Skocz do zawartości

Gość kaaroolinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaaroolinaa

snilo mi sie ze z jakims nie wiem tylko jakim mym kolega stalam w ogrodzie i rzucalam jajkami(kurzymi) za ogrodzenie w drzewa, pamietam nawet cel tego rzucania, mialy przyleciec tam kawki i wrony, skonczylo sie inaczej gdyz nagle spostrzeglam ze tak naprawde na tych drzewach jest mnostwo gniazd bocianich i od tego rzucania pospadaly bocianie jajka a galaz pod jednym gniaznem nadlamala sie. pobieglam tam i kawalkami recznika zwiazywalam galaz i odkladalam na miejsce cale jajka, w miedzyczasie zbiegli sie ornitolodzy oraz przyszedl jakis amator bocianich jajek.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że robiąc coś źle dla kogoś (jeśli rzucanie jajkami w kawki i wrony było złe :) ) możesz nieświadomie skrzywdzić jeszcze kogoś (przez to możesz spotkać się ze złą reakcją otoczenia na to - jeśli reakcja ornitologów i amatora bocianich jajek była zła :) ) lecz zdasz sobie z tego sprawę i naprawisz wyrządzone "szkody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie wyrządziłaś komuś krzywdę, żałujesz tego i próbujesz to naprawić. Jak widzisz, ta interpretacja prawie nie różni się od tłumaczenia niki, oprócz tego, że stawiam na czas przeszły wspomnianego wydarzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

jest ciemno, ide z znajomymi mi ludzmi w grupie, nagle ktos mnie zaczepia i daje mi jajko. ja mowie, ze ono jest surowe (mimo ze go nie dotknelam ani nic). ten ktos na to, ze dam rade, zjem, chociaz zoltko, przeciez ja tak lubie jajka (to prawda;p). odpowiedzialam mu, ze surowych nie i poszlam dalej.

 

o co kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Nh00.

Sądzę, że surowe jajka oznaczają, że coś nad czym się teraz starasz może obrócić się przeciw Tobie i spowodować porażkę. Są ludzie, którzy działają teraz na Twoją niekorzyść. Musisz odnaleźć ich i przestać zwracać uwagę na ich opinie, które szkodzą, zerwać kilka kontaktów z ludźmi, którzy mają destrukcyjny wpływ na Twoje życie.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to byc po prostu dlatego, ze przed snem najadlam sie jajek na miekko, a nie jadlam ich chyba miesiac:P? chodzi o to, ze czasem mam sny jakby oparte na wydarzeniach zza dnia i zastanawiam sie, czy one tez maja jakies znaczenie, czy sa tylko tak o;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nh00, chodzi o Twoje prywatne odczucia. Jeśli Ty uważasz moją interpretację, za złą - interpretuj według siebie - taka jest zasada ;) Sądzę jednak, że jedzenie jajek nie jest aż tak emocjonalnym wydarzeniem w życiu, żeby mogły na nim bazować sny hehehe.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyglada tak, ze studiuje na drugim koncu polski i specjalnie mi sie tam nie chce gotowac. jem fastfoody i mrozonki. a jak wracam do domu, to mama zawsze mnie tluczy:P ostatnio mam smaczki na jajka na miekko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro więc idziesz w zaparte z tym jajeczkiem, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć smacznego i pogratulować niesamowitej podświadomości. :grin:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hej :)

a mi sie sniło ostatnio ze chyba w zlosci na cos...

nisczylam i rozgniatalam piescia cale opakowania jajek... :)

co to moize oznaczac...??

czekam na odpowiedz i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimidoo88, uważaj aby w gniewie nie popełnić jakiegoś głupstwa, gdyż z własnej winy możesz stracić coś bardzo ważnego. Może tutaj chodzić o kontakty z rodziną.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich!

Dziś miałam dość dziwny sen. Śniło mi się, że niosłam jajka w dużej skrzynce drewnianej. Było mi bardzo niewygodnie z tym iść. Większość z nich wylatywała mi przez szpary między deskami. Próbowałam je ratować, gdy zlatywały. Widziałam te potłuczone jajka. Po przejściu jakiegoś odcinka drogi widziałam nieznajomych, którzy mieli też jajka w ręku (chyba potłuczone; niektórzy rzucali się nimi). Gdy prawie doszłam już na miejsce, to sprawdziłam ile jajek mi zostało. Niektóre były małe a kilka z nich było bardzo duże, nawet ogromne, takich jeszcze nie widziałam (były to kurze, proszę nie brać je za strusie jajka). Było mi szkoda, że tyle jajek się potłukło, ale i cieszyłam się, że chociaż tyle doniosłam i że będzie można zrobić z nich jajecznice dla kilku osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

