Skocz do zawartości

smutny sen:( bardzo proszę o interpretację


anka_snk1

Rekomendowane odpowiedzi

zazwyczaj nie pamietam swoich snów ale o dzisiejszym nie mogę zapomnieć cały czas o tym myslę... Śniło mi się że opiekowałam się dziećmi swoimi i swoich dwóch koleżanek, w pokoju w jakiejś kamienicy.W kącie pokoju stał piecyk w którym palił się ogień.Nagle zauważyłam ulatniajacy sie gaz.Wiedziałam że mam kilka sekund na ucieczkę z tego domu z dziećmi zanim wszystko wybuchnie.Wszystkie młodsze dzieci o dziwo siedziały już w wózkach kiedy zaczęłam wynosić ich z domu, moje bliźniaki, młodsza córka jednej koleżanki i synek drugiej koleżanki.Natomiast dwójka - mój starszy synek i starsza córeczka koleżanki byli przerażeni, kazałam im zaczekać na zewnątrz kiedy będę wynosić z domu maluchy.Początkowo stali, jednak kiedy wynosiłam juz ostatnie dziecko Dziewczynka wróciła po kolorowanke a za nią mój synek.W tym momencie kiedy oni wbiegli do środka stali przy stole koło tego piecyka wszystko wybuchło.To było takie realne że obudziłam sie zalana łzami.Bardzo proszę o interpretację jeśli taka istnieje.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Obdarzasz ciepłem ludzi wokół, ale zarazem jesteś nadopiekuńcza i pozwalasz się wykorzystywać. Uciekasz od samokrytyki i boisz się usłyszeć jakiekolwiek negatywne słowa skierowane do Ciebie, dlatego robisz wszystko, by zażegnać konflikty nawet jeśli jest to z uszczerbkiem dla Ciebie. Sen ostrzega, że jeśli tak dalej będziesz postępować, stanie się krzywda dla Ciebie i Twoich dzieci, ponieważ one obserwują Twoje postępowania i na ich podstawie wyciągają wnioski. Spróbuj być bardziej asertywna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...