Skocz do zawartości

myszy, pożar, brudna woda


kubak30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem dzisiaj bardzo dziwny sen w którym hodowałem myszy w jakimś pudełku. Pamiętam, że myszy mieszkały w klatkach. Były bardzo małe, niektóre były jakby bez sierści tylko miały brązową skórę (pamiętam, że w śnie mówiłem komuś, że to młode myszy). Część myszy piszczała tak jak w bajkach pi pi pi pi. Potem nagle zapaliła się szafa, przy której stało pudło z myszami. Było to dziwne ponieważ ogień na niej pojawił się nagle bez żadnego źródła zapłonu. Wtedy chwyciłem za miskę z wodą i ugasiłem pożar topiąc przy tym wszystkie myszy. Woda, która stała w pudle była bardzo brudna, pływały w niej pokarm dla myszy i ich martwe ciała oraz inne rzeczy. Czułem ogromne wyrzuty sumienia, że zabiłem te wszystkie myszy, ale czułem też, że nie miałem innego wyboru. Wtedy sen się skończył. Zaznaczam, że w świecie realnym nie hoduję ani nie mam styczności z myszami. Co może oznaczać ten sen? :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . Było to duże pomieszczenie chyba pokój, ale taki dziwny bo tak jakby były to tylko same ściany bez dachu. O ile się nie mylę, nie było w nim więcej mebli oprócz wspomnianej szafy. Niestety nie pamiętam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem dzisiaj bardzo dziwny sen w którym hodowałem myszy w jakimś pudełku. Pamiętam, że myszy mieszkały w klatkach. Były bardzo małe, niektóre były jakby bez sierści tylko miały brązową skórę (pamiętam, że w śnie mówiłem komuś, że to młode myszy). Część myszy piszczała tak jak w bajkach pi pi pi pi. Potem nagle zapaliła się szafa, przy której stało pudło z myszami. Było to dziwne ponieważ ogień na niej pojawił się nagle bez żadnego źródła zapłonu. Wtedy chwyciłem za miskę z wodą i ugasiłem pożar topiąc przy tym wszystkie myszy. Woda, która stała w pudle była bardzo brudna, pływały w niej pokarm dla myszy i ich martwe ciała oraz inne rzeczy. Czułem ogromne wyrzuty sumienia, że zabiłem te wszystkie myszy, ale czułem też, że nie miałem innego wyboru. Wtedy sen się skończył. Zaznaczam, że w świecie realnym nie hoduję ani nie mam styczności z myszami. Co może oznaczać ten sen? :icon_smile2:

 

Taka natarczywie pytałem się o strony bo w interpretacji snu strony mają bardzo duże znaczenie - wskazują jakiej dziedziny zycia sprawa dotyczy.

Strona prawa to strona męska odpowiedzialna za pracę, materię, działanie, podejmowanie wyzwań, kreatywność. Lewa to strona żenska intuicyjna, uczuciowa. Jak sam widzisz twój sen dotyczy prawdopodobie spraw związanych z życiem zawodowym. ( pod warunkiem że jesteś w wieku pracowniczym bo tego nie wiem).

Szafa w śnie to symbol poukładania pewnych spraw i symbolizuje ład i zorganizowanie.

Myszy to szkodniki zaś w snach przeważnie symbolizują coś co nas podgryza, działa z ukrycia i bez ostrzeżenia. Skoro są to twoje myszy mogą symolizować jakieś drobne sprawy które nie zostały zrobione - odłożone na później to symbol pudła jako czegoś tymczasowego - odkładamy do pudeł różne rzeczy ale tylko na jakiś czas.

Te twoje drobne nie załotwione sprawy spiętrzyły się i narobiły ci niezłego bałaganu w zyciu zawodowym - pożar szafy - kltóre było osć poukładane.

Miska to tez ciekawy symbol bo też jest symbolem wskazującym na tymczasowość rozwiązania (prowizoryczne naczynie do np: umycia się) ugasiłeś pożar ale ponisłeś stratę. przekładając to na zycie sprawy nie załatwione musiałeś załatwić w trybie błyskwicznym ale dostałeś zjeb........ od szefa lub cos w tym stylu stąd ten żal że nie byłoby sprawy gdybyś załatwił to od razu. Ta brudna woda to symbol złej energii wtym przypadku wsponiana powyzej zjeb...........

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie dolozyla do myszy

sniacy opiekowal sie myszami, mimo, ze wiekszosc ludzi sie nimi brzydzi, uchodza za brudne i roznoszace choroby

ale nasz sniacy patrzy na nie przez rozowe okulary i w stylu bajkowym

byc moze jest cos w twoim zyciu, czemu sie poswiecasz a co nie jest ogolnie akceptowane wiec boisz sie o utrate tego

byc moze nawet wiesz, ze to poswiecisz, w zamian za poczucie bezpieczenstwa i poczucie bycia ogolnie akceptowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...