Skocz do zawartości

Duch i pobicie


Jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o interpretację dwóch ostatnich snów:

 

Sen pierwszy "Bycie duchem"

Śniło mi się że byłem z siostrą w domu i coś lub ktoś postawiło warunek że ktoś z nas musi umrzeć. Siostra o niczym nie wiedziała, a że to młodsza siostra postanowiłem iż to ja umrę, po czym rozciąłem sobie szyję i wykrwawiłem się. Następnie stałem się duchem, widziałem swoje ciało leżące tuż przy oknie, chodziłem po domu. Rozmawiałem (jako duch) z tatą (który wrócił do domu), mamą i siostrą. Cała trójka mnie nie widziała jedynie mnie słyszała. Nie pamiętam treści rozmów. Później się obudziłem.

 

Sen drugi "Pobicie"

Dzisiaj miałem sen, w którym zobaczyłem dawną miłość idącą drugą stroną ulicy, spojrzała na mnie, po czym się do niej uśmiechnąłem. W pewnej chwili nie wiadomo skąd podszedł do mnie gruby chłopak z "grobową" miną i zaczął mieć do mnie pretensje, powiedział "Nie masz się do kogo uśmiechać ?" po czym mnie odepchnął. Nie wiem dlaczego, ale wpadłem w szał, rzuciłem się na niego z pięściami i zacząłem go bić, aż stracił przytomność. Z dalszej części snu pamiętam tylko karetkę pogotowia, zbiegowisko ludzi wokół niej i odjazd karetki z tym chłopakiem na sygnale.

 

Proszę o interpretacje moich snów.

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez Jerry
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do ducha - nasuwają mi się dwie sprawy - albo jesteś do tego stopnia ignorowany przez bliskich że aż "niewidzialny"... albo ten sen wskazuje na aż tak wielkie poświęcenie wobec kogoś (we śnie była to siostra).

 

 

A co łaczy Cie z dziewczyna z drugiego snu?

Domyślam się, że ona Ci sie podoba.. ale czy ty podobasz się jej?

Czytając drugi sen - odniosłam wrazenie, że masz nie lada trudnosci aby dziewczyna odwzajemniła Twoją sympatię.

 

Więcej pomysłów na sny nie mam - powiedz chociaż czy to co napisałam, ma wogóle jakies odniesienie w realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za interpretacje!

Coś w tym jest..

z tym poświęceniem to nie wiem czy to jednak o siostrę chodzi, bo to młodsza siostra (a wiadomo jak to z młodszymi siostrami =] ) Chociaż z drugiej strony "kto się czubi ten się lubi" :) Nie musi tu chodzić dokładnie o siostrę ?

Co do dziewczyny z drugiego snu to podobała mi się strasznie w dzieciństwie, teraz jakoś to wygasło :) Zdziwiło mnie tylko to, że mi się przyśniła.. wcześniej nie było takich sytuacji.

Edytowane przez Jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...