Skocz do zawartości

Chodzenie po wodzie


Ventus

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym prosić o interpretację snu.

Śniło mi się, że razem z moim wujkiem i kilkorgiem jego znajomych postanowiliśmy sprawdzić, do którego miejsca na jeziorze da się normalnie iść, jak po glebie. Wiedzieliśmy, że można po tej wodzie chodzić, ale wyznaczyliśmy sobie zadanie znalezienia punktu, gdzie można wpaść. (Wiem, że to odrobinę dziwne) Tak więc zaczęliśmy iść. Szliśmy dłuższą chwilę, gdy ja wpadłam do wody. Reszta miała miny, które świadczyły tak jakby o ich wyższości. Mieli satysfakcję, że to ja się podtopiłam, a nie oni. Czułam w tedy kompromitację i taką jakby ogromną rezygnację. Straciłam humor i cały czas byłam smutna do końca snu.

 

W tym śnie cały czas idąc po wodzie, patrzyłam na nią. Była spokojna, mało przejrzysta, były na niej leciutkie fale. Moich towarzyszy podczas drogi tylko słyszałam. Widziałam ich tylko na początku i w tedy, gdy wpadłam do jeziora.

 

Co to całe chodzenie po wodzie mogło oznaczać? I ten smutek, po wpadnięciu w wodę ? Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Woda coś niezbędnego do życia -nasza energia jeżeli chodzi o język snów, spokojna to dobrze ale że mało przejżysta oraz to że do niej wpadasz jako pierwsza może świadczyć o przemęczeniu stąd ten zły nastrój w twoim śnie jesteś przemęczona i wszysto cię drażni. Jakbyś urządzała zawody kto dłużej nie zaśnie, czyżbyś za dużo wzieła na swoje barki? Odpoczynek to nic złego to tylko ładowanie baterii. Zanurz się w otchłań snu niech cię ogarnie błogość wypoczynku.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...