Skocz do zawartości

spotkałam Anioła


SylwiaS018

Rekomendowane odpowiedzi

na moich oczach autobus wpadł do wody z ludźmi i nie było nikogo oprócz mnie, więc postanowiłam im pomóc, uratowałam wszystkich, tak mi się zdawało.

 

Za jakiś czas byłam w miejscu wypadku i stał tam ten sam autobus, weszłam do środka

i byli tam wszyscy kogo uratowałam plus 4 nie znanych mi

na początku autobusu siedziało troje(których nie znałam) z nich, zaczepiło mnie i powiedzieli ze wpadli do szczeliny w podłodze autobusu a z stamtąd do smoły

to znaczy ze oni też tam wtedy byli

czwartą osoba był chłopak, usiadłam koło jego koleżanki(ona była wtedy w autobusie)

była blondynką i powiedziała ze modliła się do anioła żeby im pomógł, a wtedy zjawiłam się ja i im pomogłam.

przedstawiła mnie ze swoim aniołem czyli z tym chłopakiem biła od niego jasność, powiedział ze nazywa się Gabriel, a ja jak ni zz stąd ni z stamtąd podałam mu rękę i powiedziałam ze jestem Sylwia :mruga_na:

spytałam go dlaczego nie zdołałam pomóc tamtej trójce a on powiedział ze oni są już potępieni,

a potem powiedział tak: długo czekaliśmy na ciebie

 

Jak moge zinterpretować taki sen?

Edytowane przez SylwiaS018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

czy ostatnio w Twoim życiu nie działo się coś co cię zdenerwowało?

sny gdzie obserwujesz jakieś wpadki,katastrofy mówią o chwilowym zawaleniu się naszego świata

 

pierwsze skojarzenie z twoim snem, to że na swojej drodze będziesz spotykać różnych ludzi,

jednym możesz pomóc innym nie, należy się z tym pogodzić,

poszukuj swojego potencjału i go rozwijaj :)

zależy jakie masz podejście do rozwoju duchowego, jesli ci to pasuje to idź w tym kierunku,

ale do wszystkiego podchodź w miarę rozsądnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...