Jump to content

justka

Recommended Posts

Witam, nie pamiętam dokładanie tego snu, ale to co zapamiętałam to : moje urodziny (świętowałam je) i szef z którym rozmawiałam. Proszę o interpretację.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, miło by było gdyby te względy objawiły sie w jakiejś podwyżce...

Przypomniało mi się jeszcze, że kłóciłam się w jakimś śnie, była to jakaś awantura.. co to znaczy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

byłem na imprezie i cos sie stalo (pewno bomba wybuchła) i byli ranni i nie wiem czemu ale ich ratowałem normalnie im we falakach przewracałem duzo krwi było(ja nie mam marzenia bycia lekarzem) ... Pozniej na tej samej imprezie poznałem jakas fajna dziewczyne(pamietam jej twarz z fotki.pl )i sie jej zalilem ze nie udało mi sie nikogo uratować ale sie okazało ze to dziewczyna kolegi z gim zaczłem sie z nim bić i wygrałem.. Potem gdzies poejchalem z ta dziewczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A mnie się sni co roku jakiś tydzień lub dwa tygodnie przed wiglią tak: jestem na wigili u babci z rodziną nagle odwracam się i widze moją żyjącą ciocię jako ducha i mam szybko mi mówi żebym uczyniła znak krzyża św. gdy następnym razem się odwracam tam nikogo nie ma i widze noc prze okno. Prosze powiedzcie mi co to znaczy? BO nie moge sobie tego wytlumaczyc :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam wszystkich.

Dzisiaj śnił mi się bardzo dziwny sen.Było to tak:

Cieszyłam się bardzo że będę mieć komunie ale już o kilka lat za późno.

Miałam dostać różne prezenty od rodziców.

Kiedy stałam u siebie w pokoju mama powiedziała że ślicznie wyglądam i że zaraz przyjdą goście.

To szybko podbiegłam do okna i patrze czy są ci goście i nagle przypomniało mi się że nie zapraszaliśmy nikogo.

Byłam smutna że nie dostane prezentu i nagle sen się skończył.

 

Pozdrawiam.:papa2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam,

Dziś miałam bardzo dziwny sen a mianowicie,

Śniło mi się, że byłam na jakiś zaręczynach u nieznanej dziewczyny a co najdziwniejsze wszystko działo sie na Dworcu PKP I PKS potem nie wiem co się stało ale ta dziewczyna płakała i powtarzała cały czas COŚ JEST NIE TAK zaczęłam się rozglądać po dworcu i zobaczyłam mężczyznę który stal na przystanku okolu 3 h i wpatrywał się we mnie jak powiedziałam ZE TO ON uciekł (a nie widziałam twarzy) i ta dziewczyna znów powtórzyła COŚ JEST NIE TAK obejrzałam się znowu i zobaczyłam innego mężczyznę który zaczął mnie gonić po słowach ZNAM GO nie wiem jak ale znalazłam się w autobusie zadzwoniłam do chłopaka zęby po mnie wyszedł na przystanek ale gdy jechałam zobaczyłam jak się bije z tym 1 mężczyzna i każe mi jechać dalej pojechałam i nagle znalazłam się na przystanku z drugiej strony i ten 2 mężczyzna zaczął mnie atakować rzucił mnie bardzo wysoko i jak spodałam pamiętałam tylko słowa COŚ JEST NIE TAK i się obudziłam...

Co ten sen może znaczyć ??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dzisiaj miałem strasznie dziwny sen,Sniły mi się moje urodziny które dzisiaj obchodze impreza byłą strasznie nie udana każdy narzekał i co chwile każdy z niej odchodził aż w końcu z tych którzy zostali złapała ich policja a ja uciekłem,ale potem i tak mnie dorwali.Teraz się boję że coś nie wypali, więc co mógł oznaczać taki sen?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Chwila troski,poruszenia.Ważny moment w Twoim życiu,koniec jakiegoś cyklu.Kontrolujesz się przed cierpieniem,zbytni lęk przed zranieniem.Nie czujesz się być może w jakieś sprawie całkiem uczciwy.Oceniasz własne szanse i możliwości.Twój głos sumienia.Zależy Ci by impreza była udana a masz obawy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...