Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

miki22, tego typu sny są przede wszystkim uwarunkowane Twoim uczuciem zazdrości. Zastanów się jednak również, czy w związku nie jesteś typem osoby, która więcej bierze niż daje od siebie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    19

  • Sephira

    18

  • Aneta

    12

  • Nikopol

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani..proszę o interpretację mojego snu...2 lata temu dowiedziałam sie że mój mąż mnie zdradzał,bedąc za granicą...od tamtego czasu..śni mi się ciągle sen w którym on mnie zdradza z nią dalej..widzę ich twarze roześmiane..a on nie potrafi mi wytlumaczyć dlaczego to robi..zaraz budzę sie uspokojam ale gdy zasypiam czasem wraca:(męczy mnie to i mówię mu o tym...on wtedy każe mi nie mysleć i powtarza że kocha....może mówi prawde..bo tłumaczy to tym że gdyby mnie nie kochał nie scignałby mnie do siebie..mieszkamy teraz razem za granica ponieważ nie chciał tu być sam...a ja sama nie wiem co dalej...najgorsze jest to iż oni dalej pracuja w jednej firmie i czesto sie widuja...a sen wciąż męczy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to wspomnienie (bardzo przykre) zakotwiczyło i to dobrze w Twojej pamięci. Zapewne myślisz o tym, zastanawiasz się,czy oni maja romans,czy nie. A to odbija się w Twoim śnie.

Po pierwsze zaufaj swojemu mężowi, bo faktem jest,że gdyby go interesowała tamta kobieta to byście teraz nie byli razem. Bylibyście w sepracji/w trakcie rozwodu/po rozwodzie,a jesteście razem :).

Po drugie: wiem z własnego doświadczenia,że "mały romansik" nie musi się później przekształcić w trwały silny,czy w ogóle w związek (w moim przykładzie też byli ciągle wokół siebie,blisko i... nic. Ale mnie już wtedy nie było w życiu tego mężczyzny :). Wiem to od znajomych).

Powodzenia :). I pamiętaj Uśmiech Się!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam chlopaka juz dosc dlugo - 2,5 roku badz co badz udanego zwiazku. NIgdy go nie zdradzilam , nie mam ochoty , ani on mnie, nawet nie bylo takich podejrzen. Drugi raz mialam bardzo podobny sen : czlonkowie mojej rodziny w wyniku zbiegu okolicznosci i znalezienia mnie w "dwuznaccznej" sytuacji oskarzaja mnie , ze zdradzam mojego chlopaka. Ja nie wiem jak sie bronic, wpadam w szal i placz, bo wiem ze niczego nie zrobilam. W dzisiejszym snie to ojciec najbardziej na mnie naskakiwal , strasznie sie poklocilismy, zaczelam krzyczec ze go nienawidze, obudzilam sie z placzem (jesli chodzi o stosunki rodzinne to tez sa bardzo dobre). Kto ma jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogi, ten sen nie odnosi się raczej do uczuciowej sfery Twojego życia. Prawdopodobnie chodzi o to, że w najbliższych dniach poczujesz się jakbyś padła ofiarą niesprawiedliwego osądu, ktoś z Twojego otoczenia (dom, rodzina) może Ci zarzucić, że zaniedbujesz ostatnio swoje obowiązki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sni mi sie od dluzszego czasu,ze zdradzam meza,co na jawie nie bylo mi to nawet do pomyslenia.Jestem z mezem od 5lat,dwa lata jestesmy po slubie.Dodam ze w lozku nie jest najlepiej,a wlasciwie ogolnie zle,zadko kiedy sie kochamy.Moze dlatego mam takie sny?Dodam ,ze jest to mezczyzna,ktorego wcale wczesniej nie widzialam,a pomimo tego bardzo mi sie we snie podoba i ja mam ochote z nim na seks.Nawet po przebudzeniu,nie zaluje,ze cos takiego snilam,ale jak juz wczesniej pisalam,nie zdradzilabym meza nigdy!Skad sie biora takie sny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambi1982, to, że we śnie 'zdradzasz' męża wcale nie oznacza, że masz ochotę to zrobić, ale fakt iż nie układa Wam się w sypialni może mieć na to wpływ. Sen w którym kochasz się z obcą osobą świadczy o tym, że potrzebujesz małego powiewu świeżości, że potrzebujesz przełamania rutyny życia codziennego. Szukasz nowych doświadczeń, marząc na przykład o zagranicznych podróżach ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam prosbę o interpretacja snu jest taki problem ostatnio klucimy sie z dziewczyna ona chce mnie zostawic poniewaz powtaza jej sie jeden sen w kólko sni jej sie ze ja zdradzilem i w snie wchodze do mieszkania z inna dziewczyna prowadze ja za reke i oswiadczam mojej kobiecie ze ja zdradzilem i sie z tego smieje, te sny sa okropne ona budzie sie trzesie placze jest roztrzepana ja nie wiem co robic bo po tych snach ona nie chce mnie widziec nie da sie przytulic nie pozwala sie uspokoic nie wiem co jest grane, zauwazylem ze sny są w tedy jak sie nie kochamy, byla taka sytuacja ze w sobote rano miala taki sen kochalismy sie z soboty na niedziele i juz nic jej sie nie przysnilo natomias jak spimy raze a sie nie kochamy to mecza ja te sny prosze o pomoc co to znaczy czy jak mnie zostawi to sny mina czy moze oznaczaja zeby nie zrywala ze mna z interpretaci wynika ze nie spelnia sowjej roli czy to chodzi o to ze mnie zaniedbuje z góry dziekuje z pomoc to samo snilo jej sie chyba juz 4 albo 5 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie jeszcze jeden sen. tym razem ja go mialem sprawa wyglada tak wychodzilem z jakies jaskini do pomieszczenia w którym byla impreza na imprezie widzialem moja dziewczyne a ona spojzala na mnie podeszla do jakiegos faceta i powiedziala do niego kochanie chodzi sie zabawic i poszli tanczyc ja wkurzony wychodze z lokalu na plac jakiegos zamku tak bija sie 2 osoby i wciagaja mnie w bujke jedna osobe pobilem druga mnie zepchnela z muru i spadalem w przepasc w której plynela rzeka obudzielem sie cayly mokry co to moze oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z poczarku musze podkreslic ze moje sny przewaznie są bardzo niespokojne, lub nawet psychopatyczne nie wiem dlaczego.I bardzo emocjonalnie je przezywam.Ostatnimi czasy kolejny raz śni mi się podobny sen, tym razem jest to impreza na ktorą przyjezdzam rano z butelką whiskey ktora pije sama, na miejscu mnostwo moich roznych znajomych opowiada mi ze moj obecny partner zdradzał mnie w ciagu nocy z wieloma kobietami, i spedzil noc z dziewczyną z ktora był w przerwie naszego zwiazku, co zabolało mnie w tym snie najbardziej, moj partner wmawia mi ze nic sie takiego nie stało jest jeszcze pijany i generalnie mało go obchodzę na koniec sama się upijam tą whiskey i żale przyjaciolce że tym razem już mu żadnej zdrady nie wybaczę i bardzo przezywam fakt ze cokolwiek sie nie stanie i tak bede musiała z nim zerwac.Dodam że fakty są takie że bedac poprzednio z tym partnerem byłam zdradzana, natomiast teraz nasz związek jest zupełnie inny i świetnie sie dogadujemy. Nie wiem co o tym myslec, czy to moja intuicja strach czy tez zupełnie cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich ostatnio meczy mnie taki sen ale moze napoczatek dodam ze chlopak ktory mi sie sni nie jest mi obojetny ale nieiwem co on do mnie czuje i szukuje sie do tego zeby z nim o ty pogadac

tak wiec klka razy snilo mi sie ze on przespal sie ze swoja byla i sie jeszcze ze mnie smial ze sie tym przejumje ona tak samo, a dzis mi sie snilo ze stalam na przystanku i go spotkalam on mnie namawial zebysmy poszli do niego no i w koncu sie zgodzilam i gdy wsiedlismy do autobusu tam byla jego eks i on przestal mnie wogole zauwarzac i wrocil do domu z nia a ja siedzialam na koncu autobusu sama ;(

