Jump to content

Wyczyszczona pamięć i odnaleziona córka.

pola_la
 Share

Recommended Posts

Witam,

Śniło mi się, że żyłam sobie normalnie, życiem prozaicznym, trochę bezuczuciowym. I nagle, chyba na mojej działce, ujrzałam dziewczynę, która wywołała we mnie lawinę wspomnień, jakby odblokowała pamięć i wszystkie uśpione uczucia, piękne i silne. W mgnieniu oka zrozumiałam, że ona jest moją córką, poczętą w wieku 16-17 lat z mężczyzną, którego po dziś dzień kocham, a z którym nie możemy być razem (on istnieje naprawdę). Patrzyłam na jej nos i widziałam dokładne odbicie mojego. Okazało się, że opiekuje się nią moja daleka powinowata, z którą praktycznie nie mam kontaktu. Zrozumiałam, że widocznie zostałam jakoś nakłoniona (przez ludzi lub okoliczności, sytuację zdrowotną) do oddania jej pod opiekę tej kobiety i błyskawicznie postanowiłam walczyć w sądzie o prawa rodzicielskie. Powiedziałam o tym tej kobiecie, ona nie wykazała specjalnej dezaprobaty, była niechętnie obojętna. Podeszłam również do dziewczyny, mojej córki, zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Patrząc na nią doznawałam uczuć tak silnych, jak kiedyś patrząc na jej ojca- byłam bardzo, bardzo szczęśliwa i czułam wielką miłość. Miałam zamiar powiedzieć jej prawdę, ale ona w jakiś sposób wyczuwała, że jestem jej matką i to zaakceptowała. Byłyśmy sobie bardzo bliskie, choć dopiero niedawno się poznałyśmy. Siedziałyśmy na tarasie mojego domku, padały na nas promienie lekko zachodzącego słońca, było ciepło i błogo.

Bardzo proszę o interpretację snu :)

Edited by pola_la

Witam!

Sen jest bardzo osobisty i ciężko się jest odnaleść w nim osobie obcej.

Ja to widzę tak:

Ogarnia cię znudzenie szarością życia uczuciowego ( nie wiem czy jesteś teraz z kimś w związku bo nic tutaj na to nie wskazuje).

Na swojej drodzę spotykasz dziewczynę a raczej siebie z okresu kiedy twoje życie uczuciowe miało jakiś "smak" kochałaś, zaś później wydarzyło sie coś co przerwało silankę ( w twoim śnie jest to nakłonienie przez kogoś prawdopodobnie rozdzinę - stąd ta daleka powinowta). Mam wrażenie że ten mężczyzna był dla ciebie kimś ważnym moze pierwszą wielką miłością jednego można byc pewnym zostawił w twoim sercu wielkie piętno i tęsknotę za jego silnymi ramionami w których najchętniej znalazłbyś schronienie na resztę swojego życia. Ta dziewczyną, którą byłaś i teraz odnalazłaś nadal gdzieś w tobie mieszka, ale mam wrażenie że już odchodzi bo dojrzała do rozstania stąd te zachodzące słońce.

Czasem trzeba schować "zdjęcia do szuflady" gdy budzą w nas wspomnienia które utrudniają nam życie, nie można żyć wspomnieniami bo to bolesne i depresyjne.

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Guest truskawka
      By Guest truskawka
      Znaczenie karty Słońce:

Symbolika karty:

Karta zapowiadająca radosne chwile, czas spędzony przyjemnie, optymizm, dobre zdrowie, zwiększona witalność, szczęście, dobre nowiny, podróż w ciepłe miejsce, spełnienie, powodzenie w realizacji planów, inspiracja, rozkwit talentu, sukces, akceptacja siebie, wiara we własne możliwości, szczera, prawdziwa przyjaźń, miłość, szczęście rodzinne, dzieciństwo, spodziewanie się dziecka lub narodziny.

Negatywne strony, które symbolizuje karta w pozycji odwróconej:

Karta nawet w tej pozycji nie zapowiada dużych problemów, ale trzeba liczyć się z pewnymi przeszkodami, lub opóźnieniami. Można się liczyć z rozczarowaniem, zawodem np. miłosnym. Karta ta może oznaczać niespełnione nadzieje, konieczność modyfikacji pewnych planów, zaprzepaszczone szanse, krótkotrwały sukces, przejściowe problemy w związkach lub w przyjaźni.

Źródło: strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Wielkie

Archetyp - dzień, Królestwo Światła
      Znaczenie ogólne - radość życia, beztroska, ufność, niezależność i pewność siebie, wielkoduszność, ciepło, wiara w siebie
      Praca - sukces, samorealizacja, radość z pracy, wspaniałomyślność, kreatywność
      Relacje/uczucia - pogodny okres dla miłości, wspaniałomyślność, dogadzanie drugiej osobie, beztroski początek po przezwyciężonym kryzysie
      Świadomość - dotarcie do swego prawdziwego "ja"
      Sfera ducha - ponownie odnaleziona prostota
      Cel - uwolnienie, pokonanie wewnętrznej ciemności
      Cień - oślepienie, krótkowzroczność, spalona ziemia
      Odwrócona - bufonada, egoizm, naiwność
       Źródło - H. Banzhaf: "Klucze do Tarota"

Jasność myśli. Miłość. Szczęście rodzinne. Szczęśliwy związek uczuciowy. Szczęśliwe małżeństwo. Odczuwanie radości życia. Przyjaciel. Nawiązanie nowych, obiecujących znajomości i kontaktów. Akceptacja życia i tego, co niesie los. Radość. Dzieciństwo. Odkrycie nowych idei inspirujących do tworzenia, budowania. Jednia. Pogodzenie sprzeczności. Nagroda, sukces, zwycięstwo.

