się nasze stare mieszkanie, noc i nasi sąsiedzi, którzy bardzo lbuią alkohol...była awantuta i sąsias chciał zabić swoją żonę, ona krzyczała bardzo....co to za sen, jakie ma znaczenie???? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no prosze, pewnie masz sasiadow bardzo sympatycznych, jak te twoje myszki, ale lubiacych sie dobrze zabawic przy procentach ;))) Moze jakies imprezy nie dajace spac w nocy sie szykuja? ;)))

 

>> Mateczka Natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no prosze, pewnie masz sasiadow bardzo sympatycznych, jak te twoje myszki, ale lubiacych sie dobrze zabawic przy procentach ;))) Moze jakies imprezy nie dajace spac w nocy sie szykuja? ;)))

 

>> Mateczka Natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiem ze kazdy pisze ze ma dziwne sny ale to bylo naprawde dziwne. Znalazlam sie w jakims mieszkaniu, wygladalo to tak jakbym wynajmowala tam pokoj bo mieszkalo nas tam wiecej. Ja w tym snie mialam kilka chomikow. Wrocilam do domu i moi wspolokatorzy mieli jakas mala imprezke no i ci goscie wyposcili moje chomiki a co sie mialo z tym one zeczely sie parzyc a ja balam sie o jednego bo byla jeszcze za mala na to i wiedzilam ze moze jej sie cos stac. Pozniej nie wiem skad znalazlo sie tam straszanie duzo myszy ale byly one biale i wymieszaly sie z tymi chomikami, ja nie moglam wylapac tych swoich chomikow i do tego wszystkiego strasznie wrzeszczalam na tych ludzi ze tak zrobili . Wiedzialam ze krzycze bardzo glosno ale tak naprawde nie moglam wydobyc glosu, a jezli mi sie udalo to nie bylo to bardzo glosne. Pozniej zjawila sie moja przyjaciolka i strasznie sie z nia poklocilam ale juz nie o te chomiki nie wiem o co. Na koniec tego dziwacznego snu siedzialm przy stole z ludzmi z ktorymi chyba mieszkalam ale widzialam te twarze pierwszy raz w zyciu na oczy. Rozmawialismy juz spokojnie i smialismy sie i bylo to w moim pokoju.

 

 

Czy potrafi mi ktos to wytlumaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOMIKI,MYSZY I TO "WYPOSZCZENIE" WSKAZYWAŁO BY NA TO,ŻE POWINNAŚ OSZCZĘDZAĆ,CZY OGRANICZAĆ WYDATKI-MOŻE BĘDĄ ONE KONIECZNE LUB POŻYCZKA(?),BYĆ MOŻE BĘDZIESZ DO TEGO PRZEZ KOGOŚ SKŁONIONA BĄDŹ JAKĄŚ SYTUACJĘ CO WYWOŁA TWOJĄ IRYTACJĘ,uważaj na stratę pieniędzy,obmowę .Można by też sądzić,że wejdziesz do dobrego towarzystwa,spotka Cię jakieś ciekawe wydarzenie,spotkanie kogoś "wpływowego" i uda Ci się ostatecznie pomyślnie załatwić sprawę finansową.Może być tak,że już ktoś Cię zdenerwował i już w krótce uda Ci się z nim pogodzić-opuści was zły chumor,zdobądź się na współpracę.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie

Ostatnio mialam dosyc dziwny sen i niestety nie moge znalesc jego tlumaczenia, takze prosze o pomoc...

Snilo mi sie pelno malych myszek i malych kotkow, myszki biegaly po calej kuchni, kotki je usilowaly zlapac, a ja na przemian chcialam zabic raz kotka a raz mysz, kiedy zabijalam mysz to glaskalam koty.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapewne wiele jakiś drobnych problemów.Próbujesz je rozwiązać, ale po pewnym czasie okazuje się, że wynikają z tego następne, mimo ze myślałas ze to było najlepsze wyjście z sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aga za odpowiedz; rzeczywiscie masz racje, w moim zyciu ostatnio pelno drobnych problemow i watpliwosci... dzieki jeszcze raz

 

[ Dodano: 2006-03-02, 22:09 ]

Rita

Nie wiem jaki cel mozna miec przy dublowaniu czyjegos snu ... ? Nie sadze zeby dwie osoby mogly miec dokladnie ,ten sam sen przynajmniej ja sie z tym nie spotkalam.