a moze napisze jeszcze kilka snow ktore go dotycza:

raz snilo mi sie ze jechalam z nim samochodem i on prowadzil, pojechalismy do clubu i siedzielismy przy barze a on zaczal bawic sie zapalniczka, ja mu powiedzialam ze tak nie mozna bo moze sie cos zapalic a on dalej i w koncu na chwile zapalilo sie takim jasnym plomieniem kilka bytelek ale na chwile tylko i nic sie nie stalo

z gory dziekuje za interpretac je pozdrawiam:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) śniły mi sie 2 lisy. Jeden był piekny i puszysty a drugi był mały i szkaradny.Ten większy był bardzo przyjazny natomiast ten wstrętny ugryzł mnie w noge . noi sie obudziłam :P... bardzo prosze o interpretacje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, od jakiegoś czasu mam sen że mąż mnie zdrada, a dzisiaj we śnie się przyznał mówiąc do mnie szeptem, tak by inny nie słyszał, powiedział wszystko z takim spokojem czułam się okropnie, biłam go, krzyczałam na niego czułam żewpadam w szał, aż dostałam ataku serca i się obudziłam bo czułam że tracę powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zokama, takie sny mogą się pojawić, kiedy masz pretensje o coś do męża, na przykład, że zaniedbuje swoje obowiązki w jakiejś dziedzinie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc mam sny straszne ...

pojechalam z mojim facetem cos zjesc do m'cdonaldu kazal mi isc samej czekal w aucie na parkingu mowil ze zara dojdzie wiec poszlam zamowilam to co trzeba niebylo go spory czas wiec poszlam na parking i mowie mu zeby sie pospieszyl bo jedzonko juz czeka powiedzial ze bedzie za chwilke wruciwszy sie tam zaczelam jesc sobie frytki wszystko dziwne tam bylo ten parking wygladajacy ja 2 wielki kolejki i te dzwie starsze kobiety... zdenerwowlam sie poszla ponownie na parking dziwnym przypadkiem trafilam tam na jego znajomych i kazali mi wejsc do srodka jeden mnie trzymal dosyc mocnoi mowil ze zaraz przyjdzie ja ok ale ruszylo mnie cos i wyrwalam sie mu i pobieglam do auta siedzialy tam 2 kobiety z przodu otworzylam dzrzwi wyszly i sie na mnie przestraszone patrzyly one byly bardzo stare... a moj facet trzymal kurtke na kolanach, trzymal ja bardzo mocno wiec ja chcialam ja mu zabrac i ... siedzial do kolan spuszczonych spodniach byl w szoku a jego twarz stala sie bardzo stara.... obudzilam sie i przez caly dzien mysle o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Miałam dzisiaj sen, który zaczął mnie bardzo zastanawiać. Zazwyczaj nic nie zmusza mnie do zastanawiania się nad snami, jednak...

 

Działo się to w pewnym hotelu w górach, gdzie pracuje mój ojciec; w mieście, w którym mieszka osoba (dalej: W.), którą jestem bardzo zafascynowana. Jest bardzo jasny dzień, ładna pogoda (to jest trochę dziwne - z W. spotykam się przeważnie pod wieczór, gdy tam jestem, bo on późno kończy pracę).

Od krótkiego czasu jestem w związku. We śnie mam tą świadomość, lecz siedzę z W. na dole i całuję się z nim. Właściwie to na codzień nic między nami nie ma, poza moją fascynacją i tym, że jemu chyba też się podobam... Tego akurat nie jestem pewna. Widujemy się rzadko, ze względu na odległość.

We śnie chcę czegoś więcej, więc prowadzę W. na górę, do pokoju, w którym zazwyczaj mieszkam. Idziemy tam w wiadomym celu.

To jest również dziwne - na żywo on bił się z myślami, gdy się całowaliśmy (październik, zanim zaczęłam być z moim obecnym chłopakiem, wtedy dopiero go poznawałam) i widać było, że waha się; lecz we śnie jak gdyby nigdy nic daje mi się poprowadzić na górę. W październiku zdecydował wreszcie, że do niczego więcej nie dojdzie - pewnie przeszkadzał mu mój wiek, on jest ode mnie 6 lat starszy. Dodam, że jestem w I klasie LO.

Nagle ktoś otwiera drzwi od wewnątrz, myślę z początku, że jest to mój ojciec, lecz drzwi otwierają się i widzę mojego chłopaka, który przyjechał, ponieważ chciał zrobić mi niespodziankę. Zezłościłam się, skoczyło mi ciśnienie i byłam wręcz wściekła, gdyż mój chłopak popsuł mi plany. Popchnęłam go i w furii poszłam na dół, zabierając ze sobą W. Byłam zła, ale nie dlatego, że zdradzałam chłopaka, lecz dlatego, że przeszkodził mi i W. Bardzo chciałam, żeby między mną i tamtym zaszło coś więcej, tym większe było moje rozczarowanie, gdy ujrzałam swojego chłopaka. Czułam też smutek gdzieś w głębi, bo wiedziałam, że jest mu przykro, a wolałabym, gdyby po prostu był utrzymany w błogiej nieświadomości. Czasem wydaje mi się, że on mi tak bezgranicznie ufa, a ja na to zaufanie raczej nie zasługuję...

Po przebudzeniu się czułam jedynie zakłopotanie, że wynikła taka sytuacja, czułam jakby niechęć do mojego chłopaka...

 

Na ten sen mogła mieć wpływ wczorajsza sytuacja - czekając na autobus, siedziałam przytulona do kolegi (było bardzo zimno) i przemknęło mi przez głowę, że mi się on podoba. Gdy opowiedziałam to koleżance, powiedziała, żebym nie zapominała o swoim chłopaku. Zbadatelizowałam sprawę, twierdząc, że przecież nic się nie stało.

Wydaje mi się, że sen miał mi dać do myślenia, miał być takim ostrzeżeniem. Dziwię się tylko, że wystąpiła w nim osoba, z którą od dość dawna nie rozmawiam (utrata zainteresowania mną na rzecz innych; przedmiotowe traktowanie)...

Sen jest być może też spowodowany tym, że nie jestem do końca pewna, czy chcę w tym związku być (to jest już akurat zawiła i skomplikowana sytuacja; długa historia). Sama nie wiem, co mam sądzić o tym całym śnie.

 

Mam nadzieję, że opisałam to dość dokładnie ;).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH3COOH, myślę, że nasze własne odczucia co do naszych snów są zawsze najbardziej trafne.

 

Dziwię się tylko, że wystąpiła w nim osoba, z którą od dość dawna nie rozmawiam (utrata zainteresowania mną na rzecz innych; przedmiotowe traktowanie)...
A może sen miał na celu również przypomnieć Ci, jak Ty się wówczas czułaś i przestrzec, abyś Ty nie postąpiła w stosunku do kogoś w podobny sposób?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy ktos mógłby mi pomoc w interpretacji snu?

