Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mojemu chłopakowi śniło się, że był w dużej grupie swoich kumpli.

Wtem pojawiłam się ja z jakimś chłopakiem, który okazał się ważniejszy niż chłopa z ,

którym jestem.Mój facet bardzo chciał abym została z nim, bardzo płakał,

a ja odwróciłam się i odeszłam z tamtym chłopakiem.

Ten sem może mieć jakieś szczególne znaczenie dla naszego związku.

PROSZĘ o interpretację tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    19

  • Sephira

    18

  • Aneta

    12

  • Nikopol

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się dzisiaj, że miałam wyjść za mąż, ale dzień przed ślubem mama powiedziała mi, że widziała jak mój narzeczony całuję się z moją kuzynką. Po rozmowie i wyjawieniu prawdy z przyszłym mężem zerwałam, mimo płaczu i cierpienia.

(W realnym życiu ten który mnie zdradził w śnie to mój chłopak)

Co może oznaczać taki sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Przejdę od razu do rzeczy. Warto dodać że zdrady bym chyba nie przeżyła i bym się rozstała chociaż kto wie, a już tym bardziej ja bym tego nie zrobiła swojemu mężczyźnie.

 

Sen : Pewnego dnia na maila przyszła dziwna wiadomość. Otworzyłam ją. Co się okazało, był tam filmik który wskazywał, że ja zdradzam mojego chłopaka z jakimś innym. w pierwszej chwili nie wiedziałam o co chodzi i faktycznie pomyślałam ze to ja. To wyglądało "prawie" tak realistycznie, że z początku myślałam ze tak się stało naprawdę.Potem w necie widziałam kolejny filmik niby z moim "udziałem". Przestraszona i zmieszana nie mogłam ukochanemu spojrzeć w oczy. W między czasie jego "odmłodnieni" rodzice znaleźli w internecie moje pseudo filmy i pokazali je chłopakowi. ponieważ z nim mieszkałam to spojrzał się na mnie powrzeszczeliśmy na siebie, on uderzył mnie w twarz, trzasnął drzwiami i wyszedł. Wtedy zaczęłam analizować, o co tu we wszystkim chodzi? Zdałam sobie sprawę, że dałam się wciągnąć w jakąś manipulacje. Przecież nigdy nie zdradziłam mojego mężczyzny! Poszłam do jego rodziców, aby pokazali mi ten film i już "na trzeźwo" przeanalizowałam "postacie" w nim. Okazało się, że to jednak nie jestem ja! Tylko ktoś bardzo podobny do mnie, choćby dlatego się dowiedziałam że nie o mnie chodzi po tatuażu dziewczyny, miała go w dolnej części pleców, powyżej pupy.Kiedy ja wraz z jego rodzicami rozkminiliśmy, że ktoś mnie wrabia obudziłam się ze łzami w oczach. W mailach znajdowały się również pogróżki.

 

Co to może oznaczać? Dodam, że jestem z tym chłopakiem 5 lat, mieszkamy ze sobą i planujemy wspólne życie. Dobrze nam razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam miałam dzisiaj dziwny sen, śniło mi sie że razem z moim meżem oglądaliśmy coś na kamerze i nagle zobaczyłam że on mnie zdradza wybiegłam i znalazłam się obok pod blokiem, okazało sie że to więzienie i zadzwoniłam tam aby po prosić żeby zszedł mój były chłopak, przytulił mnie i wyznalismy sobie miłość, czułam sie tak dobrze że nawet jak się obudziłam przez chwilę żałowałam ze to sen, proszę o interpretację

:) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może obecnie już nawet przestałaś świadomie zwracać na to uwagę, co innego z podświadomością - poprzez sny daje Ci ona do zrozumienia, że jakby spojrzeć wstecz (oglądanie czegoś na karze) to taki stan rzeczy względem którego masz zastrzeżenia, trwa już od dłuższego czasu.