Zapewniam ze przed wyslaniem prosby szukalam odpowiedzi w zawartosci forum ale niestety jej nie znalazlam.

Ja szukam pomocy, a Ty chyba dziury w calym...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki - Ty chyba nie za bardzo rozumiesz, o co mi chodzi. I wypraszam sobie treści o szukaniu dziury w całym ( trochę przesadziłaś ). Musiałabym mieć coś z głową, żeby podejrzewać Cię o kopiowanie listu innej osoby. Dublowanie w tym przypadku oznacza podwójne zamieszczenie własnego postu. Wydawało mi się po prostu, że już go czytałam - stąd padło pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Rita chyba faktycznie zle Cie zrozumialam...

Jesli chodzi o moj post to wyslalam go tylko raz poniewaz wczesniej czytalam aby nie wysylac tego samego postu kilka razy, troche czekalam na odpowiedz ale sie doczekalam :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że znalazłam w swojej wannie mysz. Była cała mokra i leżała na grzbiecie. Ale poruszała pyszczkiem, więc wzięłam ją w ręcznik i osuszyłam. Była na granicy wyczerpania, miała owrzodzony, łysy gdzbiet i mogę przysiąc że okropnie cuchła. Bałam się że rozniesie jakieś choroby. Więc chciałam ją wypuścić i gdy tylko otworzyłam frontowe drzwi dosłownie odżyła i pędem uciekła jakby wogóle nie była na granicy śmierci. Co to może oznaczać, bo był to bardzo realistyczne sen łącznie z tym zapachem myszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez dzis snila mysz.I to nie jedna.Wszytskie byly biale i wlasnie rodzone przez mame mysz :???: troche to dziwne wszystko bylo,bo obok byly biale szczury,ktore zreszta byly bardzo ladne i sie z nimi bawilam.Dzis chyba myszy opanowaly nasze sny:)I co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć Mojej Mamie Się Śniło, Że Po Pokoju Biega Pająk I Mysz. I Najpierw Pająk Zaczoł Jeść Myszy Ogon, A Później Mysz Się Obróciła I Zjadła Pająka. Co To Może Znaczyć? A Mojej Babci Się Śniło, Że Papież ( JPII ) Leżał Na Jej Łóżku I Umierał. Później Wzioł Różaniec I Chciał Wyżucić Przez Okno, A Moja Babcia Poprosiła Go, Aby Nie Wyżucał Tego, Bo Kupiła Go W Łagiewnikach. Moja Babcia Podała Mu Drugi Różaniec I Papież Go Wyrzucił, A W Miejscu Gdzie Ten Różaniec Spadł Zrobiła Się Rzeka I Papież Powiedział : Niech Ten Różaniec Popłynie Do Moża. I Umarł. Co To Znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc wytłumaczyć taki sen... Śni mi się stół na którym są czarne myszy w filiżankach, obok nich stoją pluszki a koło mnie siedzi osoba ktora umarła ale we śnie żyje. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Śniło mi sie, że grupa osób tzrymała mysz za ogon, bardzo żal było mi tej mysz i krzyczalam (chyba), żeby tego nie robili. Nagle ktoś, a własciwie ja zorientowałam się, ze mam te mysz w gardle. Byłam przepełnino obrzydzeniem, a jednocześnie bałam się o te mysz. Słusznie, jak ję okazało, gdyz nie mogłam oddychać, Osoby wyciągając te mysz, najpierw urwały jej ogon, a nastepnie rozrywały ją. Z jednej strony b. chciałam się jej pozbyć, z drugiej jednak żal mi jej było. Dodam, iż obecnie jestem trochę przeziębiona i oddycham ustami, gdyż mam katar. Nie wiem, czy dobrze interpretuje, ale jestem w chorym, toksycznym związku, czy to o to chodzi, że nie mogę się z niego uwolnić i podświadomie duszę sie? Dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Od kilku dni mam potworne sny. Obawiam się, ze nie wróżą one niczego dobrego. Ich interpretacje, które znalazłam w sennikach internetowych, są dla mnie nie jasne. Dlatego proszę o pomoc. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że pod moim łóżkiem było pełno nieżywych, malutkich, szarych myszek, które wcześniej zniszczyły mi ubrania. Od kilku dni śni mi się także duch, który przychodzi do mnie w nocy i usiłuje wejść do mojego łóżka, a ja odpycham go. W śnie nie widzę go, tylko czuję jego oddech i siłę z jaką próbuje położyć się obok mnie. Budzę się potem w środku nocy, przerażona. Ten sen jest tak wiarygodny, że boję się otworzyć oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kupiłam z mężem mieszkanie 2 lata temu. dzień przed wigilią śniły mi sie myszy w moim rodzinnym domu. strasznie dużo myszy żywe i martwe było ich bardzo dużo..... co to może znaczyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie! Sniły mi się ostatnio myszy,konkretnie jedna duża ,która wyglądała na matkę i kilka małych.Nie robiły nic konkretnego po prostu stały w gromadce i poruszały się,wąchały.Co to może oznaczać. :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam .Śniło mi się pełno białych zdechłych myszek.Bylo ich około 7.Wyrzyciałam je do kartonu i angle zobaczyłam ,ze jedna żyje i się rusza jest cala.Błagam prosz ę o info co to znaczyu????? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mnie się śniło parę razy,że uciekałam przed jakaś wściekłą myszą;/ ona chciała mnie gryźć więc uciekałam przed nia gdzie sie dało:( w końcu weszłam do mojego pokoju.myslałam ze juz bede bezpieczna,ale mysz weszła przez wentylacje.Byłamw pułapce wiec zaczełam gadac do myszki,że nie chcę jej zrobić krzywdy.Na to ona odpowiedziała,ze sie tak tylko bawiłaxD. A potem została moim zwierzatkiem domowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Vanilia22

