Skocz do zawartości

Klaun z toporem, dom dla zamordowanych oraz seks z diabłem.


patusssska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu pierwszy raz a ,że mam ciągłe problemy ze zrozumieniem snów które stają się coraz gorsze zalogowałam się na tą stronę. Miałam przerwę w zapamiętywaniu snów ale przez ostatnie trzy dni zaczęłam pamiętać i są coraz dziwniejsze.

 

trzy dni temu : Wypełniałam jakąś misję z osobą towarzyszącą, znaleźliśmy się w kostnicy, gonił mnie klaun z toporem i wsunęłam się w jedną pustą szuladę aby się przed nim uchronić. Popatrzyłam w górę a tam nad moją głową mnóstwo malutkich szulad. No i zostałam zbudzona.

 

dwa dni temu: Broniłam jakichś pieniędzy w sklepie, ktoś chciał je zabrać, pamiętam wąsatego mężczyznę który strzelił mi w prawą stronę klatki piersiowej. Pamiętam uczucie gorąca i ból. Zaraz po tym znalazłam się w jakimś domu, ruderze. Nagle pojawił się tam mój znajomy który jest razem z moim chłopakiem w Anglii. Pytam się co on tu robi a on ,że został zamordowany. Okazało się ,że jest to dom do którego przenoszą się ludzie zabici. I rozmyślaliśmy z tym kolegą co zrobić ,żeby ten mój chłopak został zabity i żeby znalazł się z nami.

 

dzień temu/ dzisiaj: Patrzę a po moim łóżku łazi mały robaczek a za nim pająk. Przybliżyłam się i zamiast robaczka okazało się ,że to mały krecik/miniatureczka. Wziełam go na ręce a on się powiększył i zrobiła się z niego ryjówka z żółtymi ślepiami. Moja mama kazała mi to wywalić z domu. A ja zaniosłam do pokoju i ryjówka zamieniła się w Diabła. Również z żółtymi oczami. A jak zgasiłam światło to stały się czerwone ,że było je widać. Diabeł wlazł mi do łóżka - wiadomo co się stało. Nagle moi rodzice wpadają do pokoju i mówią do diabła "Czy mógłby pan łaskawie wyjść?" A diabeł ,ze nic takiego nie robi. A oni "Jednak nalegam".

 

 

Gdy sprawdzam pojedyńcze hasła- kompletnie do siebie nie pasują. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...