Jump to content

ślub w pociągu

ikona
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się że miałam wziąć ślub w wiosce do której jeździłam za młodu często na wakacje bo tam ponoć ksiądz nie robi żadnych problemów i ma czas żeby ten ślub udzielić. Nagle znalazłam się w pociągu (piętrowym w dodatku) wraz z całą częścią rodziny ze strony mojej matki, nawet moja babcia tam była i tańczyła w kółku z innymi paląc na dodatek papierosa (babcia nie pali i nie paliła, tylko od czasu do czasu gdy była młodsza popalała sobie) A ksiądz nie przybywał, mało tego- nawet mój chłopak-narzeczony niby tam był ale przez cały sen go nie widziałam. Nagle pojawiła się nieżyjąca siostra mojej babci tuż przede mną i uśmiechnęła się do mnie. To było trochę dziwne nawet jak na tak dziwny sen. Potem pomyślałam że wypadałoby żeby i mój ojciec się znalazł na moim ślubie skoro jest i matka (moi rodzice sa po rozwodzie i nie pałaja do siebie miłościa delikatnie mówiąc i dlatego zawsze chciałam wziąć ślub w tajemnicy przed rodziną). Zadzwoniłam do tego a ten zaczął się na mnie wydzierać że w żadnym wypadku nie mam brać żadnego ślubu. Pytałam się dlaczego a on że nie i już i że juz tam jedzie zeby to powstrzymać. I się obudziłam. Co to może znaczyć? Dodam, że mam 21 lat i nie planuje ślubu w tak młodym wieku, mimo ze jestem związana z chłopakiem już parę lat.