Mojej mmaie śniło sie całe pole pełne mysz. Było to ściernisko pełne myszy lecz ona były jakby wpólprzytomne jakby podtrute....

 

Ona niczego więcej nie pamięta. Nie wiem też w jaki go sposób ugryźć. Jest strasznie zapracowa, ma odpowiedzialna pracę i myślki o zalożeniu wlasnej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilia22, sądzę, że na drodze Twojej mamy mogą stanąć liczne, drobne problemy, które wpłyną na całokształt podejmowanych decyzji. Radziłabym Twojej mamie, aby wszystko przemyślała po kilka razy, bo chce podjąć bardzo ważny krok w swoim życiu. Trzeba analizować wszystko od podstaw.

Pozdrawiam serdecznie Vanilko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmm Kaffko trafne spotrzeżenie. Nie wiem jak z wyolbrzymianiem ale znając jej podejście to pewnie chodzi o to, że czuje jaką walkę będzie musiała stoczyć.... A projekt o jaki mysli jest naprawdę nie mały... Hmmm To już jakiś trop. Chyba zaczynam rozumieć o co chodzi.

Znając jej zamierzenie i projekt, i to jak zaangażowala sie w to przedsięwzięcie sklania sie ku temu, że sie poprostu obawia problemów i ciągłej walki o przekonanie do pomysłu banki.

Problemy się nawarstwiają i ciągle mma wrażenie, że małe problemiki chwieją jej projektem a ona nienawidzi takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

zastanawiam sie co to może znaczyć ... śniło mi sie dziś- weszłam do jakiegoś starego pokoju nie znałam go ale w śnie odniosłam wrażenie, ze powinnam znać ktoś w tym pokoju wziął garnek zdjął z niego pokrywkę i wysypał z niego za jakiś kredens- szafę nieżywe myszy były ciemne i grube(utuczone)było ich dużo. W tym śnie byłam w otoczeniu nieznanych osób i najbliższej rodziny- rodzeństwa, wszyscy zachowywali sie tak jakby sie juz znali.

Co ten sen może oznaczac? Bardzo prosze o odpowiedz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to szara mysz, uciekająca na dworze, złapałam ją, bo bałam sie ze zagryzie moje dzieci, nie miałam jej czym zabic wiec po prostu stanęłam na nią butem i ja rozgniotłam...

obudziłam sie bardzo zdenerwowana i zlana potem po takim uroczym snie:(

 

w ciagu dnia miała mała sprzeczke z tesciowa, bardzo prosze powiedzcie co to moze znaczyc

pozdrawiam i dziekuje z góry za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agar, jeśli generalnie nie pałasz zbytnią sympatią do teściowej, to ten sen mógł zwiastować Waszą sprzeczkę, ponieważ mysz zwiastuje tutaj konflikty i irytację, ale również 'szczęście w nieszczęściu', więc może uda Ci się z tego konfliktu jakieś pozytywne wnioski?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:_papa2:

prosze o interpretacje snu; snilo mi sie ze bylam w lazience i katem oka zobaczylam cos w przebiegajcego, po lepszym wpatrzeniu sie zobaczylam ze to jest biala mysz, wzielam co mialam pod reka, a byla to biala miska plastikowa i zlapalam ta mysz w nia...