mianowicie snila mi sie dzis kolacja w restauracji- ja, moj chlopak (teoretycznie były ale spotykamy sie ponownie) i pare znajomych w tym dwie moje przyjaciolki, z czym jedna odwrocila sie do nas niedawno plecami (jakby zdrajca?). na nic nie moglam sie zdecydowac wiec w koncu nic nie zjadlam a i tak bylam najedzona. w karcie menu zamiast jedzenia widniał plan randki mojego chlopaka z moja kolezanka sprzed kilku lat? zaczal sie tlumaczyc ale w koncu odeszlismy od tematu, pozniej zaczal podrywac te dziewczyne z ktora rzekomo byl kiedys na randce, zachowywal sie jakby mnie tam nie bylo. wszyscy znajomi patrzyli zdziwieni raz na niego raz na mnie, a on zachowywal sie jak gdyby nigdy nic. dziewczyna siedziala mu na kolanach itd. pozniej znajomi wyszli, ja usiadlam w rogu i przypatrywalam sie parze. moj chlopak ja pocalowal(znowu motyw zdrady), zerwalam sie krzyczalam jak mogl mi to zrobic a on na to "ups... nic do niej nie czuje" i caly czas to powtarzal. zaczelam go okladac rekami po twarzy i wybieglam cala zaplakana, nie wiedzialam gdzie sie udac. zbieglam po schodach , po drodze zauwazylam ze mialam na sobie podarte czarne ponczochy i jakas za krotka sukienke ktora ledwo zakrywala mi tylek. zaczelam je sciagac.nagle zaczelam zalowac ze nie zostalam i nie zobaczylam co moj chlopak powie tej dziewczynie, balam sie co bedzie dzialo sie dalej, przez glowe przeszla mi mysl ze nie moge mu tego wybaczyc i tym bardziej wpadlam w histerie. wybieglam z budynku, rzucilam ponczochy. okazalo sie ze jestem gdzies za granica tak jakby w hotelu a raczej mniejszym osrodku wypoczynkowym (w tym momencie przypomnialo mi sie jak tu przyjechalismy, ze padal deszcz bo na chodniku kiedy wybieglam byly jescze krople wody). znalazlam sie jakby na rynku, na budynkach byly powywieszane wielkie transparenty w innym jezyku, po prawej byl chyba kosciol? i jezdzila gdzies kolo mnie policja. nie wiedzialam co robic, stalam i plakalam. w tym momencie sen sie urwal. poza tym wtrakcie snu znalazlam sie w szkole? nauczyciel przeprowadzal ankiete na moj temat i jakiegos chlopaka, tego nie pamietam dokladnie, wiem ze chodzilo o jego zone (ktora ostatnio ogladala mooje zdjecia). wszystko jakos dziwnie powiazane. wie ktos co to wszystko oznacza? ostatnio miewialam sny w ktorych bez przerwy uciekalam,a teraz to.

nie wiem czy moge utozsamiac z nim obecna sytuacje, zle uklada mi sie z chlopakiem, ciagle sie klocimy,a on wciaz zapewnia ze mnie dalej kocha, on zawsze mnie kontrolowal a ja jego nie, niby mu ufalam ale tak naprawde balam sie ze sie rozczaruje. na dodatek wlasnie niedawno moja przyjaciolka stwierdzila ze nasza znajomosc nie ma sensu, a w snie zachowywala sie tak jak wczesniej.

Edytowane przez paulakiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo czesto sni mi sie ze moj chlopak mnie zdradza i to na moich oczach i pozniej jak wstaje rano to mam taki chumor ze sie zyc odechciewa.i zastanwaiwm sie dlaczego mam takie sny? moze pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziuteczka, zacznijmy od tego, że swój sen powinnaś była zamieścić o tutaj:

http://www.ezoforum.pl/znaczenie-snu/158-zdrada.html :)

Zachęcam do przeczytania regulaminu, do którego odnośnik znajdziesz w mojej sygnaturze.

Ten temat przeniosę, kiedy przeczytasz odpowiedź.

 

A co do samego snu...

tego typu sny są zwykle uwarunkowane uczuciem zazdrości, czasami brakiem zaufania. Zastanów się jednak również, czy w związku nie jesteś typem osoby, która więcej bierze niż daje od siebie - czy nie zaniedbujesz swojego związku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Widzę, że tu pomagacie i pomoże i mi w interpretacji snu.

 

Od początku gdy jestem że swoim facetem a już niedługo mężem śni mi się jakaś Paulina i ciągle ich przyłapuję na zdradzie. Moje delikatnie mówiąc) "zdenerwowanie" jest tak duże że ją pobiję lub trafia do szpitala a do chłopaka odrazu lecę z nożem (nigdy nie wiem skąd go mam). Ale że on jest silniejszy to łapie mnie za ramiona i mówi że to nie tak jak wygląda (on i ona są przykryci kołdrą i nadzy).

 

Ale myślałam że może to być po prostu zazdrość z mojej strony, co wcale nie ukrywam. Jestem zazdrosna ale w bardzo dużych granicach rozsądku. Lecz chciałam opisać dzisiejszy sen.

 

Gdy usypiałam miam wrażenie, że odlatuje tam gdzie nie powinnam. Akcja dzieje się najpierw na mieście. Chodzimy po różnych sklepach i kupujemy jakieś pierdoły oraz ciuchy (ja za każdym razem mini). Po drodze spotykamy jego znajomych a potem moich. Moi znajomi dziwnie patrzą na partnera a on ma taką spokojną aż za spokojną minę. Gdy wracamy do domu (tam gdzie kiedyś mieszkałam jakieś 10 lat temu) gotujemy obiad ale zawsze nie wychodzi nam, bo idziemy do sypialni na ostrzejsze igraszki (tak jak ja lubię). Jest miło, przyjemnie jak dla mnie ale słyszę jak mówi idę spojrzeć jak tam obiad i za chwilę przyjdzie. Ja się ubieram a w domu jest Paulina i zaprasza mnie na imprezę a mojego faceta nigdzie nie ma gdy chce mu powiedzieć że wychodzę. Od początku widze, że Paulina coś kręci ale partnerowi zostawiam kartkę gdzie mnie znajdzie. Paulina tak mnie prowadzi, że w sumie 4 godziny idziemy do niej. A gdy patrzę na jej dom mówię że tu już kiedyś byłam i droga powinna nam zająć góra 5 minut. Była zdziwiona. Wchodzę do tego domu a tam dorosłe osoby, które już bardzo dawno nie widziałam uradowana tym rozmawiam z nimi i wspominam, ale nagle usłyszałam głos partnera. Pomyślałam że zadzwonię i dowiem się czy nie jest zły że poszłam bez niego. Przepraszam znajomych i idę 3 pokoje dalej po kręconych schodach, które tak jakby nie miały końca. Wchodzę a tam nagie kobiety i on. Teraz tylko podchodzę i odkrywam go (on spał). Leżał w samych slipach a obok niego kobiety w bieliżnie. Gdy się obudził powiedział tylko "znowu". Byłam tak zdezorientowana że wyszłam z pokoju i poszłam do łazienki. A tam Paulina i moi znajomi dobrze się bawią. Więc się przyłączyłam. Po krótkim czasie wchodzi mój obecny partner i widzę też mojego byłego, którego olewam. Pokłóciliśmy się przy wszystkich i powiedziałam że się rozbiorę przy wszystkich. Ale były złapał mnie za przedramię i mówi "nie, później powiem ci dlaczego". A mój obecny złapał mnie za lewe ramię i zaczął wyciągąć siłą stamtąd. Gdy wyszliśmy z tego domu był już inny. Taka duża stadoła i było widać jak idzie duża burza. Stoimy przed furtką i widzę innego byłego (który w rzeczywistości nie żyje) podchodze do niego chowam się w nim i mówię do swojego obecnego partnera "że idę z nim niż mam patrzeć jak za każdym razem się tłumaczy że swoich czynów". I nagle ni stąd ni stamtąd znó czuję jak odlatuję z mocniejszą siłą.

 

 

Gdy się obudziłam spojrzałam na ręcę na prawym i lewym mam siniaki w tych miejscach gdzie mnie trzymali.

Już nie raz tak mam, że np. śni mi się że duszę się lub mnie dusi ktoś to obudziwszy się naprawdę nie mogę złapać tchu. Więc siniaków nie biorę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze pojechalam xz moim facetem, moja siostra i jej chlopakiem do hotelu . tam miala nastapic zmana partnerow na jedna noc. ja nie umialam zrobic tego z facetem mojej siostry a moj zrobil to z nia. weszli do pokoju jakgdyby nigdy nic....czulam wstret...chcialabym sie dowiedziec co moze znaczyc taki sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegos czasu miewam dziwny sen!Oczywiscie dlamnie jest on przerazajacy bo sni mi sie ze na moich oczach moj obecny chlopak mnie zdradza z inna ale za kazdym razem jak mi sie to sni to dziewczyny sa inne raz te ktore znam (nawe moja przyjaciolka ale on za nia nie przepada)a czasem takie ktorych nigdy nie widzialam na oczy!!Opowiadalam mojemu partnerowi o ty ale on powiedzial zebym sie tym wogole nie przejmowala bo kocha mnie nad zycie!:)Ale niestety te sny nie daja mi spokoju

!Prosze pomozcie z Gory dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze moga to byc Twoje ukryte gdzies ciagoty.Sny sa czyms co skrywa sie w podswiadomosci, czesto nawet o tym nie myslimy.Czesto snia sie czlowiekowi zdrady,bo sam kiedys zdradzal i boi sie ze druga polowa mu odplaci, ze milosc nie moze byc idealna.Moze byc tez tak, ze sam chcesz zdradzic, a swe uczucia przelewasz na nia i boisz sie ze ona moze zrobic to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mi sie sni ze chlopak mnie zdradza z kobieto z pracy non stop przez miesioc mam te sny ta kobieta mowi ze i tak bendzie on jego ....pomocy napiszcie co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh. Więcej snów i mniej odpowiedzi. Jak na razie niezbyt dobry wynik. Ale nie o to mi chodzi i z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

 

Miałem sen. Dziwny bo dziwny ale nie z powodu który mnie bardziej interesuje.