Obecność byłego partnera mogła wziąć się stąd, że on (w przeciwieństwie do męża) poświęcał Ci więcej czasu. Czułaś bliskość drugiego człowieka, czego obecnie może Ci brakuje - dlatego rekompensujesz to sobie we śnie - pamiętasz to ciepłe uczucie tuż po przebudzeniu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to uczucie właśnie po przebudzeniu było najlepsze i wcale nie daje się zapomnieć, a własnie w rzeczywistości mój były partner też nie poświęcał mi czasu i rozstaliśmy się własnie przez jego zdradę i tego nie rozumiem dlaczego on? i do niego po biegłam , ale w sumie nei mogę powiedzieć że nie myslę o nim czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałam już 2 sny, w których głównym motywem była zdrada. W pierwszym śnie mówiłam mojemu chłopakowi, że całowałam się z innym, ale on mi wybaczył. Natomiast w drugim śnie zaprosiłam jakiegoś chłopaka (nie znam go) do mojego domu. Poszliśmy do mojego pokoju i po rozmowie itp. zaczęliśmy się całować. Ja leżałam pod nim i widać było, że nie skończy się tylko na pocałunkach.. W pewnym momencie przerwałam mu i powiedziałam, że przecież mam chłopaka, ale on kazał mi się tym nie przejmować i kontynuowaliśmy. Chciałabym się dowiedzieć co oznaczają te sny, bo nie mogę przestać o tym myśleć. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia moim zdaniem ten sen pokazuje, ze masz o coś żal do swojego chłopaka który dusisz w sobie, może tez obwiniasz go o coś przez co czujesz niechęć do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja powiem tak śniło mi się że chłopak mnie zdradził przyszedł do domu i przedstawił nam swoja ukochaną a zaraz po tym wywołała sie bójka i afera on zemdlał ja go cuciłam a ona sie temu przyglądala jak sie dobudził to stwierdził ze i tak mnie juz nie kocha że jestem mu nie potrzebna i mam pytanie co to moze znaczyć ?

To nie jest zazdrosć bo wiem ze nigdy by mnie nie zostawił tęsknota też to nie jest bo widuje się z nim całe dnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zdrada!!!

Już 3 raz mam ten sam sen,śni mi się że mój mąż mnie zdradza, za każdym razem z inną kobietą i w innym miejscu,doprowadza mnie to do szału i zaczynam się zastanawiać czy to przypadkiem nie jest jakieś ostrzeżenie.Proszę o opisanie snu,bo inaczej chyba oszaleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że miałam chłopaka i prawie go zdradziłam z chłopakiem przyjaciółki.. a w rzeczywistości ja nie mam chłopaka ale moja przyjaciółka ma.. co może oznaczać taki sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

PROSZĘ PRZTLUMACZCIE MI SEN. Bylam z moim chlopakiem na wakacjach u mojej mamy. Dojechala potem do nas Tomka przyjaciolka. Bylo wszystko dobrze. Dopoki nie zauwazylam jak zasneli razem na lozku on ja tak czule obejmowal. Nie mowilam nic. Potem ona coraz czesciej pchala sie mu do lozka. Ja nie mowilam nic. az wreszcie nie wytrzymalam. zaczela sie bojka. Ciagnelam ja za wlosy mowiac ze nie odbierze mi faceta. A do niego ze lazami w oczach krzyczalam i prosilam NIE ZOSTAWIAJ MNIE, NIE ROB MI TEGO. Potem wsiedli razem do samochodu i odjechali. A ja czekalam na niego przed domem. Tak jak bym podswiadomie wiedziala ze wroci. Co moze oznaczac taki sen? Ostatnio sie klocimy, przez 3 lata nigdy tak czesto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Apropo zdrady, mnie się śniło, że ja zdradziłam. Facet sprawiał wrażenie ujmującego i całkowicie oddanego. Decydując się na seks z nim, miałam swiadomość, że zdradzam i to uczucie nie było fajne, ale zrobiłam to z wiarą, że spędzę z nim szczęśliwie resztę życia. Jednak tuż po zdradzie okazało się, ze oszukał mnie i wykorzystał, potraktował jak szmatę, wyśmiał i odszedł z inną. Tak, jakby pod maską anioła, krył się diabeł.

Nigdy w rzeczywistości nie zdradziłam, przynajmniej w sensie fizycznym. Na podstawie snu mogę tylko powiedzieć, że jest to przeokropne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Śniło mi się, że mój potwornie napalony mąż dobiera się do mojej najlepszej koleżanki i to w dodatku w mojej obecności, co mu w ogóle nie przeszkadzało, za to mi zapierało dech w piersi i to wcale nie dlatego, że właśnie dochodziło do mej własnej zdrady, ale dlatego, że ta wywłoka znów dozna przeświadczenia o swojej wspaniałości i o oślepiającym własnym uroku osobistym, by z fałszywą skromnością wyznać jak bardzo jest jej przykro z powodu tego co się stało. Moja wściekłość sięgnęła zenitu po tym, gdy mój mąż namiętnie całując stopy mojej najlepszej koleżanki, przystawił sobie jedną z nich do krocza i trzymając nogę za kostkę masował swoje prącie jej stopą. Automatycznie trzepnęłam go moją lewą silniejszą dłonią w tył głowy, by następnie wybiec z pokoju prosto do toalety, a tam się wypróżnić. Moim oczom ukazała się moja własne fekalia w kształcie licznych zakrętasów wijących się i poruszających niczym wstrętne owsiki, by następnie przemienić się w motyle wyfruwające za mną z toalety. Co za o sen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mialam strasznie dziwny sen. śnilo mi się że zdradzilam mojego chlopaka z moim bylym. ale po wszystkim zaczelam się smiac bylemu w twarz, ze i tak jest do niczego i nie ma się co porównywać z moim obecnym chlopakiem. tylko nie wiem skąd ten sen bo z obecnym chlopakiem jestem o 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*