a potem sie obudzlam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mialam sen ze w mojej sypialni bylo duzo myszek robilam przemeblowanie i odsuwalam szafe i tam chodzily malutkie myszki szare.A za chwile popatrzylam i ujrzalam ze w pllecaku cos sie rusza moja szwagierka otworzyla plecak a tam byla ogromna wielka mysz czarna i na dodatek swiecily jej sie oczy an czerwono.Bardzo cie prosze odpisz mi co to oznacza.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, może ktoś mi powie co może oznaczać taki sen :

Byłem w jakiejś kuchni tylko takiej restauracyjnej i był tam też mój znajomy z obecnej pracy (oczywiście nie pracuje w restauracji) regały były przykryte ścierkami gdy je odsłoniłem zabaczyłem jedną lub dwie myszy które sobie chodziły a cała reszta mysz była tak dziwnie umiejscowiona jedna na drugiej w jakiejś siatce tak jakby sie zaplątały lub ktoś je celowo ułożył. Były całe mokre i te na dole wyglądały na martwe natomiast inne ruszały się.

 

Zaznaczam że nie boje się mysz, a myszki były szare i czarno-białe.

 

Co to oznacza. pozdrawiam

Edytowane przez grigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigi, myślę, że ten sen odnosi się do Twojego życia zawodowego. Staniesz teraz przed koniecznością poradzenia sobie w przykrej sytuacji. Te myszy złapane/zaplątane w siatkę oznaczają, że mimo zasług ciężko będzie Ci zyskać uznanie w otoczeniu. Z powodu popełnionego przez Ciebie głupstwa czeka Cię obmowa. Musisz być ostrożny, bo wygłaszanie opinii radykalnie różniących się od opinii otoczenia, bądź przywiązywanie nadmiernej wagi do szczegółów, mogą sprawić, że znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji i stracisz uznanie otoczenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bardzo rzadko udaje mi się zapamiętać sny, a jesli juz to nie są one dokładne. Dziś w nocy śniło mi sie ze wraz z inną osobą (niepamiętam kim) wybrałam się w miejsce gdzie hoduje się myszy. Hodowla ta była bardzo ważna, należało przestrzegać absolutnej ciszy by nie wystraszyć myszy. Aby dotrzeć do przeznaczonego miejsca ja i ta osoba musiałyśmy skoczyć do takiej ogromnej krętej zjeżdżalni-tunelu, ja miałam osobne wejście i ta osoba również, pamiętam, że zjeżdżalnie byla dość ciasna (bałam się że utknę) i duszna, a podróż nią trwała długo. Gdy dotarlismy na miejsce powitała nas kobieta w białym fartuchu, która miała nas oprowadzać po hodowli, wczesniej dała nam do wypicia sok, gdyz wiedziala ze jestesmy spragnieni po podrózy zjeżdżalnią. Pamiętam że po wejściu do ogromnego pomieszczenia gdzie nie sięgnął wzrok były klatki wyładowane myszami, były róznego koloru, białem czarne, szare, łaciate. Wszyscy traktowali je z ogromnym szacunkiem dbano o nie, największą uwagę przywiązywano do reprodukcji, myszy byly tam traktowane jakby były

bardzo ważne....tu obudziłam się...

 

co to może znaczyc?

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy śniło mi sie pełno maleńkich zielonych myszek, którezwijały się kólkę i ciąglepo mnie chodziły (zawsze pod ubraniem po ciele). Próbowałam się od nich uwolnić, ale na marne nawet gdy połozylam się spać, czy po wyściu z domu ciągle musiałm ściągac je z siebie. Spacerowały rowniez po mieszkaniu. Z kimś znajomym (ale nie wiem z kim) wpadliśmy na pomysł że jak pozmykamy okna zakleimy wentylację to nie bedą wchodzić. Na początku bardzo sie bałam :krecka_dostal:, ale póżniej już się oswoiłam z tym, że ciągle po mnie chodzą, choć nadal je łapałam i wywalałam przez okno.