Otóż dziewczyna która w rzeczywistości mi się podoba w tym śnie całuje się z jednym z moich przyjaciół. Wcześniej(w tym śnie znaczy) zalecałem się do niej przez objęcie jej ramieniem(dla mnie to bardzo dużo, nie mam szczęścia do dziewczyn). Zrozumiała o co chodzi i wszystko fajnie. Jedziemy pociągiem i lądujemy w Gdańsku Głównym(ogólnie to pochodzę stamtąd.) Wszystko ładnie teges. Pojawia się wtedy mój kumpel i se gadamy. Oni wchodzą do budki telefonicznej i se gadają bo niby głośno na zewnątrz, a ja mam sprawdzić pociągi(nie wiem po jaką cholerę bo nigdzie nie jedziemy). Kiedy mam już wejść do budynku sprawdzam czy nic się nie dzieje... i nic się nie dzieje, wtedy pomyślałem, że to czysta zazdrość i takie tam. Kiedy jednak wracałem oni namietnie i gorąco całowali się i obściskiwali. Jak tam dobiegłem ona uciekła na nogach(swoich xD) a on na rowerze. Nie wiem czemu ale próbowałem go ugryźć w nogę.

Koeljnym faktem(zupełnie nie wiążącym się z częśćią snu o którą mi chodzi)Jest fakt że ktoś zabijał za pomocą telefonów komórkowych... nie wiem jak. Ale wszyscy byli przerażeni, i jakiś typ zapytał mnie czy wiem o co chodzi a reszta jak w dobrym filmie.(znaczy wytłumaczył miało się to stać na mnie)Tu się budzę.

 

Opisałem też resztę bo z tego co wiem każdy szczegół potrzebny. Proszę o pomoc bo od jakiegoś czasu chcę tej dziewczynie powiedzieć że ja lubię... bardziej. Ale nie mogę się zebrać na to... może to strach przed odrzuceniem... nie wiem i prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz jej o tym , ze sie Tobie podoba. Ze snu wnioskuje ze odpowiedz powinna byc zadowalajaca Cie i pozytywna. Wnioskuje że oboje jesteście ludzmi młodymi zamknietymi w sobie (stad ta budka telefoniczna) obawiajacy sie reakcji na słowa skierowane do drugiej strony. Wazne kto przełamie te lody.....Dworzec wrózy ze bedzie to nowy etap waszej znajomosci pewnie radosny i cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Więc tak jestem z moją dziewczyną od 9 miesięcy a przede mną podkochiwał się w niej chłopak z jej rodzinnej miejscowości.. Ona nic do niego nie czuła nigdy, uważała go za obleśnego, a on i tak się narzucał. Dziś w nocy śniło mi się, że on przyjechał do mojej dziewczyny, która już mieszkała ze mną.. Śledziłem ich po czym później zgubiłem i znalazłem na łące w krzakach razem. (Nie pamiętam czy uprawiali seks), ale wiem, że się przytulali. Do tego ja tego kolesia nigdy nie widziałem na oczy w rzeczywistości, a jak opisałem go mojej dziewczynie jak wyglądał we śnie to była w szoku, bo on tak właśnie wygląda.. A ja jak Boga Kocham, nigdy nie widziałem go na oczy! Co to może oznaczac? Tylko proszę o sensowne odpowiedzi. Dzięuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś śniło mi się, że mój narzeczony olewał mnie i cały swój czas poświęcał jakiejś pannie. nie wiem co mam mysleć, bo ja jestem za granicą, a on...wyjechał do polski na miesiąc:_smutny:. Wiem ze to tylko sen..ale może bedziecie wiedzieć jakie może mieć znaczenie taki sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten sen nie ma zadnego znaczenia prognostycznego. jest po prostu odbiciem codziennych przemysleń obaw i tesknoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli ja zdradziłem?? znaczy nie to żeby od razu seks ale byłem w domu przyjaciółki mojej dziewczyny i kiedyś próbowałem do niej uderzyć było duzo kłopotów z tego kiedyś ale teraz jestem z jej przyjaciółką która wtedy mi pomagała... a teraz jestem znowu w jej domu leże a ona zaczęła mnie całować... pamiętam że ja nie całowałem tylko leżałem spokojnie miałem mieszane uczucia... o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis snilo mi sie ze moj chlopak zdradzil mnie przy tym ciagle mnie oklamujac to jest dziwne poniewaz wiem ze w prawdziwym zyciu nie zrobil by mi tego ma 99% pewnosci ale co jakis czas mi sie sni ze mnie zdradza jakis obled sny sa zawsze takie realistyczne raz nawet taka bylam zdenerwowana w snie z tego powodu ze po obudzeni zaczelam go bic .patrzyl na mnie jak na wariatke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s1m2, sny o zdradzie mogą byś przejawem zazdrości. A może podświadomie czujesz, że w jakiś sposób zaniedbujesz swój związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarzają mi się sny jak ten...Śniło mi się, że odkryłam zdradę mojego męża po tym jak znalazłam w jego kieszeniach kartki (okolicznościowe) do innej kobiety oraz prezerwatywę.

Był to naprawdę nieprzyjemny sen.Co to może oznaczać????

Edytowane przez IZA577
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.Mam ogromna prośbę o interpretacje snu.

 

Ostatnio nie układało mi się z moim facetem i kilka dni temu spakowałam się i powiedziałam ze odchodzę.cala noc przepłakaliśmy oboje.w osobnych miastach i łóżkach.na następny dzień nie wytrzymaliśmy i znowu wprowadziłam się do mojego misia. i tej nocy miałam sen.. byliśmy tak jakby na jakiejś imprezie.wokół było pełno ludzi.to było w blokach.po jakimś czasie zorientowałam się ze nie ma mojego faceta.wyszłam przed blok i tam na ławce siedział z inna dziewczyna i jakimś facetem.podeszłam i chciałam go wziąć ze sobą na gore żeby potańczyć pośmiać się a on nic..siedział jak zaklęty i ani słowem się nie odezwał..prosiłam go błagałam..a on jakby mnie nie widział tylko tamta dziewczyna sie zajmowal.rozmawiał pocieszał.. o co tu może chodzić?? proszę jak wiecie powiedzcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj, że zdradziłam swojego obecnego chłopaka z chłopakiem, w którym byłam wcześniej zakochana(ale już go nie kocham).

Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam dziwne sny związane z moim chłopakiem, otóż śni mi się za każdym razem z ta sama dziewczyna a co najgorsze ona jest moja współlokatorką.Pierwszy sen był taki,że się kłóciliśmy i on zaczął się do niej prtzytulać i całować po głowie jak mnie,uderzyłam go i wyszłam,kolejny sen był taki,że przyłapałam ich razem w łóżku i jakoś mnie to nie obchodziło,dziś był jeden z najgorszych,nie powiedział mi,że ze mną zrywa poprostu przestał sie odzywać a kiedy się spotkaliśmy porozmawiać o nas to przyszedł z nią.Nie mam zielonego pojęcia dlaczego śnią mi się takie rzeczy. Proszę o jakąś interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heh no nie do końca się z wami zgodzę bo fakt często jest tak że jeśli jesteśmy zazdrośni o swoją połówkę albo po prostu boimy się że nas zdradzi i to nam się to śni ale ja na własnej skórze się przekonałam że to nie były tylko moje urojenia.Mniej więcej przez rok śniło mi się i to prawie co dzień że mój chłopak mnie zdradza rozmawiałam z nim o tym,pytałam ale oczywiście on się wypierał aż przyszedł moment że w końcu wręcz wymusiłam na nim prawdę i się przyznał do jednorazowej zdrady od tamtej pory te sny o zdradzie zniknęły i ciesze się że uwierzyłam moim snom mimo to że wszyscy mi mówili że po prostu jestem o niego zazdrosna więc czasem warto postawić na swoim i uwierzyć sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz śni mi się że mój chłopak mnie zdradza.

