Skocz do zawartości

olciaha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj sniło mi się że nie chciałam 'czegoś' wpuścić do pokoju. Kiedy temu czemuś udało sie otworzyć drzwi okazało się że jest to duch. A dokładnie duch dziewczynki (zawsze kiedy śnią mi się duchy są to duchy dzieci). Bardzo się przeraziłam. Potem moja rodzina słyszała dziwne odgłosy (nie pamiętam z kim byłam w domu). Chciałam zadzwonić po egzorcystę ale nie znałam numeru więc postanowiłam zadzwonić na infolinię (było to dziwne bo moja mama stała obok a to ona zawsze załatwia podobne sprawy, a ja nie) . Okazało się że nie ma żadnego egzorcysty u mnie w mieście więc wybrałam się do księdza. Ten zaś powiedział mi że egzorcysta może do mnie przyjechać ale w październiku albo w listopadzie. Miałam w podświadomości że muszę to szybko załatwić bo boję się zostać sama z tym duchem w domu. Dalej nie pamiętam, czy mi się udało wygonić ducha czy nie.

Proszę o interpretację bo ten sen nie daje mi spokoju a szczególnie nie wiem co oznaczają duchy dzieci.

Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Duchy dzieci dla kobiety w rożnym wieku znaczą co innego ciebie ze względu na twój młody wiek o uczucia macierzyńskie bym nie podejrzewał.

Taki sen dla 16 latki moze oznaczać że budzi się w tobie kobieta zaś duchy dzieci symbolizują odchodzenie dziecinstwa i wchodzenie w wiek dorosły. Jestes w trudnym wieku juz nie dziecko a jeszcze nie dokońca kobieta (chodzi mi o dojrzałość psychiczną), ciało kobiety myśli młodej dziewczyny sny pewnie masz dziwne i zakręcone jak baranie rogi i nie zawsze moga coś znaczyć twoja intuicja jeszcze sama nie wie co ma ci przekazać w obrazach sennych stąd te zagmatwania.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...