Jump to content

Wyczyszczona pamięć i odnaleziona córka.


pola_la
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Śniło mi się, że żyłam sobie normalnie, życiem prozaicznym, trochę bezuczuciowym. I nagle, chyba na mojej działce, ujrzałam dziewczynę, która wywołała we mnie lawinę wspomnień, jakby odblokowała pamięć i wszystkie uśpione uczucia, piękne i silne. W mgnieniu oka zrozumiałam, że ona jest moją córką, poczętą w wieku 16-17 lat z mężczyzną, którego po dziś dzień kocham, a z którym nie możemy być razem (on istnieje naprawdę). Patrzyłam na jej nos i widziałam dokładne odbicie mojego. Okazało się, że opiekuje się nią moja daleka powinowata, z którą praktycznie nie mam kontaktu. Zrozumiałam, że widocznie zostałam jakoś nakłoniona (przez ludzi lub okoliczności, sytuację zdrowotną) do oddania jej pod opiekę tej kobiety i błyskawicznie postanowiłam walczyć w sądzie o prawa rodzicielskie. Powiedziałam o tym tej kobiecie, ona nie wykazała specjalnej dezaprobaty, była niechętnie obojętna. Podeszłam również do dziewczyny, mojej córki, zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim. Patrząc na nią doznawałam uczuć tak silnych, jak kiedyś patrząc na jej ojca- byłam bardzo, bardzo szczęśliwa i czułam wielką miłość. Miałam zamiar powiedzieć jej prawdę, ale ona w jakiś sposób wyczuwała, że jestem jej matką i to zaakceptowała. Byłyśmy sobie bardzo bliskie, choć dopiero niedawno się poznałyśmy. Siedziałyśmy na tarasie mojego domku, padały na nas promienie lekko zachodzącego słońca, było ciepło i błogo.

 

Bardzo proszę o interpretację snu :)

Edited by pola_la
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen jest bardzo osobisty i ciężko się jest odnaleść w nim osobie obcej.

Ja to widzę tak:

Ogarnia cię znudzenie szarością życia uczuciowego ( nie wiem czy jesteś teraz z kimś w związku bo nic tutaj na to nie wskazuje).

Na swojej drodzę spotykasz dziewczynę a raczej siebie z okresu kiedy twoje życie uczuciowe miało jakiś "smak" kochałaś, zaś później wydarzyło sie coś co przerwało silankę ( w twoim śnie jest to nakłonienie przez kogoś prawdopodobnie rozdzinę - stąd ta daleka powinowta). Mam wrażenie że ten mężczyzna był dla ciebie kimś ważnym moze pierwszą wielką miłością jednego można byc pewnym zostawił w twoim sercu wielkie piętno i tęsknotę za jego silnymi ramionami w których najchętniej znalazłbyś schronienie na resztę swojego życia. Ta dziewczyną, którą byłaś i teraz odnalazłaś nadal gdzieś w tobie mieszka, ale mam wrażenie że już odchodzi bo dojrzała do rozstania stąd te zachodzące słońce.

Czasem trzeba schować "zdjęcia do szuflady" gdy budzą w nas wspomnienia które utrudniają nam życie, nie można żyć wspomnieniami bo to bolesne i depresyjne.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • Guest truskawka
   By Guest truskawka
   Znaczenie karty Słońce:
    
   Symbolika karty:
    
   Karta zapowiadająca radosne chwile, czas spędzony przyjemnie, optymizm, dobre zdrowie, zwiększona witalność, szczęście, dobre nowiny, podróż w ciepłe miejsce, spełnienie, powodzenie w realizacji planów, inspiracja, rozkwit talentu, sukces, akceptacja siebie, wiara we własne możliwości, szczera, prawdziwa przyjaźń, miłość, szczęście rodzinne, dzieciństwo, spodziewanie się dziecka lub narodziny.
    
   Negatywne strony, które symbolizuje karta w pozycji odwróconej:
    
   Karta nawet w tej pozycji nie zapowiada dużych problemów, ale trzeba liczyć się z pewnymi przeszkodami, lub opóźnieniami. Można się liczyć z rozczarowaniem, zawodem np. miłosnym. Karta ta może oznaczać niespełnione nadzieje, konieczność modyfikacji pewnych planów, zaprzepaszczone szanse, krótkotrwały sukces, przejściowe problemy w związkach lub w przyjaźni.
    
   Źródło: strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Wielkie
    
   Archetyp - dzień, Królestwo Światła
   Znaczenie ogólne - radość życia, beztroska, ufność, niezależność i pewność siebie, wielkoduszność, ciepło, wiara w siebie
   Praca - sukces, samorealizacja, radość z pracy, wspaniałomyślność, kreatywność
   Relacje/uczucia - pogodny okres dla miłości, wspaniałomyślność, dogadzanie drugiej osobie, beztroski początek po przezwyciężonym kryzysie
   Świadomość - dotarcie do swego prawdziwego "ja"
   Sfera ducha - ponownie odnaleziona prostota
   Cel - uwolnienie, pokonanie wewnętrznej ciemności
   Cień - oślepienie, krótkowzroczność, spalona ziemia
   Odwrócona - bufonada, egoizm, naiwność
    Źródło - H. Banzhaf: "Klucze do Tarota"
    
   Jasność myśli. Miłość. Szczęście rodzinne. Szczęśliwy związek uczuciowy. Szczęśliwe małżeństwo. Odczuwanie radości życia. Przyjaciel. Nawiązanie nowych, obiecujących znajomości i kontaktów. Akceptacja życia i tego, co niesie los. Radość. Dzieciństwo. Odkrycie nowych idei inspirujących do tworzenia, budowania. Jednia. Pogodzenie sprzeczności. Nagroda, sukces, zwycięstwo.
    