We śnie przyłapałam go w samochodzie ze znacznie młodszą dziewczyną,

jak zakładał spodnie, pytam go co ty zrobiłeś on na to przecież nic się nie stało i ja wróciłam do domu.

Może mi ktoś wytłumaczyć co to oznacza już nie pamiętam mojego pierwszego snu ale był podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,że to co nam się śni w jakiś sposób nas przestrzega przed czymś.Ale bez przesady.Im więcej będziemy sobie wkręcać ,ze nasza druga połówka nas zdradza,tym częściej się będzie nam to śniło,i zamiast przez zdradę(która tylko ci się śni) rozejdziecie się przez brak zaufania.weź wyluzuj ,co ma być to i tak będzie ,i tego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie ostatnio snilo ze slyszalam jak moj maz rozmawia przez telefon (schowany w lazienc) z jakas kobieta, nic wiecej nie pamietam tylko to ze mialam silne przekonanie ze chodzi o zdrade. Dodam tylko ze nie jestem o niego zazdrosna i tym bardziej wydaje mi sie ten sen dziwny. W ogole to wiecej w tym snie myslalam niz widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

welea

Wg mnie Twój mąż ma dobrą korelacje ze swoją żeńską częścią osobowości (motyw rozmowy telefonicznej).. nie mniej jednak bardziej o intuicję może tu chodzić.. co troche sie z tym kryje przed innymi - jest to dla niego temat tabu.. muślę że dla tego że gro mężczyzn uwaza to za nie męskie (stąd ukrywanie sie w łazience - miejsce intymne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny snilo mi sie,ze zdradzam mojego chlopaka.tym razem sen wygladal tak,ze najpierw uprawaialm seks z kolega z roku(czemu o zgrozo przygladal sie moj brat), potem wyrzucilam tego chlopaka z mojego mieszkania.i powiedzialam,ze z nami koniec.nie bylismy ze soba tylko uprawialismy seks.po czym on powiedzial o tym wszystkim mojemu ojcu, a potem dowiedzial sie jeszcze moj chlopak. ja wyparlam sie wszystkiego, mowiac ze on jest klamca i tylko sie z nim przyjaznilam,a on to robi zeby zniszczyc moje szczescie.

jestem w naprawde udanym zwiazku i przez mysl mi nie przeszlo nigdy ze moglabym zdradzic swojego chlopaka. ale budzac sie mam poczucie winy. nigdy nie sni mi sie moj chlopak tylko inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj mialem taki przerazajacy sen w pracy

(tak w pracy.. zamknolem sie i polozylem na 3 krzeslach)

 

teraz wkrecam sobie jakas paranoje i sie boje i tak sie koszmarnie czuje ze masakra..

a i jeszcze cos jak sie obudzilem, to mi az lza/lzy polecialy

 

 

a wiec zacze od poczatku:

 

jestem z dziewczyna od 37 dni razem.. 30 dni razem, teraz 7 dni rozlaki, bo ja mieszkam w niemczech ona w polske :( pojutrze bede uniej, jade do niej

(znalem ja juz dluzej, ale sie nia nie bardzo interesowalem itd)

 

 

wczoraj wrzucila mi zdjecie z kolegi(jej kuzyn) 18-tki, gdzie ona tez byla..

na tym zdjeciu ona sie centralnie namnie patrzyla a ja gdzies tam, niewiadomo gdzie...

Ona miala taka piekna czarna sukieneczke zalozona z dekoltem..

 

 

i przed usnieciem myslalem o tym zdjeciu..

jak juz spalem to zaczol sie ten sen..

 

co pamietam to:

 

ze zaczelem sie kochac w pracy z jakas dziewczyna w slicznej czarnej sukience.. najpierw bez twarzy, potem niby to byla moja dziewczyna (moja ma blond wlosy).. a potem okazalo sie (jakos to wyszlo) ze miala czarne wlosy, twarz widzialem ( ale niemam zadnej takiej znajomej i nieprzypominam sobie ze taka dziewczyne widzialem kiedys na oczy)

 

i jak sie zorjetowalem ze to nie z moja dziewczyna szaleje w biurze to sie wachalem i niechcialem sie znia kochac .. gotowalem sie w srodku ale jak bym niemogl sie postrzymac..

jak calowalem ja dalej, to mialem takie przewidy ze widze swoja ukochana w niej..

 

az mnie potem odrzucilo..

jak ja zobaczylem.. czulem sie okropnie ze moja dziewczyne zdradzilem..

 

potem jakos przyszedl moj kolega (jej kuzyn) z jakas inna dziewczyna (ona miala czarne wlosy)

oni nas razem widzieli, ale nie jak cos robilismy tylko jak bylismy od siebie odsunieci i ja w majtkach i koszulce, tamta inna tez..

 

 

i wpadlem w panike ze moj kolega(jej kuzyn) opowie jej ze sie kochalem z inna itd..

 

jeszcze zklamalim ze nic miedzy nami niebylo..

 

 

i wtedy sie obudzilem, serce mi bilo ze myslalem ze padne, lzy mi z oczow poszly i do tej pory sie wstydze i sie zastanawiam o co tutaj chodzi..

 

boje sie, boje sie jej o ty snie powiedziec, ale jak go jej niepowiem to nie przezyje..

 

masakra prosze pomuzcie mi...

 

 

 

 

ach tak to piszac, o tym ze moj kolega idzie z jakas czarna dziewczyna to weszlo mi samemu do glowy ze ta dziewczyna z ktora on szedl to mogla byc moja siotra, ktora jedzie z nim 10-11stego do polski.. ja ajde jutro..

 

moja siotra miala jechac zemna ale ja namawialem ze ma jechac z nim do niego.. bo ja chce jechac najpierw po moja dziewczyne..

 

mam wlasnie czarne mysli, bo szukalem w internecie i pod wyrazem zdrada pisze bedziesz mial wieksze klopoty niz teraz masz

 

czy to proroczy sen ze moze sie cos mojej siostrze stac? i to bedzie z mojej winy bo jej niechcialem wziasc do siebie do samochodzu..

 

czy chodzi omnie i o moja prace, bo ostatnio proche zaniednuje i klamne

 

czy omnie i ta moja dziewczyne?

 

 

prosze was pomuzcie mi, bo ja naprawde zwarjuje :(

 

 

boje sie tak bardzo opowiedziec to mojemu skarbku,

jak sadzicie powinnelem?

 

 

 

 

(przepraszam za taki dlugi text i z bledami ortograficznymi o wogule.. ja siedze zagranica.. a polskiego uczylem sie niedlugo :( )

 

zegnam i czekam na wasze wypowiedzi

 

 

serdecznie z gory dziekuje!!

Edytowane przez Sschraube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałam taki sen że mój chłopak zdradza mnie z Dodą tą piosenkarką ale jestesmy razem z moim chłopakiem i jeszcze nigdy mnie nie zdradził a z tą Dodą to wogóle jest jakiś absurd bo my jestesmy za granicą a ona mieszka w Warszawie nie czaje a dodam ze mamy udane zycie seksualne,proszę o przetłumaczenie mojego snu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otóż śniło mi się że byli u mnie w domu: mój chłopak , mój były z dziewczyną .

siedzielismy na podwórku i ja poszlam z tym bylym na chwile do domu i widzialam przez okno jak ta dziewczyna mojego bylego chodzi na mojego chlopaka .. tuliła go mocno .. przytulała .. a poźniej pocałowała w policzek ..

w mdz czasie przebudzilam się sniłó mi się coś innego i znow na koniec snu snil mi sie moj chlopak ze szlismy po drodze i moj byly tez i moj wmawial mi ze to nic takigo co ona zrobila ze to nie jest rzadna zdrada zebym nie przesadzala i wypominal mi sytulacje gdy ja sie przytulilam do swojego przyjaciela ... tylko ze ja go nie pocalowalam jak ona ..