Edytowane przez baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sniła mi śie mysz że najpierw przebiegła kolo moich nóg a potem weszła w pułapke i wyrzuciłam ja przez okno ale była żywa. co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem przy małym stoliku na której była zwykła szaro-brązowa myszka, nie pamiętam dokładnie co z nią robiłem.. bawiłem sie czy karmiłem... w każdym razie obcowanie z nią dostarczało mi jakiejś formy rozrywki. W pewnym momencie porwał ją kot, reagując szybko, pacnąłem kota i podnosząc z ziemi myszkę położyłem z powrotem na stole. Myszka miała rozcięty brzuch i wyjmowała łapkami swoje wnętrzności, wiedziałem że zaraz zdechnie wiec nawet nie chciałem na to patrzeć...

 

Jedziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K0rni, pamiętasz swój poprzedni sen o kruku? Otóż, ten sen ma podobne znaczenie.

Wokół Ciebie dzieje się teraz coś, czego nie powinieneś lekceważyć. Twój wróg (kot) prawdopodobnie odważy się zaatakować, ujawnić. Nie do końca jest jednak dla mnie jasne, czy zaatakuje bezpośrednio Ciebie, czy jakąś osobę (kobietę) z Twojego otoczenia (myszka).

W każdym razie Twoja trzeźwość umysłu i szybka reakcja sprawią, że szybko się z nim rozprawisz i nieprzyjemności wkrótce się skończą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam kot to żeński symbol w snach mężczyzn, mam zatem rozumieć, że ten ktoś kto chce mi zaszkodzić jest kobietą? W zasadzie gdyby nie było to takim pewnikiem, jestem w stanie dopasować twoje objaśnienia do realnej sytuacji. Jeśli jednak to kobieta musiał bym się nad tym nieco zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiejszej nocy miałam oto taki sen:

Starałam się przegonić kota (czarnego, nie wiem czy był mój czy nie), który ciągle wchodził mi do domu. W czasie ostatniej próby przegonienia go, zauważyłam, że kot wpatruje się w pewien punkt na korytarzu. W pomieszczeniu było raczej ciemno, więc zauważyłam tylko biały punkt. Nie zaprzątałam sobie tym głowy, gdyż wreszcie udało mi się wypchnąć za drzwi upierdliwego kota.

Póżniej, zauważyłam białą mysz latającą po domu i zdałam sobie sprawę, że biały punkcik to była właśnie ona. Postanowiłam o niczym nie mówić mamie, gdyż ona panicznie boi się tych stworzeń. Pochowałam jedzenie, żeby mysz nie miała do niego dostępu.

Niestety, moja mam wpadła na pomysł zrobienia sera żółtego (nie wiem jak, w rzeczywistosci nie potrafi ;)), kiedy w koncu go zrobila, postawila go na sofie.

Pozniej w moim snie nastapil niespodziewany zwrot akcji i zauwazylam, ze kolo sofy lezy pulapka na myszy. Mialam wrazenie, ze mama wie o myszy i ze to ona postawila pulapke, ale mysz byla przebiegla i nie chciala wyjsc z kryjowki.

Wyszlam z domu i poczulam, ze cos uwiera mnie w bucie. Zdjęłam go, a ze srodka wypadło kilka jajeczek, które zniosła mysz (wiem, ze myszy nie rodzą się z jajek, ale tak było w moim snie), patrzylam na te jajeczka i zastanawialam sie, czy je zdeptac, czy moze jesli je zdeptam, one wyjda z tych jajek i bedzie ich jeszcze wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jolka2009, wybacz, ale nie od tego mamy forum, aby odpisywać na e-mail ;) Ja przynajmniej tego nie robię.

Bardzo skąpo opisałaś swój sen, jedyne co mogę powiedzieć na jego temat, to że czekają Cię teraz nieprzyjemne sytuacje, niesnaski, kłótnie w których ktoś będzie próbował obalić Twoje poglądy, przekonania czy opinie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi sie snilo ze bylam u babci w domu i bylo strasznie duzo mysz one az po nas biegaly:(a w ten sa dzien wzieli mojego chlopaka policjanci :( sprawszalam w senniku i pisze bieda i nie powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmagdziula Sama mysz mówi o bieganinie i przemykaniu, pragnienie ukrycia się i uniknięcia zasadzki .Wiele zależny od kontekstu snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniaf., taki sen może świadczyć o tym, że próbujesz się uporać z pewnymi nieprzyjemnymi wspomnieniami i wydarzeniami, ponieważ na razie mają zbyt duży wpływ na to w jaki sposób kierujesz swoim życiem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

śniły mi się dwie mysze, czarne, grube wręcz tłuste, były nieprzeciętnie duże, mniej więcej w granicach wielkości jamnika

Drugi sen nie powiązany zupełnie z tym to to, że miałam włosy długie gęste i mocne na nogach.