Prosze pomożcie:(

 

Mam narzeczonego,mieszkamy razem w Anglii.Mamy dziecko.Ostatniej nocy śniło mi się że mój narzeczony mnie zdradza:( Z moja najlepszą przyjaciółka która mieszka w Polsce.Ty jest to dziwne że ja siedziałam w kuchni a oni robili to na dole w sypialni.Poszłam tam,płakałam.Trzasnęlam drzwiami i wróciłam do kuchni.A gdy zeszłam na dol drzwi znow byly otwarte i moj narzeczony lezal z nia i widac bylo ze jest mu naprawde dobrze.A ona smiala mi sie w twarz..Co ten sen moze oznaczac??Prosze pomozcie bo ciagle chodzi mi to po glowie i nie wiem co mam o tym myslec:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mojemu przyjacielowi snilo sie ze zdradzilam mojego chlopaka wrogiem tego mojego przyjaciela (a kiedys przyjacielem), co to oznacza? dodam ze moj chlopak jest najlepszym kumplem tego przyjaciela

Edytowane przez kamilap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłam wreszcie napisac poniewaz od bardzo dawna sni mi się ten sam sen a mianowicie ze zdradza mnie moj chłopak. W tych snach nie widze dokladnie zdrady ale naprzyklad ze jest z jakąś inna dziewczyna a ze mna nie chce rozmawiac albo ze dzwonie do niego on nie odbiera i znajomi mi mowia ze on nie chce ze mna rozmawiac albo odbiera tel i mowi ze ona ma to wszytsko juz gdzies... Dodam ze jestesmy ze soba juz od dlugiego czasu kolo 2lata bedzie i ostatnio sie duzo klocilismy nieukladalo sie i wogole jakies laski inne tez mu pisza esy i boje sie te moje sny maja cos z tym wspolnego. Jestem bardzo niespokojna bo to sie powtarza boje sie ze to cos oznacza.. Niby słyszalam ze sny sie interpretuje na odwrot czyli ze bedzie ok ale nie wiem... Moze ktoś wie o co to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze moj maz przyznal sie, ze dwa razy mnie zdradzil z moja kolezanka. Pojechalam wiec do niej i ona to potwierdzila. Okazalo sie, ze maja wspolne dziecko - slicznego niebieskookiego chlopczyka, lat 4-5, podobnego do mojego meza. Powiedzialam mezowi, ze wystapie o rozwod i wszystko mu zabiore. Koniec snu

 

Na wyjasnienie napisze, ze jestesmy 3 lata po slubie, nie mamy dzieci (poronilam w 13 tyg). Ostatnio mamy problemy finansowe i rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śniło mi się że zdradziłam chłopaka a on mnie na tej zdradzie przyłapał. Może bym się tym snnem nie przejeła, ale to spojrzenie chłopaka mnie przeszyło i nadal je na sobie czuje. trudno mi opisać to spojrzenie był w nim smutek(jak by mówiły bardzo mnie zraniłaś to już koniec i niespodziewałem się tego po tobie) Czyli pewnie tak jak się naprawdę przyłapuje na zdradzie takiego smutnego spojrzenia nie widziałam u niego jak rok temu z nim zrywałam(po 2 tyg znów się zeszliśmy łącznie jesteśmy razem 6 lat. I nie wiem jak mam ten sen zrozumieć w necie wyczytałam że jak się zdradza-to spotkają Cię jeszcze większe niż przeżywasz kłopoty i to mnie troszkę przeraziło. Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śniło mi się że zdradziłam chłopaka a on mnie na tej zdradzie przyłapał. Może bym się tym snnem nie przejeła, ale to spojrzenie chłopaka mnie przeszyło i nadal je na sobie czuje. trudno mi opisać to spojrzenie był w nim smutek(jak by mówiły bardzo mnie zraniłaś to już koniec i niespodziewałem się tego po tobie) Czyli pewnie tak jak się naprawdę przyłapuje na zdradzie takiego smutnego spojrzenia nie widziałam u niego jak rok temu z nim zrywałam(po 2 tyg znów się zeszliśmy łącznie jesteśmy razem 6 lat. I nie wiem jak mam ten sen zrozumieć w necie wyczytałam że jak się zdradza-to spotkają Cię jeszcze większe niż przeżywasz kłopoty i to mnie troszkę przeraziło. Jak myślicie??

