Skocz do zawartości

Góra i woda


kociara1star

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam 2 dziwne i krótkie sny . bardzo proszę interpretację ..

 

1 - Nie uczestniczyłam w tym śnie , była obserwatorem . Jakaś kobieta i mężczyzna próbowali podejść pod górkę , ale była zbyt stroma . Kobieta powiedziała , że lepiej będzie rowerami . Tak też zrobili . Mężczyzna nie mógł podjechać ,ale w końcu mu się udało .. Podjechali i zaczęli zamieniać się w drzewa ..

 

2 - Byłam w starej szkole na jakimś apelu . Chyba próbowałam coś zdobyć ( zabrać coś ze sceny mojego ) . Podbiegłam , ale woźny zaczął mnie oblewać wężem ogrodowy .. Cała szkoła się gapiła ale nic nie gadała .. Cała przemoczona usiadłam na ławkę i zaczęłam się żalić chłopakom ..

 

 

Co oznaczają te sny ? jeśli ktoś nie umie przetłumaczyć obu to chociaż jeden . Bardzo proszę - ważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra wskazuje że nie nastąpi to w zaplanowanym czasie tylko potrzeba etapu działania do celu , można by sugerować ze sprawy się potoczą ale z opóźnieniem - drzewo to często energia zdrowia i przemiany kiedy zaczyna się rozwijać to potrzebuje etapu rozrostu wzrostu i dobrego ukorzenienia, a jak drzewo jest słabe to wiadomo co się stanie gdy brak soków, zacznie marnieć. itd.. Rower to energia własnego wysiłku do celu.

Szkoła to nauka którą zdobywamy stawianie sobie celu w życiu co chcemy osiągnąć Woda to rozczarowanie które cię spotkało z strony mężczyzny, gapie to by mogło znaczyć że interesuje się twoimi sprawami obserwuje cię, sugerowałam bym żalisz się , ale czy te osoby są szczere co im mówisz - ty jesteś szczera w tym co mówisz. Ławka to by znaczyło szukasz takich przyjaciół kolegów którzy potrafią cię zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...