Skocz do zawartości

Sen o zaatakowaniu mnie i mojej znajomej.


kasiaaa0

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie nie mogłam znaleźć niczego konkretniejszego w senniku, mój sen zawiera wiele zagadnień. Nie wiedziałam pod jakim określeniem tego szukać. Więc bardzo proszę o pomoc, mierzi mnie to i ciekawi.

 

Śniło mi się, że idę z moją babcią (80lat), siostrą(18lat) i znajomą(15lat, ja tak samo) po nieznanym mi osiedlu wśród domków jednorodzinnych, wszystkie domy były niskie, miały mało okien i każdy był żółty. Po lewej stronie była siatka metalowa, a za nią ogródek, cały zielony, po lewej stronie były domy, za którymi znajdowała się jezdnia, naprzeciw także stały domy, była jedna uliczka prowadząca w prawo, tuż za siatką z drutu. Pogoda była słoneczna, było tylko kilka chmur. Każda z osób w moim śnie była ubrana była jak na codzień, nie było w nich nic wyróżniającego. Moja babcia z siostrą szły trochę przede mną i moją koleżanką. Kiedy my rozmawiałyśmy, moja babcia i siostra skręciły w uliczkę obok prowadzącą w prawą stronę. Kiedy i my miałyśmy już w nią skręcać, aby dalej podążać za moją rodziną, zobaczyłam, że nie mam u boku mojej znajomej. Odwróciłam się i ujrzałam ją jakieś 2m ode mnie. Nad nią pochylał się mężczyzna(miał około 25lat) z nożem (po jednej stronie był dobrze naostrzony i gładki, z drugiej miał takie 'ząbki'). Kiedy miał już zamiar dźgnąć moją koleżankę ja zaczęłam krzyczeć 'babciu! ratunku!'. Mężczyzna popatrzył na mnie, podszedł powoli i wbił mi nóż w okolicach żeber. Robił to dość powoli, autentycznie czułam jak przebija mi skórę, a następnie wszelakie narządy. Byłam tak przerażona, że nie miałam odwagi nawet się obronić. Kiedy babcia z siostrą usłyszały krzyki, przybiegły do nas. Mężczyzna nieoczekiwanie wyjął ze mnie narzędzie zbrodni i uciekł. Leżąc na chodniku, trzymałam miejsce gdzie rozcięty miałam brzuch. Krwawiłam, lecz nie była to duża ilość krwi. Powoli zaczął rozmazywać mi się obraz, widziałam tylko znajomą klęczącą nieopodal i babcię pytającą się co się stało. Po chwili całkowicie straciłam obraz i obudziłam się, byłam bardzo przerażona.

 

Morderstwo to nie jest, bo właściwie nie wiem czy umarłam. Pod znajomym czy rodziną też nie szukałam, bo to było raczej poboczne. A ataku nie mogłam znaleźć. Pod krwią, nożem czy mężczyzną też nie szukałam.

Z góry dziękuję ;)

Edytowane przez kasiaaa0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec uwazaj bo ktorys Cie zrani doslownie jakby ci noz w serce wbił mialem podobny sen kiedys i stalo sie tak tylko ze odwrotnosc bo ja dostalem w plecy od mezczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jest jeden taki sposob zebys nie miala koszmarow ja to juz wyprobowalam poradzilam innym tez pomoglo. wystarczy jedno zrobic gdy np cie gonia to stanac odwrocic sie w jego strone i spytac sie 'czego chcesz ode mnie , dlaczego mnie gonic' w mojej werji bylo ze powiedzial 'chcialem ci to dac' i dal mi jakas bron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...