Co taki sen może oznaczać ? :icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

szłam z bardzo dobrym kolegą korytarzem (szkoły?), zresztą partnerem studniówkowym. byłam smutna. kolega mówił mi,żebym uważała na jakiegoś Kamila (nie mam kolegi o takim imieniu),bo ma na mnie oko. na co ja,że przecież z nim rozmawiałam tylko dwa razy. kolega odpowiedział,że mam w końcu otworzyć oczy (często mu się zwierzałam,że nie mam powodzenia u chłopaków i z innych spraw),może nawet i teraz,po czym przyklęknął przede mną. podeszłam do okna,oparłam się o parapet i zaczęłam ukradkiem płakać (ze smutku). był to ból związany z moim obecnym chłopakiem,jego w tym śnie nie było,chyba w nim nie żył. kolega podszedł do mnie,jakoś mimowolnie szukając ciepła (?) przytuliłam się do niego przez łzy,a on zaczął cytować zdania,słowa wypowiedziane przez mojego chłopaka,kiedy byliśmy razem.

 

czy ten sen ma związek z tym,że mam coraz większe wątpliwości w swoim związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc. Mam narzeczonego z ktorym jestem bardzo szczesliwa i bardzo go kocham. Jestesmy razem przeszlo 3 lata. On mnie tez bardzo kocha. Ja jestem o niego zazdrosna i on o mnie tez. Obecnie on jest w angli a ja jestem w polsce i dzis w nocy mialam okropny sen, bo snilo mi sie ze zdradzalam go z moim kolega ze studiow. Nigdy go nie zdradzilam i nie chce byc z nikim innym tylko z moim narzeczonym i nie podoba mi sie nikt inny. A wiem ze temu koledze barzdo sie kiedys podobalam. Prosze o pomoc w przetłumaczeniu tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Patka15

Wydaje mi się że tu o Twoje lęki chodzi - nie wiem w jaki sposób rozstałaś się z byłym.. ale najwidoczniej obawiasz się że jakać Ci obecnego chłopaka odbije (jakby jakaś sytuacja miała sie powtórzyć)... w dalszej części wynika że prawdopodobnie nie masz się co martwić

 

 

 

anique

Albo faktycznie możesz sie spodziewać takiego zdarzenia że ktoś może zając miejsce Twojego chłopaka, a płacz lub smutem może sugerować Twój nastrój (ale to chyba mało prawdopodobne).. albo to głos Twojego sumienia ukazany jako postać kolegi "studniówkowego" - w każdym razie dostałaś sygnał żeby zwrócić uwagę na kogoś komu sie podobasz i że jest taka ewentualność że ktoś chciałby być bliżej Ciebie... myślę że możesz to nawet podświadomie wyczuwać

 

 

 

marika159

Myślę że tu mogą w grę wchodzić dwie wersje tego snu:

...albo masz obawy przed ewentualną zdradą partnera...

...albo to coś na zasadzie :co by było gdzybyś nie była ze swoim chłopakiem lecz z tamtym..?

W kazdym razie w jednym i drugim przypadku może chodzić o to co siedzi w Twojej nie do końca ujawnionej podświadomości i jaki jest Twój stosunek do zdrady w ogólnym ujęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiejszy sen byl okropny. Widzialam jak moj mezczyzna zdradza mnie ze swoja kolezanka(hostessa) w moim domu!!! Baaa... najlepsze jest to, ze ani moi rodzice nie reagowali na to co sie dzieje. Ja zalamana ryczalam w pokoju, modlac sie o smierc... Po chwili przyszedl do mnie pozegnac sie i wyszli szczesliwi, zakochani. Czulam okropny bol serca zarowno w snie jak i po przebudzeniu. nakgorszy jest fakt, ze juz zdradzal mnie z kolezanka ze studiow. Meczylam sie z ta sytuacja ale jednak wybaczylam mu to, co robil. Od samego rana probowalam sie dodzwonic do niego, jednak nie odbiera. Czuje, ze ten sen jest odzwierciedleniem tego co stanie (dzieje) sie w moim zyciu... Prosze pomozcie mi, co mam rozumiem poprzez ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

malgorzatar1988

Sądzę że to Twoje lęki i obawy winikajace z sytuacji jaka miała miejsce w przeszłości, że Twój facet zostawia Cie dla kogoś kto Twoim zdaniem jest atrakcyjniejszy od Ciebie... nie chciałabym tez demonizować żeby nie zapeszyć, że jest możliwość takiej ponownej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy mam sny, że zdradzam swojego chłopaka. Z byłymi partnerami, albo z jego kolegami... nie wiem, co to może oznaczać, bo najczęściej budze się wtedy z ogromnym poczuciem winy, ponieważ nie czuje absolutnie zadnego pociagu do innych mężczyzn- jestem przekonanana o tym, że kocham tylko swoją drugą połówke.

 

Nie mam pojęcia co te sny mogą oznaczac, ale jest mi z nimi bardzo źle :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Snił mi sie dzis moj były facet chyba to był on nie jestem do konca pewna, w kazdym razie był flirciarzem i predzej mnie zdradził w tym snie,miejsce to miało na jakis wczasach w domkach letniskowych,pewnego razu wyszedł gdzies i zostawił telefon,dostał mmsa od jakiejs dziewczyny zobaczyłam nr tel i odrazu oddzwoniłam i opierniczałam ja... bardzo krzyczalam ze to moj facet i ma sie od niego odpie.....

co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ines19, to bardzo trudne pytanie, zdrada może mieć wiele różnych znaczeń, które należy odczytać zarówno z połączenia jej z innymi symbolami występującymi we śnie, jak i z indywidualną sytuacją osoby śniącej. Nie opisałaś absolutnie żadnych szczegółów swojego snu, ani relacji jakie w rzeczywistości panują między Tobą, a Twoim chłopakiem, a bez tego ani rusz ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem tu nowy i proszę o interpretacje snu, otóż:

Śniło mi się już po raz drugi, że kocham się z kobietą, zdradzając przy tym swoją żonę. Pierwszym razem kochałem się z dziewczyną, którą znam ale nigdy nie patrzyłem na nią jako na obiekt pożądania. Drugim razem, kochałem się z aktorką i tu też jest pewna nieścisłość, bo tak samo jak w przypadku poprzednim, nie miałem nigdy fantazji seksualnych na jej temat. Dodam tylko, że moja żona jest bardzo atrakcyjna, a sny są tak realistyczne, że po przebudzeniu mam wrażenie jakbym naprawdę to zrobił. Czy moja podświadomość mówi mi, że powinienem to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem nowa i również mam problemy z ciągle powtarzającym się snem..

Bardzo często śni mi się że zdradzam swojego chłopaka.. Ale nigdy nie widzę z kim.. Ten sen się bardzo często powtarza a mnie to zaczyna męczyć i niepokoić:( Bardzo kocham swoją drugą połówkę i nigdy nie przyszło mi do głowy żeby go zdradzić (zwłaszcza że jesteśmy już ze sobą 3 lata). Nie wiem co mam robić i co ten sen oznacza, boję się że przez to coś w moim związku może się zmienić. Proszę o pomoc

 

(w tych snach nigdy nic więcej nie zaszło. Tylko się całowałam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

xavi4

A może to podpowiedź abyście razem z żoną nieco urozmaicili Wasze relacje, erotyczne również, zanim wkradnie się nuda... abyście mogli sobie pozwolić na nieco fantazji..

