Jump to content

Zdrada


Karo16

Recommended Posts

Mój chłopak zdradził mnie z moją najlepszą przyjaciółką. Widząc to zaczęłam wrzeszczeć a on mówi: "No to którą teraz wybrać?", jeszcze bardziej wściekła odpowiadam: "Jeszcze pytasz!?" i odchodzę na dobre. Postać mojego faceta oddana rzeczywistosci jak zawsze przystojny, ale przyjaciółka była wysoką i szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Obu znam od około dwóch lat i są mi bardzo bliscy, ufamy sobie. A mimo to obudziłam się ze łzami w oczach. Nie wiem skąd ten sen się wziął i jest takim pierwszym, ale strasznie mnie to przeraża, a zarazem ciekawi. Może chodzi o to, że dobija mnie fakt, iż jak ostatnio gadał z nią nie zauważył mnie, po czym po prostu oboje sobie poszli, a gdy nadarzyła się kolejna okazja do rozmowy tak się opił, że mnie totalnie ignorował. Mimo że czytałam mnóstwo podobnych tu wątków czuję niedosyt, więc jak wszyscy proszę o intepretację tego snu. Wiem jak ważne sa w tym informacje więc, staram się opisywać ze wszystkimi ważnymi szczegółami.

Czekam na szybką odpowiedz i z góry Bardzo Serdecznie Dizękuję :ok_na:

Edited by Karo16
Link to comment
Share on other sites

Raany gay, z całym szacunkiem ale skąd Ty bierzesz takie "interpretacje"?

Wybacz, ale chyba lepiej wiedzieć co się pisze niż pisać co się wie.

 

Karo16, sama sobie odpowiedziałaś na pytanie:

 

Może chodzi o to, że dobija mnie fakt, iż jak ostatnio gadał z nią nie zauważył mnie, po czym po prostu oboje sobie poszli, a gdy nadarzyła się kolejna okazja do rozmowy tak się opił, że mnie totalnie ignorował.

Te sytuacje po prostu tak mocno utkwiły Ci w podświadomości, że dają swój wyraz nawet przez sen, tworząc jeszcze gorsze scenariusze, to tak, jakbyś zastanawiała się "co następne?". Takie sny występują często kiedy sytuacje nie zostają wyjaśnione a wątpliwości rozwiane - najlepiej gdybyś szczerze porozmawiała ze swoim chłopakiem jak i przyjaciółką o tym co Cię boli, w przeciwnym wypadku takie sny mogą dalej Cię męczyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Dziękuję Sephira. Bardzo mi pomogłaś ;)

Co do Gaya: Ja prosiłam o intempretację mojego snu, a Ty napisałeś ogólnikowo. Jakbym chciała takiej krótkiej i nietrafnej odpowiedzi sama bym poszukała w jakimś dennym senniku -,- Mimo wszystko dziękuję, za dobre chęci.

Edited by Karo16
Link to comment
Share on other sites

Acha, WEDŁUG SENNIKA!!!, a to przepraszam, autorytet rzeczywiście masz przedni. Problem w tym że mogę Ci podać 10 innych interpretacji hasła "zdrada" też według senników.

Trochę pomyślunku człowieku, senniki stają się bezużyteczne bo nigdy jeden symbol nie będzie miał takiego samego znaczenia dla kilku różnych osób, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontekst występowania symbolu we śnie.

Zamiast kiepskiego sennika weź w ręce trochę fachowej literatury na temat snów, wszystkim wyjdzie to na zdrowie bo póki co wypisując brednie na forum możesz komuś co najwyżej zaszkodzić.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Owszem Sephira zgodzę się z Tobą, że sennik tak naprawdę jest sztywnym odzwierciedleniem symbolów które objawiają się w naszych snach..

 

Jednak naprawdę nie rusza mnie to co piszesz.. Więc jak dla mnie polemika z Tobą jest skończona.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...