Skocz do zawartości

Bardzo Nietypowy Sen


serek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śnił mi się sen, napisze go może w formie opisu/opowiadania, będzie łatwiej.

 

Byłem normalnie sobą - 12 latkiem, wygląd miałem bez zmian, po prostu jak naprawdę. Byłem na jakimś obozie, albo wycieczce parodniowej, chociaż sam nie wiem, obudziłem się 2 dnia snu. Było tam dużo osób, normalnych, nic się nie różniących. Poznałem tam pewną dziewczynę, ona też była jednym z uczestników obozu/wycieczki, ale to właśnie o nią chodzi w tym śnie. Może to i dziwne, że coś takiego się śni, ale ta dziewczyna znała czarną magię. Była od początku dziwna, raz jak ją troszeczkę wkurzyłem, przed dowiedzeniem się, że zna czarną magię rzuciła na mnie jakieś zaklęcie, które na chwile jak gdyby mnie łaskotało, ale przeszło w kilkusekundowy ból. Później odszedłem od niej. Godzinę później byliśmy w kinie całą grupą (wycieczką), ale tego opis pomine. Pare godzin później - był wieczór, poszła gdzieś, do jakiejś jaskini. Było tam wielkie jezioro - ze snu wynika, że to źródło mocy tej dziewczyny. O około 12:00 w nocy poszłem do tej jaskini, i zacząłem mówić jakieś rzeczy, proszące te jeziorko o moc. (Zapomniałem niestety jakie.) Przyszła tam ta dziewczyna, nawet nie pytała się co tu robię, zadała jakieś pytanie jeziorku, a one odpowiedziało. (Niestety nie pamiętam jakie.)Później się obudziłem.

 

Czytałem na pewnej stronie (forum), że sny mogą przenosić do świata równoległego. Czy to możliwe w tym przypadku?

Edytowane przez serek
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ten sen rozgrywał się w Twoim umyśle :) Mówi o tym, że masz marzycielską naturę i poszukujesz swojej drogi. Można też zobaczyć w nim pewne obawy, wątpliwości, ale generalnie nie jest szczególnie przełomowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...