Co moga oznaczać te dwa sny? Nie znalazłam żadnego odpowiednika w senniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moj chlopak obudzil sie z krzykiem, skoczyl prawie na rowne nogi i nie mogl zlapac oddechu, a snilo mu sie, ze do buzi mu weszla mysz. Czy ktos moze wie co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Śniła mi się biała mysz która wychodziła z mojej torebki i weszła do szafy bardzo powolnie ale była taka duża jak szczur. O co w tym śnie się rozchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie snilo ze zebylam w kuchni z moimi rozdzicami ojciec przygotowywal obiad razem z mama i za szafkami byly myszki czarne i szare ktore probowaly sie wydostac nie byly agresywne a spokojne jedna mysz jasno szara moja mama zabila tluczkiem do miesa a reszta uciekla za szafki , kryjac sie przed mama. do mnie one podchodzily i prubowaly sie przegrysc przez jadna szafke by do niej wejsc.

Prosze niech mi ktos napisze co to moze znaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich,

czy ktoś mógł by mi pomóc w interpretacji snu?

pierwszy raz śniło mi się takie coś...byłam w obcym domu na strychu (w domyśle wiedziałam że to dom mojego chłopaka i jego rodziny chociaż naprawdę tak nie wygląda) na strychu były nie wykończone ściany i pełno myszy, ale to po prostu cała podłoga, że uciekały pod stopami. były po prostu wszędzie, prawdziwa plaga! kot sobie nie dawał z nimi rady. na strych weszłam z koleżanką poszłyśmy do łazienki i mi powiedziała: "od ciebie to dobrem czuć na kilometr, nie bądź naiwna i nie daj się wykorzystywać" w łazience były niebieskie kafelki, było sztuczne światło dwie umywalki i dwa lustra. poczułam się strasznie dziwnie koleżanki nie widziałam całe wakacje. i w czasie ich trwania nie kontaktowałyśmy się. przed wakacjami przeżywała nieudaną perypetię miłosną. z chłopakiem z którym jestem nie układa mi się często się na mnie obraża. bardzo honorowy jest i uparty.

dziękuję za każdą pomoc w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blu, a jak Tobie się układa z chłopakiem? Myszy na strychu, w jego domu mogą świadczyć o przedzierających się do Twojej świadomości, nawarstwiających się hmmm... problemach? złych myślach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluVelwet

Nie szkodzi że w realu strych wygląda inaczej niż we śnie... ważne jest to że we śnie odniosłaś wrażenie że to Jego strych.

Niedokończony strych wskazuje na jakieś niedokończone sprawy albo nie do końca uświadomienie sobie w którym kierunku należy zmierzać i jakie cele osiągnąć... dodatkowo są myszy, które sugerują przy tym masę problemów a którymi trudno jest sobie poradzić w pojedynkę (kot)... i pewnie dlatego w ten sposób mogłaś dostać podpowiedź od własnej podświadomości że najlepiej w takiej sytuacji poprosić o pomoc kogoś lub takiej pomocy udzielić (dodatkowo koleżaka mówiąca o dobroci).... więc to również wskazówka którą potraktowałabym dosłownie - aby sie ie dać wykorzystywać (choćby dlatego zeby "kot" się nie rozleniwił.

Opisałaś łazienkę, ale nic nie wspomniałaś w jakim celu sie tamm znalazłaś albo co tam robiłaś...

sama w sobie moze świadczyć o chęci lub potrzebie oczyszczenia z negatywnych myśli lub uczuć.