bardzo prosze o interpretacje

 

snilo mi seie ze poszlam do sklepu na zakupy i kupilam tam jakies rzeczy w tym jajka. Po powrocie (do domu pewnie???) zagladam do jajek a tam duzo stluczonych ze widac zoltka na wierzchu i jakies skurczone te zoltka jakby stare czy co? kilku jajek w ogole nie bylo. (to bylo takie opakowanie na iles jajek i kilka otworkow bylo pustych). Pomyslalam ze zapomnialam do nich zajrzec w sklepie czy wszystko w porzadku (zawsze zagladam) chyba przez pospiech albo z roztargnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katma, wydaje mi się, że taki sen mówi o Twojej drodze do realizacji jakiegoś celu. Prawdopodobnie miało miejsce jakieś niedopatrzenie z Twojej strony, przez co czeka Cię rozczarowanie. Możliwe też, że dążąc do celu zrobiłaś coś, co owocuje teraz wyrzutami sumienia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dziekuje Sephiro.

jesli to chodzi o to co mysle ;) to rzeczywiscie moze jestem troche rozczarowana i wyrzuty tez sa. wlasciwie wyrzuty byly, bo sprawa sie wyjasnila i nie jest zle. ale rozczarowanie nadlal jest, rozczarowanie a moze zlosc przez niemoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

bardzo proszę o interpretacje mojego snu... sniły mi się małe szare plamiaste jajeczka gotujące sie w garku... jedno z nich peklo i wypłynal z niego malutki kurczaczek ale wygladał jak taki sztuczny...zółciutki puchaty z nitek... rozbilam reszte jajek z jakimś dzieckiem w kazdym był kurczaczek...ale tylko w jednym byl prawdziwy glutki pozostale zawieraly sztuczne puchate kurczaki... wzielam do reki tego prawdziwego i pokazalam dziecku... ogladalismy go dokladnie, dziubek oczka itd...

 

juz dawno po wielkanocy wiec czemu kurczaki???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzielcu_, pierwsze jajko, które pękło samo może symbolizować jakieś wydarzenia, które stały się bez Twojego udziału, ale dotknęły Ciebie i rozczarowały. Rozbijanie kolejnych jajek to już symbol działalność, którą Ty podejmujesz. Początkowo spotykasz się z kolejnym rozczarowaniem, ale ostatecznie udaje Ci się znaleźć prawdziwego kurczaczka - symbol powodzenia. Jednym słowem, czekają Cię teraz jakieś nowości (i na to wskazują zarówno jajka, kurczk jak i towarzyszące Ci dziecko), które okażą się pozytywną odmianą po kilku niepowodzeniach.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co z takim snem? Śniło mi się że kobieta coś gotowała, i upuściła sobie nóż na stopę. Chciąłam ją opatrzyć i używałam do tego mnóstwa jaj z miski, ale wszystkie żółtka były sine, zepsute i skórzaste w dotyku.

Z góry dziękuję

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwennish, takie nieciekawe jajka wyjmowane z miski mogą symbolizować Twoje doświadczenia (niezbyt dobre), które zechcesz wykorzystać aby pomóc komuś, kto odniósł krzywdę na Twoich oczach. Uważaj jednak, aby temu komuś jeszcze bardziej nie zaszkodzić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Śniło mi się, że na całej ścianie, która była wielka są małe półeczki a na nich poukładane pojedynczo jajka. Stałam i patrzyłam na nie i pomyślałam, że wezme kilka dla mamy. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w interpretacji to bardzo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o inetrpretację mojego snu

 

Śniło mi się, że znalazłam gniazdo, w którym siedziała kwoka, na mój widok wręcz uniosła się abym pokazać, że są w gnieździe jajka tak bym je zabrała.

 

Były 3 białe jaja, dość duże, gdy wzięłam je do ręki zaczęły z nich wykluwać się pisklęta. Z dwóch jaj wychodziło po kilka piskląt. Trzecie wypełnione było, pyłem, który rozsypał się.

 

Jakie może być znaczenie tego snu

 

Z góry dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen może to oznaczać, że poznasz kogoś z kim będziesz żyła w zgodzie. Być może będzie to to ta osoba z którą założysz rodzine i powiększy się twoja rodzina. Ale uważaj!!! Bo z własnej winy możesz stracić dom rodzinny i to co dla ciebie najważniejsze!!! Dziękuje! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę szczegółów pomoże w interpretacji.

 

Mam męża i dwójkę dzieci.