Odwrócone: Chwilowy sukces, potem klęska. Nieszczęście. Samotność. Możliwość rozbicia związków uczuciowych. Rozpad małżeństwa. Rezygnacja z planów. Zgorzkniałość. Niepewna przyszłość. Pozory szczęścia. Niemożność wypowiedzenia się. Brak zrozumienia ze strony przyjaciół, znajomych. Ociężałość umysłowa. Przygnębienie. Brak widoków na pomyślne załatwienie sprawy.

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Wszystkie cienie zniknęły, każda wątpliwość została rozwiana. Świętuj taniec życia w najbardziej pozytywny i otwarty sposób. Ważne projekty zostaną zrealizowane, nie bój się zrobić zdecydowanych wyborów.

Źródło - Znaczenia Wielkich Arkanów w Tarocie 78 Drzwi
    • goodchoice
      By goodchoice
      Witam. Miałam tej nocy tak dziwny sen, że decyduję się poprosić o pomoc w interpretacji na tym forum.
      Otóż śniło mnie się, że idę ulicą (chyba z jakąś koleżanką) i nagle okazuje się, że jestem w ciąży i zaczynam rodzić. Odczucia we śnie nie przypominały prawdziwego porodu, ponieważ wszystko działo się bez wysiłku, jakby coś wylatywało z maszyny.
      Najpierw zamiast dziecka pojawiła się kość- szkielet ręki. Pamiętam, że powiedziałam, iż to zwykłe złamanie i, że reszta dziecka może być normalna (?). Ogólnie zamiast dziecka 'urodziłam' kościotrupa, prawie niepołączony szkielet i dwie(!) czaszki. Jeśli chodzi o wrazenia emocjonalne we śnie to miałam postawę obojętną, Dopiero gdy udalam sie do domu zaczelam płakac i miec ataki paniki, a to co urodzilam było chyba we worku na śmieci.
      Nie mam pojęcia co taki chory sen może oznaczać. Jakieś interpretacje? Proszę o odpowiedzi.
      Wskazówki: nigdy nie rodziłam, jestem w młodym wieku, i nawet nie myśle o takich tematach,
    • decadencemoth
      By decadencemoth
      Dzień dobry
      Od dłuższego czasu borykam się z rozwikłaniem zagadki znaczenia mojego snu. Proszę o pomoc bądź wskazówki w zrozumieniu symboli oraz znaczenia snu.

W ciepłą, bezchmurną noc ocknęłam się na brzegu pięknego, spokojnego jeziora. Pełnia księżyca oświetlała liczne egzotyczne krzewy okalające brzeg owej sadzawki. Przechodząc wzdłuż linii brzegowej zauważyłam klatkę, w której uwięzione były trzy kobiety. Niestety nie pamiętam jak do tego doszło, ale w kolejnej scenie postacie te były już wolne. Byłam zdumiona i zaintrygowana. Nawiązując z nimi kontakt zaproponowano mi wejście do jeziora. Nie bałam się głębi wody i związanego z tym niebezpieczeństwa. Weszłam do wody i ku mojemu zdziwieniu zaczęłam rodzić. Nie trwało to jednak długo, szybko znalazłam się na brzegu z nowo narodzonym dzieckiem.
      Gdy stanęłam na brzegu z dzieckiem w rękach spojrzałam w niebo. Na atramentowej tafli sklepienia widziałam znaki i liczby. Kilkakrotnie ktoś mówił mi, że mój syn Vincent urodził się 7 października w roku sokoła, pod drugą gwiazdą. Pamiętam też, że w miejscowości, w której się znajdowałam obowiązywał kult świętego kraba.
      Kolejna scena dotyczy natomiast bezpośredniej interakcji z moim pierworodnym, który nie wyglądał jak noworodek, zaś jak co najmniej 2-letnie dziecko. Potrafił on również mówić, i to jak! Jego głos był delikatnym i jasnym dźwiękiem anielskim. Emanował on boską uzależniającą energią. Byłam pełna miłości do niego, czułam, że nigdy go nie opuszczę i że już zawsze będziemy razem. Jednakże wiedziałam, że ta mała istota jest wielka duchowo, wiedziałam, że przewyższa mnie w każdym niefizycznym aspekcie. Czułam, że został on obdarzony ponad naturalną wiedzą, doświadczeniem i inteligencją. W prezencie podarowałam mu małą, kulistą skałę wulkaniczną. Dziecko przyjęło mój prezent i w tym momencie mój sen dobiegł końca.

Gwoli wyjaśnienia nigdy nie rodziłam oraz nie mam dzieci. Dodatkowo intuicyjnie czuje powiązanie tego snu z mitologią starożytnego Egiptu.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • stokrotka16
      By stokrotka16
      Witam , wczoraj przeczytałam książkę Magickal Seduction (dotyczącą przyciagania miłośći ) . Bardzo zależy mi na tym żeby przyciągnąć do siebie partnera na stałe , ale z drugiej strony boje się wykonywać ,,rytułałów'' , opisanych w książće . Raczej boję się nawiedzienia jakiś istot, opętania itp . Więc mam do Was pytanie czy moje obawy są bezpodstawne ? Czy mogę bezpieczne je wykonywać ? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Wszystkich ...
  • Create New...