Jump to content

miodzio_59

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam w jakimś ciemnym pomieszczeniu, w którym był rów. Nagle pojawił się duży, czarny pies z czerwonymi oczyma, który patrzył się na mnie ze straszną wściekłością. Jego przednie łapy były strasznie napięte, aż drżały. W tym śnie było coś jeszcze, co mnie przerażało, nie pamiętam dokładnie, jakby obecność kogoś, kogo się bałam. Proszę o szybką interpretacje mojego snu.

Link to comment
Share on other sites

Pies agresywnie nastawiony zgodnie z ludowymi wierzeniami do których mam większe przekonanie niż do senników, symbolizuje osobe nam wrogą, która chce nas skrzywdzić, obgaduje, knuje lub ma złe intencje względem nas. Fakt że występuje tam ktoś kogo nie pamiętasz a się go obawiasz może sugerować że działania osoby przedstawionej w postaci psa, wpłyną na twoje relacje z tą drugą postacią ze snu, od której musisz być w jakoś sposób zależna i obawiasz się jej oceny czy opinii. Czarny kolor psa i czerwone oczy podkreślają wrogi stosunek osoby reprezentowanej przez psa.

Co do rowy musiałabym się posiłkować sennikiem, ale to dobiero moge zrobić popłudniu więc na pełną interpretacje musisz poczekać. Chociaż z tego co kojarzę nie będzie to aspekt pozytywny zapytam czy rów był wypełniony wodą jeśli tak to jaką?

 

Pozdro Leeloo

Link to comment
Share on other sites

Rów interpretować można dwojako jako przeszkodę lub schronienie w twoim przypadku z racji że w opisie nie odczuwa się złych emocji z jego wystąpieniem w śnie skłaniam się ku stwierdzeniu że jest to schronienie, że przed wrogimi postaciami ze snu można się w jakiś sposób uchronić trzeba obrać tylko właściwą strategie obrony - może przeczekać w bezpiecznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...