Skocz do zawartości

Dużo nieznanych osób,krew,poszukiwania


sp01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam bardzo dziwny i trochę obrzydliwy sen.

 

Śniło mi się, że leże w łóżku, a tym samym pomieszczeniu są różni ludzie, których nie znam. Znany był mi tylko mój chłopak, stał sobie blisko mojego łóżka.

 

W pokoju były też przez chwile jakiś dzieci (we śnie wiedziałam, że one mają komunię)

 

Ja w czasie jak ci wszyscy ludzie byli w pokoju zmieniałam sobie zakrwawione podpaski. No i jedną z tych podpasek wcisnęłam swojemu chłopakowi.

 

Potem przeskok... następny dzień a mojego chłopaka nie ma. No i ja wstaje i zaczynam go szukać. Najpierw biegam wszędzie zdenerwowana bo jego nigdzie nie ma (a ja mam przeświadczenie, że go znajde). Potem dobijam się do jakiś drzwi i coś krzyczę otwiera mi facet, a w pokoju z nim razem jakaś dziewczyna i chłopak. Ja biegnę dalej i nagle jestem pewna na 100%, że znajdę swojego chłopaka. Na koniec mijam psa buldoga (mijając zwierzę przystaje, trochę się go boje), a za nim idzie policjant murzyn...a potem się obudziłam.

 

Tej samej nocy gdy przyśnił mi się sen, obraziłam się trochę na swojego chłopaka bo powiedział mi coś dość przykrego. (może to przyda się w interpretacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałam się z sennika, że murzyn we śnie oznacza przesadę. Czy może chodzić o to, że przesadziłam obrażając się na chłopaka? a to że go szukam to znaczy że chcę to naprawić i wierzę że mi się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Dowiedziałam się z sennika, że murzyn we śnie oznacza przesadę. Czy może chodzić o to, że przesadziłam obrażając się na chłopaka? a to że go szukam to znaczy że chcę to naprawić i wierzę że mi się uda?

Skoro wierzysz sennikom, to po co pytasz?

 

Ja tu nie widzę niczego co by sugerowało przesadę w czymkolwiek.. a murzyn to człowiek o ciemnym pigmencie skóry

.. i gdzie tu przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wierzysz sennikom, to po co pytasz?

 

Ja tu nie widzę niczego co by sugerowało przesadę w czymkolwiek.. a murzyn to człowiek o ciemnym pigmencie skóry

.. i gdzie tu przesada?

 

hm nie tyle wierzę, no ok czasem od wielkiego dzwonu zajrze do sennika, a że pisało tam o przesadzie to skojarzyłam to sobie z moją sprzeczką z chłopakiem. A pytam bo nie rozumiem tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Pomóc Ci poradzic sobie z tym snem?

 

Podpowiem Ci kilka rzeczy, postaram sie pokazać jak mozna zinterpretowac taki sen.... a reszty dokonasz sama (tylko całkowicie bez sennika bo one tylko w głowie mieszają), ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Ok, pokażę jak ja rozpracowywuję własnę sny.

 

Gdyby ten sen śnił sie mnie, to:

 

Leżenie w łóżku - łóżko to miejsce w którym sie odpoczywa, nie podejmuje sie innych czynnjości, to również czas w którym część funkcji organizmu ulegaja znaczenu spowolnieniu (nocny sen) .. czem w łóżku sie baraszkuje poprostu

 

Ludzie w tym samym pomieszczeniu - to symbol osób jakie towarzysza w życiu.. a sam pokój, zwaszcza własny - to poprostu własny kawałek podłogi - w bardziej prozaicznym znaczeniu - jakieś określone miejsce śniacego w odniesieniu "tu i teraz"

 

Nieznajomi ludzie - osoby, z którymi nie jest sie bezpośrednio zwiazanym, raczej z nieznajomymi nie zachodzą zależności typu koleżeńskiego, szef-pracownik czy miedzy krewnymi.. to ludzie których tolerujesz, ale nie masz z nimi nic wspólnego (wyjątkiem jest Twój chłopak - dla Ciebie jest kimś wyjatkowym)

 

Dzieci biorące komunię - dzieci.. wiadomo, wymagają opieki doswiadczonych dorosłych. Zas ama komunia może tu mieć znaczenie jako inicjacja - bierze się ją po wyspowiadaniu z grzechów.. tutaj musiałabyś się jeszcze zastanowić jakie dla Ciebie może mieć znaczenie komunia oprócz tej powszechnie znanej w KK

 

Zmiana podpasek - w zasadzie niemal każda kobieta wię do czego służą.