8 lat temu zmarł mój tato (nim urodziły się moje dzieci), który w testamencie zapisał swój spadek a jest to dom. W obecnej sytuacji sprawa wygląda tak, że połowa domu jest moja a połowa mojej mamy.

Mieszkaliśmy tam wszyscy razem do czasu, gdy mama znalazła nowego mężczyznę. Przeprowadziła się do niego.

Gwoli ścisłości od dwudziestu już lat przewija sie problem alkoholowy mojej mamy, która jest po dwóch próbach samobójczych, po wielu leczeniach odwykowych. Problem wraca jak bumerang. Pan szanuje i dobrze traktuje moją mamę, gdy wszystko zaczyna się sypać wywalą ją ze swojego domu, bije i odsyła do mnie. (nie wiem po kiego grzyba wraca ale to chyba jest uzależnienie psychiczne od gościa)

 

Pewnego dnia mama doszła do wniosku, że nie będzie mieszkać już z nami. Zachciała abyśmy kupili jej mieszkanie.

Mieszkanie kupiono. Przeprowadziła się tam. By nie ponosić kosztów przepisywania ustatliliśmy, że skoro zależy jej na własnym kącie, nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów notarialnych i skarbowych w związku z przpiwyaniem części domu na mnie i mieszkania na nią. Moja mama będzie mogła w tym mieszkaniu mieszkać dożywotnio. Takie ustalenia były czynione na trzeźwo. Po powrocie jej z leczenia.

 

W "kotle" zaczął mieszać "pan" mojej mamy i wczoraj byłam na rozmowie z "nimi" (nie wiem po co przylazł skoro to są nasze sprawy)

i oświadczyli mi, że chcą abym mieszkanie przepisała na mamę a mama przepisze mi połowę domu. (napomknął, że moja mam jest jego przyszłą żoną)

 

Obawiam się tych zmian, gdyż moja mama w zależności od jej stanu różnie się zachowuje. Mam wrażenie, że on ją steruje.

 

Jestem w wielkiej rozterce, której nie miałabym, gdyby moja mama nie była alkoholiczką.

 

Jeszcze jedna informacja. Dwa dni temu zmarł brat mojej mamy z powodu padaczki alkoholowej.

 

Czy można jeszcze raz spróbować zinterpretować ten sen.

Przed snem o jajkach, w nocy, gdy zmarł wuj, sniło mi się, że zmarła moja mama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

filonka

Mieszanie w kotle - to tak jak mieszanie w cudzych sprawach.. widocznie odbierasz tego człowieka jako osobe nieuczciwą i przewrotną, manipulanta..

Faktycznie - Polskie prawo jest takie, iż w przypadku ślubu - małżonek dziedziczy połowę majatku, a wszystkie dzieci razem - drugą połowę (wg Kodeksu Cywilnego).. widocznie to odzwierciedla Twoją aktualna sytuację oraz Twoja reakcję na nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Miałem dziwny sen , że dostałem kolrową kure, która znosiła zwykłe jajka, ale mogłem te jajka wkładać do jakiegoś dziwnego pojemnika do góry szerokiego ,a na dole wąskiego cos na kształt lejka. Po jakimś czasie te jajka stawały się złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałam sobie o moim wpisie tutaj....

 

od tamtego czasu bardzo nieciekawe miałam stosunki z moją mamą, starałam się dotrzeć do niej ale coraz bardziej odcinała się, coraz bardziej mieszał jej facet, zapijała swoją niepewność, wracała do naszego domu "kurować się.... musiałam ja wypraszać, by zdecydowała się na leczenie,

w listopadzie była w stanie tragicznym...sama przyszła do mnie prosząc, bym ją zawiozła do szpitala na leczenie, zawiozłam, wytrzymała 2 tygodnie, kazała się zabrać, przyszła do mnie na szczerą rozmowę, obiecała naprawić wszystko....to był 6 grudnia 9 grudnia odebrała sobie życie...

jej ciało skremowaliśmy i urnę położyliśmy obok urny mojego taty

 

chyba sen miał związek z późniejszymi zdarzeniami ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam , śniło mi się że byłam z jakąś blondynką około 23 lata w pokoju, na spieszyłam się gdzieś, kierowała mną troszkę zazdrość , ona do mnie chyba też nie pałała dobrymi uczuciami, zaczęłam jeść jajka ugotowane na twardo, ale spieszyłam się i jadłam je częściowo ze skorupkami.

Co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość Polaris

Sniło mi sie dzis, że znalazłam w ogrodzie bardzo duzo okolo 30 jajek kurzych. Byly ladne, czyste. Zaczelam je zbierac, niektore zostawialam-te mniejsze. Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...