Jump to content

powódź/rzeka, skok, strach, opanowanie... Proszę o interpretację.

Thus
 Share

Recommended Posts

Witam, miałem przedziwny sen... Jechałem swoim rowerem, po czym zauważyłem rzekę lub powódź, bardzo rwącą wodę w każdym bądź razie. Zanurzyłem w niej głowę z własnej woli aby powoli cały się w niej zamoczyć, byłem w ubraniu. Jak się cały zanurzyłem porwał mnie prąd wody straciłem panowanie, zauważałem samochód który jechał tak samo jak ja płynąłem z prądem. Ogarnia mnie strach jak to topiącą się osobę, nagle zacząłem spływać do jednego z brzegów. Nic to nie dało, ale rzeka się skończyła... był normalny brzeg jak nad jeziorem... wyszedłem z wody jak gdyby nigdy nic, byłem wyjątkowo opanowany i spokojny, spojrzałem na samochód i poszedłem przed siebie. To było by na tyle. Strasznie mnie męczy ten sen nie wiem dlaczego... Proszę o interpretację. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam!

Ten sen zwiastuje wydarzenia nie koniecznie przyjemne na które nie mamy wpływu - stąd ten prąd rzeki który ciebie porywa. jak widzisz walka nie ma sensu tylko spokój wszystko samo się wyjaśni. A jeszcze jedno sam zainicjujesz ten przebieg zdarzeń może dotyczyć to wyjazdu (wsadzasz głowę do wody). inicjacja może być spowodowana negatywnym mysleniem albo obgadywaniem kogoś.

Pozdrawiam;

Sławomir

• Like 1