Skocz do zawartości

lolek215

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. Śniło mi się dzisiaj, że jadę windą z osobą niepełnosprawną, za którą jestem odpowiedzialna. Najprawdopodobniej była to moja młodsza kuzynka, z którą żyję w bardzo dobrych stosunkach. Byłyśmy w szpitalu i tam wsiadłyśmy do jednej z bardzo wielu wind chcąc jechać do góry. Pierwsza winda jechała w dól więc musiałyśmy szybko wysiąść. Druga - zaczęła się psuć. Dokładniej to trząść i ruszać się podłoga. Więc też chciałyśmy wysiąść. Okazało się, że w jakiś sposób drzwi kawałkiem się otworzyły wiec wyszłam i pomogłam wyjść mojej kuzynce. Kolejna winda, w której się znalazłyśmy była bardzo duża. Znajdowało się tam wiele osób (wszystkie w rzeczywistości kojarzę). Ta winda zaczęła jak gdyby kręcić podłogą. Część z nas się tego bała, inni udawali, że jest ok. Pamiętam też z tego snu, że drzwi windy otwierały się za pomocą mojej dłoni, tzn. kiedy ich dotknęłam natychmiast się otwierały i spokojnie mogłyśmy wsiąść lub wysiąść w zależności czego właśnie potrzebowałyśmy. Nie pamiętam jak skończyła się nasza podroż ostatnia windą. pamiętam też, że moja kuzynka o mało co nie wpadła pod podłogę w windzie ale udało mi się ją uratować. Przerażona tym faktem poszłam do jakiegoś kierownika czy dyrektora w tym szpitalu mówiąc mu o zaistniałej sytuacji. On powiedział żebym się nie przejmowała bo winda ma podwójne dno więc tak czy tak nic by się jej nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...