   Odwrócone: Chwilowy sukces, potem klęska. Nieszczęście. Samotność. Możliwość rozbicia związków uczuciowych. Rozpad małżeństwa. Rezygnacja z planów. Zgorzkniałość. Niepewna przyszłość. Pozory szczęścia. Niemożność wypowiedzenia się. Brak zrozumienia ze strony przyjaciół, znajomych. Ociężałość umysłowa. Przygnębienie. Brak widoków na pomyślne załatwienie sprawy.
    
   Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
    
   Wszystkie cienie zniknęły, każda wątpliwość została rozwiana. Świętuj taniec życia w najbardziej pozytywny i otwarty sposób. Ważne projekty zostaną zrealizowane, nie bój się zrobić zdecydowanych wyborów.
    
   Źródło - Znaczenia Wielkich Arkanów w Tarocie 78 Drzwi
  • goodchoice
   By goodchoice
   Witam. Miałam tej nocy tak dziwny sen, że decyduję się poprosić o pomoc w interpretacji na tym forum.
   Otóż śniło mnie się, że idę ulicą (chyba z jakąś koleżanką) i nagle okazuje się, że jestem w ciąży i zaczynam rodzić. Odczucia we śnie nie przypominały prawdziwego porodu, ponieważ wszystko działo się bez wysiłku, jakby coś wylatywało z maszyny.
   Najpierw zamiast dziecka pojawiła się kość- szkielet ręki. Pamiętam, że powiedziałam, iż to zwykłe złamanie i, że reszta dziecka może być normalna (?). Ogólnie zamiast dziecka 'urodziłam' kościotrupa, prawie niepołączony szkielet i dwie(!) czaszki. Jeśli chodzi o wrazenia emocjonalne we śnie to miałam postawę obojętną, Dopiero gdy udalam sie do domu zaczelam płakac i miec ataki paniki, a to co urodzilam było chyba we worku na śmieci.
   Nie mam pojęcia co taki chory sen może oznaczać. Jakieś interpretacje? Proszę o odpowiedzi.
   Wskazówki: nigdy nie rodziłam, jestem w młodym wieku, i nawet nie myśle o takich tematach,
  • decadencemoth
   By decadencemoth
   Dzień dobry
   Od dłuższego czasu borykam się z rozwikłaniem zagadki znaczenia mojego snu. Proszę o pomoc bądź wskazówki w zrozumieniu symboli oraz znaczenia snu.
    
   W ciepłą, bezchmurną noc ocknęłam się na brzegu pięknego, spokojnego jeziora. Pełnia księżyca oświetlała liczne egzotyczne krzewy okalające brzeg owej sadzawki. Przechodząc wzdłuż linii brzegowej zauważyłam klatkę, w której uwięzione były trzy kobiety. Niestety nie pamiętam jak do tego doszło, ale w kolejnej scenie postacie te były już wolne. Byłam zdumiona i zaintrygowana. Nawiązując z nimi kontakt zaproponowano mi wejście do jeziora. Nie bałam się głębi wody i związanego z tym niebezpieczeństwa. Weszłam do wody i ku mojemu zdziwieniu zaczęłam rodzić. Nie trwało to jednak długo, szybko znalazłam się na brzegu z nowo narodzonym dzieckiem.
   Gdy stanęłam na brzegu z dzieckiem w rękach spojrzałam w niebo. Na atramentowej tafli sklepienia widziałam znaki i liczby. Kilkakrotnie ktoś mówił mi, że mój syn Vincent urodził się 7 października w roku sokoła, pod drugą gwiazdą. Pamiętam też, że w miejscowości, w której się znajdowałam obowiązywał kult świętego kraba.
   Kolejna scena dotyczy natomiast bezpośredniej interakcji z moim pierworodnym, który nie wyglądał jak noworodek, zaś jak co najmniej 2-letnie dziecko. Potrafił on również mówić, i to jak! Jego głos był delikatnym i jasnym dźwiękiem anielskim. Emanował on boską uzależniającą energią. Byłam pełna miłości do niego, czułam, że nigdy go nie opuszczę i że już zawsze będziemy razem. Jednakże wiedziałam, że ta mała istota jest wielka duchowo, wiedziałam, że przewyższa mnie w każdym niefizycznym aspekcie. Czułam, że został on obdarzony ponad naturalną wiedzą, doświadczeniem i inteligencją. W prezencie podarowałam mu małą, kulistą skałę wulkaniczną. Dziecko przyjęło mój prezent i w tym momencie mój sen dobiegł końca.
    
   Gwoli wyjaśnienia nigdy nie rodziłam oraz nie mam dzieci. Dodatkowo intuicyjnie czuje powiązanie tego snu z mitologią starożytnego Egiptu.
    
   Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
   Pozdrawiam
  • stokrotka16
   By stokrotka16
   Witam , wczoraj przeczytałam książkę Magickal Seduction (dotyczącą przyciagania miłośći ) . Bardzo zależy mi na tym żeby przyciągnąć do siebie partnera na stałe , ale z drugiej strony boje się wykonywać ,,rytułałów'' , opisanych w książće . Raczej boję się nawiedzienia jakiś istot, opętania itp . Więc mam do Was pytanie czy moje obawy są bezpodstawne ? Czy mogę bezpieczne je wykonywać ? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Wszystkich ...
×
×
 • Create New...