Zwróciłam uwagę na jeszcze jeden element - mianowicie sztuczne światło, w którym normalnie widzi sie rzeczy inaczej niz w naturalnym dziennym.. widocznie jest coś co dostrzegasz inaczej niż powinnaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rzadko kiedy mi się coś śni, a jak już coś mi się śni to potem tego nie pamiętam, a dziś było inaczej śniły mi się myszy, spałam na łóżku w moim rodzinnym domu, w którym nie mieszkam już od 10 lat, coś mnie obudziło miałam wrażenie, że to mysz po mnie chodzi, potem w pokoju pojawiła się moja mama, która w ręku miała dwie myszy jedną białą i dużą, a drugą mniejszą w kolorze jasno brązowym, podeszła do mnie podniosła moja poduszkę, a tam leżała mała i chuda, biała myszka, dodam, że boję się myszy i brzydzę się mysich i szczurzych ogonków, czy ktoś może mi powiedzieć czy ten sen oznacza coś dobrego czy raczej złego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mi też dziś śniły się myszy.Było ich dużo ,najpierw w szafkach kuchennych robiły dużo hałasu,potem pod szafkami był bałagan ,zrobiony przez myszy,na koniec duża torba (przezroczysta)płatków czekoladowych w którą weszło kilka myszy, zaczęły się dusić i panikować,tak,że wpadły w amok i z taką siłą biegały w tej torbie,ze się przerywała pod ich uderzeniem i one wyskakiwały jak z procy z tej torby.Dziwnie to brzmi,ale najbardziej mnie niepokoi ta panika tych myszy,zachowywały sie jak szalone i miałam wrażenie ,że jest ich coraz więcej.Dodam,że to było w moim domu i były moje dzieci ,które trochę się bały ,a ja chciałam je jakby chronić,przed tymi myszami,ale one nie bały się chyba za bardzo.Proszę o interpretację,wstałam z dziwnym niepokojem i przekonaniem,że to nie jest dobry sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi się sniły szare myszy. i pytałam kilku osob co to znaczy i powiedzialy mi ze to oznacza ciążę. czy to prawda? nastepnej nocy snil mi sie chcrzest. powiedzcie co to może oznaczac. aha i snil mi sie jeszcze proboszcz z parafii do ktorej należę , tylko ze on juz od kilku miesięcy nie zyje. snilo mi sie ze to on wlasnie chrzcil dziecko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiuniu0602, sam wątek o myszach ma 8 stron, przeczytaj, może znajdziesz jakąś odpowiedź wcześniej.

Osobiście uważam, że to bzdura twierdzić, że myszy śnią się na ciążę, ale jeżeli chcesz interpretacji snów to powinnaś je w odpowiednich miejscach jak najdokładniej opisać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Ostatniej nocy śniły mi sie szare myszy, było ich bardzo dużo i zbijały sie w takie spore stada. I nagle pojawił sie wielki szczur i zaczął je zagryzać zostawiajac na podłodze slidy krwi, te okropne myszy uciekały i piszczały- nie mam pojecia co to byla za przestrzeń ale chyba jakas piwnica- bylo tam ciemno i ze scian wystawały rury. Później komuś udało sie zwabic je do pustego pomieszczenia i zamknąć szczelnie drzwi zeby nie wyszly. Totalnie pokręcony sen, zupełnie nie wiem co o nim myslec.

 