Sama krew.. tutaj różnie.. ale w medycynie to ubytek życiodajnej tkanki łącznej - więc w przełożeniu na sen poprostu może oznaczać ubytek sił życiowych (krwotok)

 

Szukasz chłopaka - generalnie w snach poszukuje się tego czego nam w realnym zyciu może brakować.. w tym wypadku chłopaka - może potrzebujesz od niego wiecej czułości.. a tymczasem możesz mieć wrażenie że fizycznie jest, ale duchowo jest gdzieś daleko..

 

Dobijanie się do drzwi - to jak szukanie rozwiązania w jakiejś kłopotliwej sytuacji, szukanie nowych możliwości (tutaj ktoś Ci je otwiera - być może potrzebujesz czyjejś pomocy w ich udostępnieniu)

 

Buldog - trochę trzeba by było poczytać na temat charakterystycznych cech tej rasy psów (mnie akurat kojaży sie z ospałym zwierzakiem na kanapie).

Sam pies - cóż, zwierzę udomowione przez człowieka dawno temu, ostrzega przed zagrożeniem.. itd..

 

Policjant - zawód stróża prawa, łapie przestępców

 

Murzyn - taka sama osoba jak my - jedynie o ciemniejszym pigmencie skóry niż nasza.

Obecnie, gdy granice państw sa bardziej otwarte - raczej nie stanowi nadzwyczajnego widoku.. ale kiedyś to był rzadki widok, niemal egzotyczny

 

 

Jak widzisz - po krótce napisałam znaczenia pojedynczych symboli (nie posługiwałam sie sennikiem) - maja dokładnie takie znaczenia z jakimi mnie się kojarzą.

Jednak to nie wszytko - bo aby interpretacja miała logiczny sens - trzeba teraz te pojedyncze puzle (symbole) poskładać w jeden obrazek (spójna całość)

 

U mnie było by to mniej więcej tak:

Jestem w związku z chłopakiem, jestem na tyle zaangarzowana, że nie ogladam się za innymi (nieznajomi ze snu). Jednak relacja nie jest dynamiczna, raczej pasywna (leżę w łóżku) - to tak jakbym wyszła z założenia ze nie muszę się starać.. albo że nie mam kompletnie na to sił (zmieniam podpaski a jedną pokazuję chłopakowi) zupełnie jakbym liczyła, że chłopak się tym zajmie, może nawet obwiniam go o to licząc na żal za grzechy i pokutę z jego strony (komunia) - tyle ze związek jest jak dziecko - wymaga opieki ze strony obojga partnerów (dzieci)... ale on duchowo jest daleko ode mnie (szukanie go).

Wreszcie policjant, murzyn i pies (buldog) - zamiast pozwolić aby do związku wkradła się nuda i ospałość - dobrze by było ubarwico czyms egzotycznym (niecodziennym).. to czego jeszcze do tej pory razem nie robiliścmy (moze jakieś figle z pórkiem?)

 

Tak mniejwiecej wyglada moja praca nad snami - pokazałam Ci w jaki sposób ja to robię.

 

Moze teraz pokusisz się o własną interpretację Twojego snu?

 

Powodzenia :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. To leżenie w łóżku może rzeczywiście oznaczać że jestem zbyt bierna w związku bo czasami rzeczywiście oczekuje, że chłopak się tym zajmie. Skojarzyło mi się też, że ci wszyscy obcy ludzie wcale na mnie nie reagują czyli jestem ze swoimi problemami sama.

 

łóżko - może rozleniwienie, rutyna - uznałam że dobrze jest jak jest i nie chce mi się niczego zmieniać

 

podpaska- rzeczywiście utrata sił życiowych

 

buldog - teraz jest to ospały kanapowiec, ale kiedyś był to pies walczący. Czyli powinnam bardziej zawalczyć o związek.

 

policjant - ochrona czegoś np związku

 

szukanie - w moim przypadku może to oznaczać brak chłopaka na co dzień, bo to związek na odległość

 

strach przed psem - hm może lęk przed tą walką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Super Ci wyszło :okok:

 

Z czasem okaże się czy wnioski wyciągnięte z Twoje interpretacji pomogą zawalczyc o Wasz związek.

 

Trzymam za Was w kciuki :**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...