 

 

 

kitatata

Zobacz co napisałam powyżej, możliwe że to samo dzieje sie w Twoim związku.. a skoro sen sie powtrza, to znak, że problem moze byc poważny i należy sie nim zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tego sie obawiam, że to jest troche poważny problem... tylko jak sobie z nim poradzić, nie wiem co robić. (śni mi się to już dosyć długo..jakieś kilka miesięcy) najgorsze jest to że w tych snach pojawia się co chwile ktoś inny ale za każdym razem nie mogę rozszyfrować kto to.. w każdym razie tym mężczyzną nie jest mój chłopak i to mnie niepokoi... nikomu tego nie mówie, tylko zwróciłam się właśnie do Was i licze na pomoc.. co powinnam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xavi4

A może to podpowiedź abyście razem z żoną nieco urozmaicili Wasze relacje, erotyczne również, zanim wkradnie się nuda... abyście mogli sobie pozwolić na nieco fantazji..

 

 

Życie erotyczne...a co to jest? Moja żona jest zimna jak lód. Jak już dojdzie do niego, to przeważnie jest to na zasadzie, aby do końca i już, a później m-c przerwy, czasami dłużej. Ja już próbowałem urozmaicać nasze życie seksualne, ale jak można zachęcić kogoś kto nie "łapie" żadnej zachęty?...:smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a ja mam taki problem że sny o zdradzie mojego faceta zdarzają mi się bardzo często...zasadniczo raz na tydzień:/ samą mnie to męczy choć wiem że on nigdy by czegos takiego nie zrobił... czy aż tak sie obawiam tego i jestem aż tak strasznie zazdrosna? bo jak inaczej to tłumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

kitatata

Ja bym nie demonizowała tego snu w taki sposób, ze pójdziesz i zdradzisz chłopaka.. ale widocznie coś jest na rzeczy skoro życie erotyczne ulega urozmaiceniu w śnie. Jak sama podkreśliłaś - sen będzie się powtarzał dopuki nie rozwiążesz tego problemu.

Czy jest coś, czego brakuje w Twoim partnerze bądź w Waszym związku - coś, czego brak rekompensujesz sobie w snach?

 

 

xavi4

Nie czuję się na siłach aby cokolwiek więcej doradzić, jak tylko to, abyście poszukali pomocy u specjalisty.

Powodzenia Wam życzę

 

 

oleczkaaa

W zasadzie to sama zinterpretowałas własne obawy ujawnione we śnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może problem tkwi w tym że nie jesteśmy jeszcze na etapie współżycia. Tylko nie rozumiem dlaczego w snach nie pojawia się mój chłopak, tylko jacyś obcy mężczyźni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Kitatata, może będzie prościej jesli Ci to wytłumaczę na przykładzie moich snów - czasem, gdy śnia mi sie "niby" obce osoby, ale to i tak Ci ludzie mają jakieś charakterystyczne cecy co osoby, które faktycznie znam.

Np. śnił mi sie kiedys długowłosy blondyn, ale mówił i zachowywał się jak krótko obcięty szatyn, którego dosyć długo znam - poprostu tutaj miałam do czynienia nie tyle z przeniesieniem, co i z uwypukleniem symbolu długości włosów (co do koloru - przyjęłam, że o jasne intencje chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie rzeczywiście tak jest że te osoby z moich snów mają podobne charaktery do tych, których znam. Po prostu sama mam sobie nadać znaczenie cechom ze snu. Tylko mam pewne poczucie winy, bo mój chłopak nigdy by mnie nie zdradził i wydaje mi się, że snami wyrządzam mu krzywdę...

Czyli znaczenie takiego snu niema odpowiednika w codziennym życiu?

nie zastanawiać się co ta "zdrada" może oznaczać..

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo często ni mi się że mój chłopak mnie zdradza. dzisiaj śniło mi sie jak moja kooleżanka do mnie mówi ze widziała go z dziewczyną[której bardzo nielubie] obydwoje byli pijani. a był on na studiach we wro a mieszkamy 200 km od wro. śniło mi się też że zdradzał mni ei śmiało mi to mówil.przeróżne sny takie że między nami było źle . nie wiem dlaczego śnią mi się takie rzeczy . ! prosze pomóżcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi sie ze mój chłopak mnie zdradził. Znajdował sei on w jakims budynku bez okien i drzwi same sciany i tam lezał najpierw pijany. Pózniej widziałm zdjecia i filmy jak w tym budynku uprawia seks z jakas blondynka. Twarzy nie widziałam bo była zwrócona tyłem. Nastepnie nie odzywał sie on do mnie jakis czas i szukałąm go z moja mam i lezał pijany na przystanku w obecnosci jakis meneli. Wzieąłm go stamtad do mnie do domu i pózniej prosiłam go zeby wytłumaczył mi co sie dzieje czemu tak robi. Koniec snu. W 2009 roku miałam z nim problemy bo lubił sobie wypic i nie odzywac do mnie przez kilka dni i go szukałąm nie wiedziałm co sie z nim dzieje. Ale przez całe swieta i sylwestra mnie zaskoczył bardzo pozytywnie. Był spokojny i super było. Dlatego nie rozumiem co ten sen ma znaczyc. Oczywiscie po tych wszystkich odbiciach jego nie ufam mu tak jak kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i proszę o interpretację:

Jestem z dziewczyną 6 miesięcy. Sypiamy ze sobą. Wcześniej miała krótki epizod z pewnym facetem. Wiem że mnie nie zdradzi. Ostatnio jednak ten facet odezwał się do niej. Piszę bo miałem sen iż Ona zdradza mnie właśnie z nim. Zaznaczam że ostatnio mieliśmy trudny weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqeq, taki sen jest wynikiem niczego więcej, niż Twojego niepokoju. Piszesz, że wiesz, że ona Cię nie zdradzi - bo to Ci podpowiada serce, ale może rozum zasiewa ziarno wątpliwości?

Nie martw się, bo nie jest to sen proroczy, to projekcja ukrytych obaw, które tkwią w Tobie i możliwe, że sen będzie się powtarzał póki nie przestaniesz się przejmować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mnie się śnił sąsiad[ w rzeczywistości ma córeczkę, żonę i za bardzo nie rozmawiamy jak to sąsiedzi:)]że szedł z synkiem, zostawił go gdzieś i poszedł na randkę z jakąś młodszą dziewczyną niż jego żona, jak ja to mam rozumieć? a na mnie dziwnie się patrzył, w śnie wyglądało to jakbyśmy mieszkali w tym samym mieszkaniu, ale nic nas nie łączyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Dzisaj w nocy miałem dość dziwny sen, konkretnie byłem ze swoją dziewczyną u kogoś, nie pamiętam kto to był, jakiś koleś, na początku myślałem, że to mój ojciec, lecz nie wydaje mi się, po za tym byliśmy w jakimś nie znanym mi miejscu, z jakiegoś powodu musiałem wyjść, nie wiem czy tylko z pokoju, czy z mieszkania, lecz coś mnie tknęło i wróciłem dosłownie za pare sekund, gdy otworzyłem drzwi i wszedłem moja dziewczyna zakryła się rękoma, bo była bez bluzki i stanika i usłyszałem słowa, że to nie tak i sen się urwał obudziłem się, troszkę zamrtwiony. O co chodzi :(( proszę o szybką odpowiedź

Edytowane przez 90yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam straszne sny.Budze sie w płaczu cała spocona i nie mogę później zasnąć:( Ostatnio mam sny jak mój chłopak zawsze jest z inną dziewczyną a ja na to patrze z boku i on mnie odtrąca to mnie beadzo boli.Mimo to że spie z nim i jest całą noc przy mnie i tak czuje strach przed stratą mojej jedynej miłości.Prosze przetłumaczcie ten sen bo to wszystko sie ciągnie już 4 miesiące:( Z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś miałam dziwny sen: sniło mi się ze zdradzałam mojego chłopaka z kimś kogo niedawno poznałam, jednak potem oboje się dowiedzieli że ich oszukuje, po czym kazali mi wybać a ja wybrałam tego nowego, ale cały czas chodziłam i martwiłam się o byłego chłopaka...