Czy ktos wie co może oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Liczę ,że ktoś pomoże zinterpretować mój ostatni sen który mnie trochę wystraszył,otóż śniło mi się ,że sprzątałam lub ktoś sprzątał ,wycierał jakieś szafki (było to chyba w jakiejś kawiarni) i nagle ujrzałam tam siedzące i jedzące (chyba te szafki i ich zawartość) myszy.Zobaczyłam je i mówię do wszystkich-jak one się nie boją!tyle tu ludzi (choć ja ludzi ze snu nie pamiętam i nie widziałam aby było ich tam jakoś dużo) a one się nas nie boją tylko siedzą i zjadają wszystko.I wtedy powiedziałm lub pomyślałam ,że czeka nas chyba straszna bieda...jak z bajki o myszach co zjadły Popiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w śnie na początku była jedna mysz ja chciałam ją złapać w jakieś sitko i złapałam ale za chilę z tego sitka uciekły mi dwie. co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszy mogą oznaczać jakieś straty, utrapienia, które będzie Ci się wydawało, że pokonałaś, ale one "powrócą" z dwa razy większą siłą niż na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatniej nocy snilo mi sie duzo malych bialych myszek,chowaly sie one miedzy deskami w podlodze;myszy snia mi sie nie pierwszy raz kilka razy mi sie snilo ze myszy mnie gonia a ja przed nimi niby uciekam ale biegne w miejscu co to moze oznaczac ? prosze pomozcie mi dodam tez ze boje sie myszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam proszę o interpretacje snu- otóż śniło mi się że zarówno ja jak i mój kolega( może chciałabym żeby był kimś więcej, ale na razie jest jak jest:) mieliśmy oboje po jednej białej myszce, i te nasze myszki bawiły się razem, a my je obserwowaliśmy. Czy ktoś może wie co to może oznaczać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś w nocy śniło mi się żę w domu miałam dużo mysz żę zamieszkały w dziurze w kuchni i że były jakieś dziwne bo były duże jak na myszy i że czasami miały ludzkie twarze. Ogólnie boję się myszy ale wtedy niespecjalnie się ich bałam. Prosze poradzic mi co może oznaczać ten sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejszej nocy śniły mi się dwa sny byc moze moga byc one powiazane. W obudwu byłam u siebie w domu. W pierwszym śnie byłam w kuchni co spełniA bardziej funkcje pomieszczenia gospodarczego jest ona na samym paterze. Byłam w niej z moim wójkiem który zazwyczaj czesto tam przebywa. Zobaczyłam za kredensem szarą mysz ale wiedzialam ze jest ich napewno wiecej. Odsunełam chyba szafkę i był ich cały rój, ułożone były tak jak mrowisko. Wystraszyły się i zaczeły rozbiegać po całej kuchni. Wywołało to u mnie spore obrzydzenie tak jak to jest w rzeczywistosci w wzgledem gryzoni. Drugi natomiast sen był w moim pokoju. Siedziałam na łóżku i chciałam się położyć ale gdy zaczynałam sie klasc zaczełam znajdywać igły było ich pełno wystawały z narzuty leżały na niej, były różnej wielkości. I choć była to bardzo duża ilośc żadną sie nie ukłułam. Zbierałam je i odkładałam na ławę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Chciałabym się dowiedzieć o znaczenie pewnego snu. Otóż śniło mi się, że w szafce u mojego teścia po odsunięciu mąki i cukru ( w rzeczywistości trzyma takie rzeczy w szafce u siebie w pokoju) zobaczyłam "tyłek" myszy, nie widziałam pyszczka. Przeszłam do kuchni i w jednej z szafek (która de facto nie istnieje, bo w śnie miejsce szafki do której zaglądałam, w rzeczywistości stoi lodówka), chciałam powyciągać porozsypany popcorn taki gotowy do jedzenia, wzięłam zresztą kilka kukurydz i wrzuciłam do buzi, na półce wyżej po odsunięciu opakowania z kaszą również ujrzałam tyłek myszy nie widząc pyszczka. Szybko wyplułam popcorn a szafkę zamknęłam mimo, że obie myszy jakoś nie były skore do uciekania. W śnie poszłam spać i w międzyczasie gdy spałam z pracy wrócił mój narzeczony, nie budził mnie jak to jest w zwyczaju. Obudziłam się sama i wychodząc z pokoju zobaczyłam w przedpokoju na podłodze mysz złapaną w pułapką taką staromodną, a obok mój narzeczony majstrował coś przy swoich butach. Pytałam się go skąd była ta mysz, a on jakoś wymigiwał się od odpowiedzi.

Z resztą kilka tygodni temu śniła mi ta mysz u teścia w szafce, wszystko tak samo.

 

Po tym śnie zadzwoniłam do narzeczonego, który jest w pracy i opowiedziałam mu ten sen. Wyznał mu, że parę razy również śniła mu się mysz w szafce teścia.

 

Czy ktoś może ma jakiś pomysł, co to może oznaczać, sama symbolika i to, że i mnie i mojemu narzeczonemu śni się to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmmm a czy może ktoś pomógł by mi w interpretacji mojego snu??Śniło mi się że znalazłam myszy w kieszeni o których nawet nie miałam pojęcia .Nie wiem jak zresztą one wszystkie mogły się zmieścić ale mniejsza oto.Znalazłam tam prawdopodobnie mamę mysze dosyć grubą i dużą która była skaleczona w łapkę i było tam też około 4 innych myszek(prawdopodobnie jej dzieci)któe były strasznie wyrosnięte ale im nic nie było potem zaczęłam te myszy wypuszczać przez drzwi (oprócz matki)ale zorientowałam się że nie mogą wyjść bo tam potem są schody.A i jeszcze chciałam tej myszce(mamie)pomóc i potem niestety już nie pamiętam:)

Edytowane przez Nataliee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...