Jump to content

tramwaj, żołnierz, wózek inwalidzki, zaloty i drwiny znajomych


anastiazja
 Share

Recommended Posts

Jestem na Ukrainie, tam gdzie spędziłam większość dzieciństwa, jadę tramwajem aby spotkać się ze znajomymi z którymi już nie utrzymuje kontaktu. Po chwili wchodzi kontroler biletów, który jest żołnierzem. Zaczynam się tłumaczyć, że nie mam biletu. Żołnierz odpowiada, że daruje mi tym razem jeśli podam mu swój numer telefonu.

Podałam, a on proponuje, że mnie zaprowadzi na miejsce. Nie pamiętam dlaczego, ale potem siedziałam mu na kolanach a on na wózku inwalidzkim (w tramwaju chodził normalnie). Był bardzo miły i zabawny, aż zaczęłam myśleć, że mam dzisiaj szczęście. Kiedy dojechaliśmy na miejsce moi znajomi zaczęli się śmiać i drwić. Mówili, że żołnierz to chyba nie moja liga (dużo imprezuje i robie rzeczy których potem żałuję, więc nie powinnam zadawać się z żołnierzem, który jest podobny do policjanta!) i że powinnam się pożegnać.

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji, ten sen bardzo mną wstrząsnął. dodam, że mam 19lat

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen trochę wieloznaczny ale podpowiem ci coś co może rozjaśni ci jego znaczenie.

To że w śnie wracasz na Ukrainę śwaidczy o tym że z tym krajem wiążesz jakieś plany w przyszłości. Tramwaj i jazda nim to jakieś wyzwanie zadanie w którym bieżesz udział zaś kotroler biletów w mundurze żołnierza to jakaś przeszkoda do pokonania ze strony urzędów lub służb mundurowych, którą pokonujesz dzięki urokowi osobistemu. Nie należy wykluczać wariantu takiego że dane ci będzie taką osobę poznać i polubić zaś to że "ląduje" na wózku inwalidzkim może sugerować to że ze względu na wykonywaną funkcję urzędową lub mundurową ma problemy z dowolną zmianą miejsca przebywania (jednostka zakwaterowania). Co do reakcji znajomych może wskazywac że zajęcie którym się dany osobnik zajmuje nie wzbudzi w nich entuzjazmu. Jedyne wyjście - zmienić znajomych.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...