 

Zastanów się czy jesteś wobec Niego całkowicie szczera? Czy chcesz na pewno z Nim być? Boisz się, że Go zranisz.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy jesteś wobec Niego całkowicie szczera? Czy chcesz na pewno z Nim być? Boisz się, że Go zranisz.

 

Pozdrawiam (:

 

Nie zła jesteś :) Wszysto by się zgadzało, bo już nie raz chciałam odejść ale nie chciałam go zranić bo jest naprawdę wspaniałym facetem i nie zasłużył na cierpienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić... Jeśli Go nie kochasz to nie warto się męczyć. Jasne, że na początku będzie cierpiał, ale być może za jakiś czas pozna kobietę, która da mu to szczęście na które zasłużył. Wszystkiego dobrego.

 

Powodzenia (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc. chciałbym uzyskac porade. jestem w związku z chłopakiem ma na imie marcin zobaczyłam go wczesniej - mam zdolnosc jasnowidzenia

jednak snie ze go zdradzam - seks z kim innym heh co moga oznaczac takie moje sny? jak postapic tak definitywnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj sniło mi się , że bylam na imprezie i lezalam sobie na lozku z kolezankami ;p NAgle wbijają chłopaki , jakies nieznajome, nawet nie spojrzalam na nich, bo mam chlopaka, a tu nagle jacys dwaj się wbijają do mnie , i z dwóch stron coś mnie podrywają. Zlałam ich, wstalam i poszłam gdzies. Ale po chwili wracam, przejrzałam się w takim dużym lustrze, tylko to nie byłam ja,raczej. Obraz mialam tak jakbym była wcięta po alko czy cos... W każdym bądz razie pewnym krokiem podeszłam do przystojniaka jakiegos , popchnęłam go na sciane, i zaczęłam go kusić, czy co ja tam odwalałam. Tak było ze 2 razy. Ale do niczego wkoncu nie doszło, nawet pocałunku. Byłam wtedy taka zdeterminowana, pewna siebie, i wręcz chcialam zdradzic, albo robiłam to na pokaz?. Ten koles mnie nie odtracał czy cos, byl chyba zawstydzony czy zszokowany;p No ale to to ja nie wiem czy cos moze oznaczac, ale wczoraj mi się sniło ze wylądowalam w łóżku z nieznajomym blondynem . Zdradziłam, i ktos nas przyłapał w trakcie ;p ale potem stwierdzilam ze to wale i chce dokonczyc co zaczelismy.

 

PRoszę o pomoc, czy to w ogole coś oznacza? Czytałam ze niby zaniedbuje obowiązki, to ja wiem... Troszke olewam niektóre sprawy;p Czy coś jeszcze?

Mam 18 lat, z chlopakiem jestem od paru miesiecy, ostatnio mielismy kłotnie i pierwszy sen z tym blondynem to mialam w dzień gdy wszystko wrociło do normy.

 

Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałam na wakacje bez mojego chłopaka. Wybrałam wakacje nad jeziorem. Jakiś mężczyzna zagadał do mnie, kiedy biorę ślub. Odpowiedziałam mu, że nie mam kandydata, bo chłopak nie zaręczył się ze mną. Mężczyzna powiedział, że mój chłopak nie zaręczy się ze mną, bo jestem za gruba. Zrobiło mi się przykro i pomyślałam, że przecież ważę tylko ponad 50 kg i mam wagę w sam raz. Potem rozmawiałam z jakimś chłopakiem blondynem, rozmowa była miła. Powiedziałam mu, że jestem zajęta. Próbowałam go poderwać, gdy gdzieś szedł i chciałam z nim uprawiać seks, bo chciałam zdradzić z nim mojego chłopaka, ale on poszedł sobie i nie dał się poderwać. Miałam na sobie pomarańczowe bikini, majtki to były stringi i myślałam, że poderwę go na moją pupę w stringach, ale nie udało mi się, a celowo ją eksponowałam, gdy przechodził i celowo leżałam na plecach, by ją widział. Nawet go lekko złapałam, gdy przechodził. Ten chłopak podobał mi się. Nagle pojawił się mój chłopak i była noc, a w pobliżu ludzie. Zaczął ze mną uprawiać seks i bałam się, że mimio tego iż jest ciemno, zobaczy nas ktoś, ale ten nas przykrył kołdrą. Kochał się ze mną szybko i mocno. Ja leżałam na brzuchu w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie :) Mi się sniło ze widzę jak mnie mąż zdradza, i że bardzo biję jego kochankę. Tylko chodzi o to ze faktycznie mąż mnie zostawił i jest z kochanką, ale czy to może znaczyć że on może chcieć do mnie wrócić. Przezywam to ale nigdy mi się to jeszcze nie sniło. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znowu snił mi się sen o tematyce zdrady... Tym razem podszedł do mnie znajomy na imprezie w jakims mieszkaniu który mi się podobał kiedys, nadal w sumie jest fajny :) No i od tyłu mnie zaszedł i mowi "czesc" ja sie odwróciłam i jakoś go sprowokowałam do pocałunku. Zaczelismy sie całowac, pomyslalam o moim chłopaku więc przerwałam,ale kiit tam z moim chłopakiem! , mowię mu zebyśmy nie byli tak skapowi ;d żebyśmy poszli w ustronne miejsce.. I zaczelismy sie szykowac do wyjscia ale nie udało nam sie ku mojemu niezadowloeniu, ktoś nas zaczepił przy wyjsciu. No i koniec snu.