Co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

śnił mi się przystanek autobusowy, gdzie była jakaś impreza, dziewczyny biegały w bikini, byly tance i tego podobne rzeczy, ale nie chodzi o miejsce. bylam tam z moim chłopakiem, który w pewnej chwili mnie zostawił i położył się na łóżku, gdzie była piękna blondynka z dlugimi wlosami i kaskiem na głowie. Pamiętam, że on byl strasznie na nia napalony, zaczął ją rozbierać, ja patrzyłam na niego z pewnościa że nic nie zrobi, jednak się myliłam, caly czas patrzyłam na niego, kiedy doszedl wstałam i poszłam ze łzami w oczach.

co mogło to oznaczac ? proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen mojego chłopaka

 

dziś mój narzeczony opowiedział mi swój sen pierwszy raz mu się śniło ze mnie zdradził choc do tej pory w jego snach było na odwrót ze ja go zdradzam czy powinnam się czegoś obawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam gdzie to napisać, ale najpierw śnił sie mój były chłopak którego odruchowa chciałam złapać za rękę.. kawałek zliśmy i wsiedlimy do tramwaju wtedy już go nigdzie nie widziałam za to spotkałam mojego obecnego chłopaka z jakąśdziewczyną (była troche podobna do mnie) powiedzieli mi ze moja chłopak mnie z nią zdradza ale ma tego dość i kazała mu wybrać, oczywiście wybrał mnie. pojechaliśmy do domu mojego przyjaciela (kiedyś było miedzy nami coświecej ale on teraz jest z mojąprzyjaciółką i nasze stosunki sie zmieniły ;( )siedzieliśmy z jego mamą na ogrodzie bo nie było go w domu, kiedy on przyszedł to nic nie powiedział starałam się z nim porozmawiać ale on mnie minął jakby nie chciał mnie widzieć wszedł do domu a po chwili wyszedł też nic nie mówiąć.. ;/ co to moze znaczyć?? ze wszystkimi mam dobry kontak poza moją przyjciółką bo jest o mnie zazdrosna ;( pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu chlopakowi kilka dni po naszej studniowce snilo sie, ze bylismy na niej, tak juak kilka dni wczesniej, te same stroje, Ci smi ludzie. On mnie szukal, wszedl do szatni ktora byla w jednej z klas (wszystko odbywalo sie w szkole) i zobaczyl jak zdradzam go z moim kolega, ktorego on nie lubi... stalam oparta o biurko a on za man i... ekhm.. bylo to w tym samym miejscu, w ktorym na 100dn przesiedzielismy troche czasu i rozmawialismy. Moj chlopak patrzyl na nas, kolega gdy go zobaczyl-przestal a ja powiedzialm do niego zeby nie przestawal i patrzylam na mojego chlopaka z taka dzika nienawiscia.... pozniej przyszla moja kolezanka z klasy i on zaczal sie z nia kochac tak, jak ja z moim kolega i patrzylismy na siebie... nie wime co to moze znaczyc, kiedy tż opowiadla mi ten sen to byl jeszcze w totalnym szoku skad mu takie sny mogly sie uroic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

snilo mi sie ze wyszłam na chwlie a gdy wrocilam moj chlopak lezal na sofie z jakas laska i sie calowali po czym podeszłam a on widząc to schował cos do kieszeni...... i powiedzial smiejac mi sie w tważ ze jestesmy juz kwita .... co to moze znaczyc?:(

Edytowane przez kkaarroolliinnaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam ja mam podobny problem wczesniej juz mialam dziwne sny ze kocham sie z kimś nie zwracałam uwagi na takie sny mimo ze mam chlopaka i to nie on byl w tych snach, niedawno jednak mialam realistyczny sen ze zdradzilam swojego chlopaka ze kochalam sie z kims innym i balam sie ze on sie dowie bardzo tego zalowalam przerazil mnie ten sen nie mam pojecia co to moze oznaczac? prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem okropny sen...

śniło mi sie ze moj chłopak zdradził mnie z moja własna siostra, gdy chciałam do tego wrócić pogadać o tym z nim on po prostu olewał to i sie śmiał ze mnie.. było to okropne, krzyczałam płakałam a on tak odszedł, wydaje mi sie ze był z nami koniec i dlatego teraz tak sie fatalnie czuje.

co to oznacza? czy na prawdę musze się bać? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałęm dziwny sen ;/ Śniła mi sie moja dziewczyna ;/ znalazłem u niej drugi telefon i pisałą na nim z innym chłopakiem i po czasie powiedziała mi ze są razem ;// jak mam rozumiec ten sen ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam takie pytanie.. już kilka razy miałam takie podobne sny.. otóż.. najcześciej jest to jakiej oficjalne przyjecie, impreza.. na ktorej jest sporo osób.. i powtarza się taka sytuacja.. jakis chłopak chce sie do mnie zblizyc (za kazdym snem jest to inny 4 razy byli to moi prawdziwi koledzy a 1 raz nieznajomy) zbliżyc w sensie bardzie pocałowac.. ja poczatkowo lekko ulegam ale do niczego zazwyczaj nie dochodzi (ewentualnie jakis niewinny pocałunek..) bo cały czas mysle ze mam chłopaka i nie moge tego zrobic.. po czym koncze taka sytuacje sama.. i (w 3 snach na 5) biegne do swojego prawdziwego chłopaka, ktory niby o niczym nie wie.. a ja czuje sie z tym źle czuję.. czy to że ten sen sie powtarza moze cos oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
co to oznacza? czy na prawdę musze się bać?

 

Naprawdę się nie musisz bać. Sugerowałabym się właśnie nie bać, bo jeśli będziesz o tym myśleć, pamiętać i czyuć się źle - sny będą powracać - z Twoich obaw. Wiele postów temu w tym temacie zostało napisane

A) Obawy

B) Proroctwo

Również miałam wiele snów o zdradach- im bardziej się nimi przejmowałam tym były gorsze. Zastanów się być może obawiasz się z jakiegoś powodu zdrady? Na pewno działa na Ciebie sen, bo nawet się źle czułaś :(

Miałęm dziwny sen ;/ Śniła mi sie moja dziewczyna ;/ znalazłem u niej drugi telefon i pisałą na nim z innym chłopakiem i po czasie powiedziała mi ze są razem ;// jak mam rozumiec ten sen ??

Zastanów się czy Twoja dziewczyna lub jakieś nieznaczne lub większe wydarzenie w waszym związku/życiu powodować może właśnie obawę przed taką sytuacją. Może gdzieś głęboko zastanowiłeś się /pomyślałeś o czymś takim, może sam myślałeś o innej?

po czym koncze taka sytuacje sama.. i (w 3 snach na 5) biegne do swojego prawdziwego chłopaka, ktory niby o niczym nie wie.. a ja czuje sie z tym źle czuję.. czy to że ten sen sie powtarza moze cos oznaczac?

Być może czujesz potrzebę flirtu z innymi, ale w końcu stwierdzasz że twój chłopak jest lepszy? A może po śnie na pewno zastanawiałaś się jakby to było? Wiesz już że źle się z tym czujesz :) więc jeśli znudził Ci się Twój związek należałoby coś do niego wnieść? I przede wszystkim nie rozmyślaj nad tym nie czuj się źle to tylko sen patrz realnie twardo stąpając po ziemi, a sny przestaną Cię nawiedzać. Ty je napędzasz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o interpretacje snu przedstawiającego jak mężczyzna będący ojcem i mężem zdradza swoja małżonkę.

^^ pzd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój chłopak przytulał i wogóle ciągle śni mi się ze mnie zdradza teraz z osoba w której kiedys ise zauroczył co to moze oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śni mi się już któryś raz, że zdradzam swojego chłopaka. Dzisiaj np. zdradziłam go z duchem, zwykle zaś z jakimś człowiekiem. Za każdym razem w śnie ten z którym zdradzam, całuje i przytula tak samo jak mój chłopak.

Prywatnie mieszkam daleko od mojego chłopaka, może to ma jakiś wpływ.

Nie wiem jak można zinterpretować takie sny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patunia ten sen jest tylko Twoja obawa co do tego, że taka sytuacja może mieć miejsce w rzeczzwistości.

 

Sylwia tutaj mam nasuwają mi się dwie myśli :

1. Masz jakiś ukryty żal o coś do swojego chłopaka, obwiniasz go o coś, lub też z jakiegoś powodu czujesz niechęć do niego.

2. Jest to tylko Twoja fantazja erotyczna, która rozładowuje napięcie i tęsknotę która się w Tobie gromadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...