Prosze o pomoc.Co jest nie tak? Co chce mi przekazać podswiadomosc? To ze mi coraz mniej zalezy to sama wiem... A moze o cos innego chodzi? Proszee

Widzę że tu jest zastój z odpowiedziami na sny...:( Ale mam nadzieje ze ktos odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej... Znowu mi się śnił sen o zdradzie! Tym razem z takim gosciem za którym szalałam (L), ale do niczego nie doszło wkoncu, bo w międzyczasie poznałam swojego obecnego chłopaka. Wiec spotkałam sie z L w jego domu, jakos gadalismy i zaczelismy sie całować. Byłam świadoma tego że zdradzam chłopaka. Ale sie cieszyłam bo wkoncu stało sie to na co czekałam. Odorowadził mnie potem na przystanek i na pozegnanie tez sie pocalowalismy . Wracając do domu myslałam o L i tak myslalam zeby sie z nim spotykać i wgl.. Mysląc o swoim chlopaku, nic nie czulam jakiś wyrzutów sumienia czy cos, ze zdradzam, poprostu " a co tam" .. Ogolnie był pogodny dzien.

Czy to cos znaczy? Głupio mi ciągle tak spamowac ;d mimo ze widze ze nikt nie zagląda..ale no nie zzdradziłam chłopaka w realu wiec z tego powodu mi sie to nie sni...To z jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pare tygodni mam serie snow o zdradach mojego meza. Nie przejmowalabym sie tym wcale, bo zawsze duzo snilam, ale te sny sa tak realistyczne, ze budze sie potwornie zdenerwowana, czasem z placzem. Jestem w 6 miesiacu ciazy i wiem ze to moze miec wplyw na intensywnosc. Te nerwy jednak to na pewno nic dobrego dla dzidziusia. O co chodzi z tymi zdradami? Czesto snie tez ze on mnie odpycha od siebie porzuca, ze jest bardzo okrutny.Moj maz jest kochajacym, cierpliwym czlowiekiemi te sny kompletnie wyprowadzaja mnie z rownowagi.

Jestem tym potwornie zmeczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi się śniło tak że mój chłopak zdradził mnie z byłą. Na początku podglądał ją, zachwycał się nią jaka to ona piękna, a potem poszedł do niej (mi kazał zostać i czekać) i zaczął z nią uprawiać seks. A ja nie mogłam wtedy nic zrobić. Obudziłam się przerażona i drżałam cała przez kilka chwil.

Proszę o interpretację mojego snu :(

 

PS. On oczywiście mówi mi że jej nie kocha, że nie chce miec z nią nic wspólnego. Ja znam ją jedynie ze zdjęć i z opowiadań (podobno się puszcza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Ja praktycznie nie miewam snów o zdradzie - ani mojej ani mojego partnera. Dzisiaj jednak miałam bardzo dziwny sen. Nie wiem jak to było, że gdzieś byliśmy ze znajomymi, mój partner z kumplem gdzieś poszli, a ja nagle wylądowałam w jakimś wypasionym busie z dużo starszym, przystojnym, bogatym facetem! Pamiętam, że chyba jakieś pieszczoty z jego strony przyjęłam, ale jak miało dojść do zbliżenia to powiedziałam 'przepraszam, myslałam, że dam radę, ale jednak nie mogę, nie potrafię tego zrobić' i koniec.

 

O co chodzi? Nie narzekam na kontakty z moim partnerem, fakt, że nie zawsze jest idealnie - wczoraj też mieliśmy akurat delikatne spięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...